Момичета, просто като тръгнете на работа ще смятате за болест това за което ви дават болничен, а за сополи не дават, и така.
При нас вчера беше родителската среща, добре мина, всеки път се убеждавам, че случихме на градина и на госпожи, пу-пу.
Пък и е заразен!
Малко да се стабилизира и айде на тръстиката.
Нито ми се обаждат, а аз специално съм предупредила за Иво още от миналата година - ако се разкашля много, да не умуват, а веднага да звънят.
. Боби в момента я гради и е нормално повече да хремясва.
От здраве да не се отървете!
. Много целувки на твоята сладка маймунка!
Весел и слънчев, празничен ден ви пожелавам! 





.
.
Ето ги и обещаните снимки.

Много се надявам до другата година да са се изяснили нещата и нашите дечица да не се окажат в същата ситуация.
Добре, че Валката сега беше решил, че иска да ходи на футбол, иначе щеше да е голяма драма.
Препоръчани теми