Изработка на рамки за картини, къде?

  • 17 464
  • 20
Прерових чичко Гугъл, намерих много адреси, но бих искала ако някой от вас има опит с някоя фирма или майстор да ми препоръча.
Необходими са ми рамки за картини които са дълбоки т.е. под рамката има нещо като кутия която е минимум 2 см дълбока. Минах през няколко места в центъра, но ми отказаха категорично.
Моля ви ако знаете майстори или фирми които да правят нестандартни поръчки, ще се радвам да ми препоръчате. Благодаря!!
Виж целия пост
# 1
Практикер
Виж целия пост
# 2
migito, аз бих пробвала при дърводелец за по-нестандартна рамка.
По магазините и галериите, това което се предлага са готови профили, които ги правят на рамки.
Дърводелец, който има машина може да ти направи всичко, което искаш.
За съжаление не мога да дам по-конкретна идея.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви!!
http://stranamasterov.ru/node/25797
Ето това искам, но изпълнението от картон за мен е несериозно.
Виж целия пост
# 4
рамка съм си поръчвала на Шипка 6, там има много ателиета, където са художниците. Много бързо ми я направиха (ден, два) и цената беше поносима, но беше преди 4-5 години  Peace
Виж целия пост
# 5
Във всеки квартал има поне едно ателие за рамки. Ако не знаеш такова близо до вас, можеш да слезеш на Шипка 6, там има избор. Аз съм давала поръчки за рамки, но никога не е ставало за по-малко от седмица.
Виж целия пост
# 6
в книжарница Слънчоглед-ул.Иван Вазов правят по-нестандартни неща
Виж целия пост
# 7
Ползвам един, който ми прави и рекламата.Художник е и има идеи. Ако искаш ще ти дам адрес/тел на лични.
Виж целия пост
# 8
Ползвам един, който ми прави и рекламата.Художник е и има идеи. Ако искаш ще ти дам адрес/тел на лични.

Разбира се, че искам! Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 9
Всички картини, които имаме са рамкрани в едно ателие на бул. Раковски. Намира се точно до магазина на lindt. Има много голямо разнообразие от рамки и паспарту. Девойката, която работи там е художничка и винаги ми помага в избора на рамка. Цените много варират-има и луксозни рамки, които са си скъпички, има и по-евтини. Преди няколко месеца рамкирах 3 картини размер 40/70. Рамките заедно с паспартуто и за трите ми излезе около 160 лева.
Виж целия пост
# 10
Шипка 6.
Виж целия пост
# 11
www.otoram90.com Фирмата е в София но има дистрибутори в цялата страна, предлага повече от  700 профила на рамки за картини.
Виж целия пост
# 12
Ползвах фирма, със собствен магазин в The Mall, до входа на Карфур. Специализирани са в предлагането и извършване на услуги в тази дейност. Много добре ми се получиха.
Виж целия пост
# 13
Темата наистина е много стара но изработването на рамки от естествено дърво винаги буди интерес.Ас винаги съм бил привърженик на естествените материали особено на предмети изработени от естествено дърво.затова ви предлагам изработване на рамки за картини гоблени и т.н.с дълбочина до 9 см.
адрес
krum1948@abv.bg
Виж целия пост
# 14
Темата наистина е много стара но изработването на рамки от естествено дърво винаги буди интерес.Ас винаги съм бил привърженик на естествените материали особено на предмети изработени от естествено дърво.затова ви предлагам изработване на рамки за картини гоблени и т.н.с дълбочина до 9 см.
адрес
krum1948@abv.bg

В кой град?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия