
Подтискащо е да се чудиш защо се случва и тъй като не можеш да си отговориш, съответно не можеш и да го предотвратиш
. Мен точно от такива неизвесности ме е най-много страх
Дано нямате повече такива инциденти 
Наистина не знам какво да правя. Притеснявам се също дали ако получи спазъм в градината, ще успее да каже, дали учителките ще успеят да усетят, че има нещо нередно.
Доста стряскащи ми звучи.
Прекрасни сте!
. През август, след като кашля 2-3 дена, една вечер като си лягаше я видях, че диша много учестено и има малко температура. На другия ден я водих на доктор и се колебаеха между бронхит и пневмония (но не й направиха снимка
) и Сингулеър за предотвратяване на астма пристъпи.
. Тука буквално всяко 2-3то дете е с алергия и/или астма
.
Дано наистина не се стигне до астма

Препоръчани теми