Целият Априлски отбор е засмян, след като днес се роди Дамян!

  • 33 507
  • 744
# 480
Зарка, много Hug и дано Мимата се оправя и да нямате повече такива премеждия Praynig

Юлче, дано намерите правилния път и да предодвратите пристъпите Praynig

Деси, страхотна снимка, кой ги е снимал момчетата?
Мерси Бубка Hug Надя Джамбазова ги снима, водих ги да им направи професионална фотосесия, но Кало не искаше да се снима и направи само на Дамян и няколко снимки на Кало и мен с Дамян Wink
Виж целия пост
# 481
Леле, Мимата болничка. Всичко да минава, Зарче!  Hug
Виж целия пост
# 482
Юлче, Зарче, стискам палци да ви свърша кофти периода! Hug
Виж целия пост
# 483
Привет!
Юлче, Зарче, дано не преминавате отново през това Hug.
Ние също сме след поредния бързо овладян пристъп/с Вентолин/ в комбинация с Конюктивит.Небулизатора се оказа твърде успешна покупка в нашия дом! Гледат се моите мъже тази седмица у дома.
Искам да споделя, че Юл се повлия много добре от Боаронската хомеопатия и вече трети пореден пристъп не ни води до бронхит, дори сиропи за кашлица не пие вече. Като го водя при личната направо си искам направление за специалист, която е и хомеопат. Е, попаднах на ЧОВЕК лекар!
Като изключим гореспоменатите факти, сме добре, всеки по задачите си.  Освен, че аз съм на нова работа и мъжът ми сменя работата. Тази година явно така ни върви, дано е за добро!
Според ден, дами Hug!
Виж целия пост
# 484
Добро утро! Hug

На Иво и Мими желая бързо възстановяване!  Heart Eyes На майките им - кураж и дано бързо се открият причините за болестите! Hug

Деси, много пухкав Дамян! Heart Eyes
И Велина отказва да се снима на проф.фото... Close

Ванче, успехи на новите поприща! Peace

При нас почти нищо ново.
Велина откри англ.език и е така впечатлена, просто не очаквах да го предпочита пред танците.
Баткото го изпратихме на екскурзия - еднодневна.

 Grinning
Виж целия пост
# 485
Ванче, успех на новите работни места!  Flowers Four Leaf Clover

Зарка, преди 2 години една лекарка имаше идея да водим Тони на педиатър, който да назначи Сингулар, защото тук ако не е изписан със специалната рецепта е скъп да си го купиш, предвид това, че всяка хрема го караше да прави пристъпи от кашлица, на някои ставаше червен и все едно се задушаваше чак, докато не повърне от напъните. Като цяло зимно време го тръшват такива кашлици, за тази зима се надявам да ни се размине.
Но явно този препарат е хубав, тя специално каза, че е много подходящ за алергични деца. На мой приятел момчетата са алергични към разни неща, като малкия е много алергичен и много ядове имаха с пристъпи, и Сингулар му помогна.
Когато пораснат често пъти такива неща отшумяват, пожелавам на всички да го израснат! Praynig
Последните му кашлици от ужасяващи ги лекуваме до понасящи се и до изчезващи, хомеопатично. Надявам се и в бъдеще да имаме успех с хомеопатията, доколкото можем с нея да се лекуваме.

Тони тази седмица е на градина, държи фронта. Днес искаха да занесат децата есенни листа, сигурно ще творят нещо. Grinning

Виж целия пост
# 486
Алерголога на Матей каза, че алергичен ринит преминава в асма. Ако не се лекува. вентулина и пр. само парират симптоматиката и не лекуват. това е като да дадеш аспирин или нещо подобно и да свалиш температурата, но болестта не е излекувана. облекчава се общото състояние и до там. Проблем остава и се задълбочава. Ако някой от вас има алергия процента на вероятност детето ви да има е между 25 и 30 %, а ако и двамата имати съссъпруга ми - стига до 75-80 %. Ако децата ми са имали АД или поне суха, люспеща се кожа като бебета, реагирали са на контакт с пюретата при харнене, кагато сте захранвали и сега проявяват признаци на алергичен ринит, пронхиална асма и пр...изследвайте за алергии. Има лечние.

Ето ви нещо за четене : http://zdrave.rozali.com/konsultaci-zdrave/p10225.html
Виж целия пост
# 487
Благодаря, Вени. Ние сега сме в началото на пътя, така че тепъва ни предстоят консултации с кой ли не. Много ми помагате, защото като си говорим така и нещата постепенно ми се изясняват. Аз не мога да чакам, просто да си стоя и да бездействам.
Виж целия пост
# 488
Естествено! Но ти препоръчвам да говориш и с добър алерголог!
Виж целия пост
# 489
Прегръдки за всички болни дечица и да не дават често поводи за притеснения на майчетата  Hug

При нас нищо ново, освен гадното есенно време  Tired Така ме смачква, то нито може да се излезе, нито нищо. Имаме си варицела в групата и чакам наш Альо да се ошари  Whistling

Хубав и по-кратък петъчен ден!   bouquet
Виж целия пост
# 490
дааа, много гадно е времето. 

Соня днес отиде с нетърпение на градина, защото ще имат куклен театър.
Иначе да се похваля, че зъболечението мина много успешно - държа се много храбро, въобще не плака, беше малко стресната, но накрая каза, че не боли. Simple Smile Много е впечатлена как пчеличката/машинката/ е извадила червейчето /кариеса/. Wink

Ей, пак не се организихме за среща. хайде в неделя или няма да успеем.
Виж целия пост
# 491
И от мен прегръдки за всички болнички. Не се включвам по темите, че хич ме няма с илачите и болестите.  И Емо ми се разсополиви след цяла седмица уроци по плуване - то се и очакваше де...
От три дни откачам с двамата. Емо в желанието си да играе с Весето доста често я разплаква. Днес беба пълзи, а той я заклещил до кухненския шкаф и се бута отгоре й в резултат, на което главата на Весето издрънча няколко пъти в шкафа. Тя реве, а той и се смее и не се усеща, че и причинява болка...  ooooh! След това имаше куп извинения от негова страна. Чудя се как да му обяснявам да е по-внимателен с беба. Като всеки овен първо действа после мисли.  Mr. Green
Деси, Роси, дайте да се порадваме на априлските новопопълнения.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 492
Раче, като те чета се подготвям какво ни предстои и на нас Mr. Green
Ето малко снимки на малчо и малко на баткото Wink скоро не съм качвала нови, нещо ми липсва организация на времето, ама се надявам скоро да се реорганизирам по-добре Wink
Виж целия пост
# 493
Раче, като те чета се подготвям какво ни предстои и на нас Mr. Green
Деси, ето още една топла топла щуротия:
Беба спеше и Емо пожела да легне до нея. Аз съм на терасата и простирам. Чух писък и се телепортирах в стаята. Беба паднала от пристата, а Емо се завил през глава. Питам го какво стана, а той ми обясни, че искал да легне от вътрешната страна, затова избутал Весето към края, а тя се събудила и като се завъртяла сама паднала от леглото...  ooooh! Слава Богу беше се увъртяла в завивката, та падането е било меко и безвредно. Какво ли още ще ми сервира моя любвеобилен батко?
Как се отнася Калоян към малкия сладур? Много хубави снимки - впечатлих се от страхотните сини очи на бебчо.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 494
Ох Раче, представих си го Емо как е избутал Веси Rolling Eyes
Кало постоянно го гушка и целува, без да се съобразява, че Дамян яде или спи, той искал да го гушка и цунка, нямало да го събуди Mr. Green ама ха познай дали не го буди Laughing напоследък Дамян е станал голям любопитко и като яде ако нещо се тропне или аз започна да говоря, спира да яде и започва да се оглежда кой, какво, защо Mr. Green и Кало като постоянно снове около мен, Дамян се върти и той да го следи и става интересно Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия