Целият Априлски отбор е засмян, след като днес се роди Дамян!

  • 33 507
  • 744
# 495
Деси, страхотни снимки  Heart Eyes,  големи сладури са и двамата.

Юлче, Зарка, звучи ужасно , не мога да помогна със съвет , но дано не се повтарят пристъпите  Praynig.

Ванче, успех и на двамата  Hug.

Ако се организираме тази неделя , може и да дойда, май свекърва ми ще си е тук.

Ема тази седмица на два пъти я оставям , защото решавам , че се разболява, а после цял ден нищо и няма и съответно пак я пускам. Но явно все пак нещо домъкна и сега Нора покашля и се леят едни сополи  ooooh!.
Виж целия пост
# 496
Раче, твоето овне далеч не е толкова палаво, щом му позволяваш да ляга до спяща беба Grinning
Сравнено с моето, де Mr. GreenДаже скоро се видях с Иленка и тя ми каза, че е признала Пресил, класи над Преслав е по бандитизъм ooooh!
Деси, снимките и децата са невероятни!  bouquet
Виж целия пост
# 497
Дамян има една спяща снимка, няма по-сладко нещо!
Виж целия пост
# 498
Деси, много са мили, и двамата са просто прекрасни  Hug А Надя прави чудни снимки  Grinning

Включете ни и нас в групата на Вентолинаджиите - откакто тръгна на градина няма такава кашлица, задушаване, давене и т.н. Няколко лекари ни казаха, че може да е от дезинфектаните в градината, но никой не знае със сигурност. Преди месеци правихме изследвания за алергия към домашна прах, полени, треви и всякакви и нищо не отчете. Наистина съм се видяла в чудо - докато си е у дома й няма нищо, отиде ли на градина - на следващия ден е с кашлица. Другото, което ни казаха е, че вече всяко второ дете е с този тип кашлица и освен да чакаме да го израстат друго не ни остава.  Rolling Eyes
Друго какво - записах Яна на модерни танци в клуба до нас, но тя се отказа, защото иска да ходи на футбол с момчетата. Като казах момчета - имахме вече любовни неволи. Едно детенце от групата й се обяснило в любов и тя беше в шок - тпй нямал право да й говори така и да я кара да се влюбва в нея. А той милият и казал -  Яна, моето сърце бие от любов по теб  Laughing
Юлче, аз мога да те посъветвам да го заведеш в детската алергология в Александровска болница, като е необходимо предварително да си запишете час.

Ванче, успех и на двама ви с  новата работа  Hug
Виж целия пост
# 499
Нуни, Лора беше така - от септември до май с кашлица сутрешна едни два пъти. Познай кога спря това - като тръгна на у-ще!
Виж целия пост
# 500
О, дано и при нас стане така  Grinning 
Виж целия пост
# 501
Нуни, разсмя ме! Laughing Значи, да кажеш на Яна, че ще трябва да свиква, защото едва ли това ще е първото и последно такова обяснение! Heart Eyes
Миналата година в групата на Тони е имало масова любов по едно момиче, вчера го разбрах. Показаха ми снимка на детето, нищо лошо, ама не знам какво са й харесвали на тази девойчица, госпожата все казвала "Какво й намират не разбирам". Една мама каза, че била кръглолика, с дълга руса коса на опашка, мълчалива, типична за харесване явно. Аз се позамислих, и наистина Тони споменаваше едно момиче, че имала опашки, но аз много настоявах, че това би трябвало да е друго момиче/което е много красиво/ и той с времето май започна именно него да харесва. Сега въпросната Ели все го търси, като се видят застават един до друг, майка й казва, че наш Тони им е голямата слабост, носят си подаръци и говорят един за друг.
Поощрявам такива жестове на внимание, не за друго, а защото това са детски трепети, които с времето ще замрат, чак след пубертета отново ще ги имаме. Като гледам какви неща се учат един друг и ми призлява - вчера Алекс е казал на Тони, да удари с юмрук Виктор по носа. Еееее, добре, че нашия не си пада да го командват, или по-скоро ако му кажеш да легне, той ще настоява да стане, та не се е поддал на учението. Кой знае как щях да се разправям ако беше халосал детето по носа наистина. ooooh!
Виж целия пост
# 502
Я кажете, кой беше изкарал шарката от дечицата? Бебето е с обрив...
Виж целия пост
# 503
Бубка, помня, че в началото на миналото лято децата и мъжа на Рени изкараха варицела.
Виж целия пост
# 504
И аз се влюбих в снимката на спящия Дамян - но и другите снимки са невероятно сладки  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Става ми мъчно като чета за тия пристъпи и кашлици  Cry  Стискам силно палци при всичко да е безобидно и да му се види края скоро  Praynig

Бубка, и на теб стиснати палци обрива да се окаже безобиден. Нямам абсолютно никакъв опит със шарки, та със съвет не мога да помагам  Confused
Виж целия пост
# 505
Деси, страхотни снимки  Heart Eyes
Юлче, Зарка, дано не се повтарят пристъпите и децата да се преборят бързо с болестта  Hug
И на Кало му поставиха диагноза "асма" на алергична основа и от май месец правим лечение със "Сингулар" и "Флексотид". Лекарите ни успокояват, че повечето деца го израстват, и при много малък процент заболяването остава. След като изживях много тежко включването на Кало в отбора на асматиците, сега няколко месеца по-късно вече съм по-спокойна и се надявам лечението, което провеждаме да е адекватно и наистина да го израсне като порасне.
 
Виж целия пост
# 506
Бубс, и моите изкараха шарка преди 2г, тогава Дарена нямаше годинка.
Аз пък, предиии...10г Grinning
Къде са му първите пъпки?
Виж целия пост
# 507
Снимките и на мен много ми харесват, тази дето спи Дамян е единствената му спяща снимка, не щеше да спи той тогава и това е Mr. Green а аз обожавам снимки на спящи бебета Heart Eyes трябваше като е по-малък да направим сесията, ама от къде толкова ъкъл Crazy

Mum, дано Кало се повлияе и да ви остане само лош спомен тази диагноза Praynig
Бубка, дано малчо да се оправя бързо, от каквото и да се окажат пъпките Praynig Иначе Кало изкара шарка, ама беше тази пролет ...
Нуни, да нацелуваш писанка, представих си я колко е била възмутена Laughing
Виж целия пост
# 508
Една песничка за всички вас и априлчетата - http://tekstove.info/browse.php?id=23317
Виж целия пост
# 509
Личният лекар и за двамата беше казал, че са астматици. Подготвяше ме, отдалече, с много приказки .. ама на, аз се заинатих. Спрях да давам "Вентолин", щом няма пристъп, макар да ми го изписваше за всяка кашлица. Наблягам на укрепващите организма мероприятия. Два пъти ни дава направления за хоспитализация, пък ние не го ползваме - реших, че няма нужда, а и дежурната педка в спешно беше на същото мнение. Израстнаха го. Дано и при всички останали дечковци здравословните проблеми останат зад тях.  Hug

Рубеолата е със ситни червени пъпчици, варицелата - по-едри, колкото леща, с мехурче. Карантината за варицелата е по-кратка, но после децата си стоят у дома, докато заздравеят, за да има кой да ги наблюдава да не ги чоплят и да не им остават белези.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия