Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява хемоглобинът и какви са нормалните му стойности?
Какви са причините за нисък хемоглобин по време на бременност и какво означава това състояние?
Какви са препоръките за повишаване на нивата на хемоглобина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява хемоглобинът и какви са нормалните му стойности?
-
Какви са причините за нисък хемоглобин по време на бременност и какво означава това състояние?
Ниските нива на хемоглобин по време на бременност могат да бъдат причинени от недостатъчен прием на желязо, фолиева киселина и витамин С, които са важни за усвояването на желязото. Освен това хормоналните промени и увеличеното количество кръв в тялото по време на бременност могат да допринесат за ниските нива на хемоглобин. Ниският хемоглобин по време на бременност може да бъде причина за безпокойство, тъй като това може да доведе до анемия. Важно е да се консултирате с лекар, който да оцени състоянието ви и да предпише необходимото лечение или съвети за подобряване на нивата на хемоглобина.
-
Какви са препоръките за повишаване на нивата на хемоглобина?
-
Какви са нормалните стойности на теглото по време на бременност?
-
Какви са причините за наддаването на тегло по време на бременност и неправилното наддаване на тегло по време на бременност?
Добре е рита , маха с ръчички, все така да е

Просто незнам какво да му кажа. Аз си имам куп проблеми заради които съм болничен, обаче ходи обяснявай на мъж и чакай да те разбере. По принцип не е проблем болничния, защото фирмата е голяма и той просто ми е пряк началник, обаче целият отдел ме чакаха да се върна от отпуска за да илизат те , а сега хоп след отпуската болничен. Много ми е кофти. ох съжалявам, че ви занимавам точно с такива глупости,но ми е много напрегнато, че трябва днес да се обадя и да съобщя, та затова да си споделя с някой:)
Нормално е , защото си отговорен човек, НО ако колегите ти са хора ще те разберат. Най-важното сега е да сте добре -ти и бебето. Не би трябвало да рискуваш здравето си само заради отпуската на колега или несвършена работа в офиса. А и колегите ще трябва да си нагласят графика без теб няколко месеца преди предвиденото 
Хубав ден на всички!
, и аз искам пишле, в петък се надявам да вече да го видим! И аз мисля да ходя при Томова, но смятам да е към 20 седмица, да ни е по-интересно представлението
Аз така се опитвах да подготвя шефа и колегите няколко месеца преди инвинтрото, че може да се наложи да отсъствам и да търсим заместници, ама специално шефа си правеше оглушки и даже ми повиши тон

.