Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 26 464
  • 691
# 345
  ⅞ ...and Happily Ever After   да имаше как да не и обръщам внимание,но това създание е изплетено от комплекси,а аз съм човек който не си мълчи и каквото имам да казвам си го казвам.Върви тук и крещи направоо басси и истерията #2gunfire #2gunfire #2gunfire само аз не и цепя басмя щото ме дразни и не ми влиза в положението че съм бременна че кръста ме боли като мия чениите.Келеша цял ден е пред компа пръста не си мръдва неможе да готви чака на готово ииии това направо ме вбесява а свекито като се върне тепърва да шета не става и аз се хващам да и помагам а търтея чака покана за вечеря сяда на масата и се наплющява става и въобще не и пука.а е на 19години #2gunfire
 
Виж целия пост
# 346
Която, аз си имам два такива търтея у нас и ми иде да ги изтрепа направо Simple Smile
Виж целия пост
# 347
която, пипи съчувствам ви
Виж целия пост
# 348
Здравейете бях на преглед вчера, казаха ми резултатите от кръвният ми тест които ми направиха преди 6 седмици за даун и хемоглобин, токикоплазмозаа, спин, сифилис, гонореа, и какво ли не, но това изледване са ми го правили и преди да забременея и в начална бременност. Единствената разлиак сега е че изследваха и синдрома на даун. Резултатите са добри, всичко ми е в норма. кръвното ми беше 103 на 72, взеха ми урина отново. Мериха ме на кантар отново. преди 6 седмици бях 55 а сега съм 58кг
чуха сърцето на бебето и ми измериха корема. Моята кръвна група е 0+
Това е от мен след седмица ще съм на анатомичен тест и ще ми кажат пола на бебето ако е в добра позиция.
Виж целия пост
# 349
  ⅞ ...and Happily Ever After   да имаше как да не и обръщам внимание,но това създание е изплетено от комплекси,а аз съм човек който не си мълчи и каквото имам да казвам си го казвам.Върви тук и крещи направоо басси и истерията #2gunfire #2gunfire #2gunfire само аз не и цепя басмя щото ме дразни и не ми влиза в положението че съм бременна че кръста ме боли като мия чениите.Келеша цял ден е пред компа пръста не си мръдва неможе да готви чака на готово ииии това направо ме вбесява а свекито като се върне тепърва да шета не става и аз се хващам да и помагам а търтея чака покана за вечеря сяда на масата и се наплющява става и въобще не и пука.а е на 19години #2gunfire
 
Големи лафове имаш като си ядосана. Знам,че не ти е смешно и не ти се подигравам,но не се безпокой. Както се казва-ще дойде и твоят ред! Търсих те в скайп да ти пиша,ама те няма.Когато можеш драсни да се успокоиш  Hug
Виж целия пост
# 350
моята кръвна група е АВ+ Joy притеснявах се от този резусфактор,но и при мен всичко е ок
Виж целия пост
# 351
Извинявам се но защо се притеснявате от положителния реус фактор?????? Shocked

Аз съм А +,а милото е 0 +       МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМ НАЛИ?????? Thinking
Виж целия пост
# 352
Дани, честити розови гащурки! Стискам палци оттук нататък всичко да е наред и да нямаш повече притеснения! Hug

ceci88, много съжалявам за загубата ти! Тежко е в такива моменти да гледаш отстрани, но според мен не бива да ходиш! Sad

В понеделник съм на преглед и на БХС, моят доктор държи всичките му пациентки да направят това изследване. Вече чакам с нетърпение да видя бебока, пък дали ще стане ясен полът, ще видим...
Виж целия пост
# 353
Monaks, радвам се за теб, че всичко е наред с изследванията ти Grinning Обаче би ли споделила какъв е този анатомичен тест, за такъв не бях чувала?  newsm78
Виж целия пост
# 354
Monaks, радвам се за теб, че всичко е наред с изследванията ти Grinning Обаче би ли споделила какъв е този анатомичен тест, за такъв не бях чувала?  newsm78
Не знам точно как се казва на Български тъй като е медицински термин и тъй като не съм в БГ и незнам как го казват този термин там newsm78. Ами нали към 20-та седмица проверяват на бебето органите на видеозон - сърце, дроб и т.н.т.
Виж целия пост
# 355
Shana , mari:) , Danili,  ⅞ ... , Благодаря ви за отговорите, поуспокоих се .
То и на мен мисля , че не ми трябва , но реших да ви питам Simple Smile

koqto не се ядосвай , има ги всякакви.
Аз онзи ден отивам да ми издадат първото продължение на болничния и всичко е ОК , тръгвам да си ходя и таз мома ме пита доктора не ви ли е казал , че на нас /Медицински център -някакъв/ болничните не са ни по здравна каса и се заплащат.И аз опулено я загледах и Казах че никои не ме е уведомявал.То ако знаех, че се плаща да си бях отишла в ЖК да ми го издадат, но явно трика им е да ходиш там и да им плащаш. ...  smile3516 Но не платих нищо, ще видя другия от къде ще го взема.
Виж целия пост
# 356
за болнични не ви ли караха да лежите в болница
Виж целия пост
# 357
за болнични не ви ли караха да лежите в болница

АМи при мен е малко проблемно, не са ми искали , но ако се налага ще го направя.
Виж целия пост
# 358
Монкас, това в 20ста седмица е втората фетална морфология.
Иначе заповядай в темичката за бременни чужбиннски мами, обменяме опит и инфо Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=508457.msg15692178#msg15692178
Виж целия пост
# 359
Която, ако от това ще ти стане по-добре да ти кажа, че тук момичета, които се нуждаят от болнични всеки месец лежат в частната болница 3 дни и си плащат за това над 120лв.....Не знам как издържат финансово
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия