Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 26 464
  • 691
# 330
ceci88 Моите съболезнования! Моят предишен шеф, който ми беше едва ли не като втори баща почина когато бях в деветия месец с първата ми бременност, беше внезапно, а преди това беше две седмици в чужбина и наистина исках да се сбогувам с него и отидох до дома му, но никой не ме пусна да вляза вътре и все имах чувството, че не съм се сбогувала с него, но после, след като родих ходих на гроба му и да ти кажа като бях самичка по го почуствах, а пък и скоро след това почина баба ми и на нейното погребение осъзнах че хората са били прави да не ме пускат, просто и да искаш е трудно да се овладееш, а малкото човече наистина мисля че усеща и няма де му се отрази добре.

Може да се сбогуваш с баба си малко след погребението, да отидеш на гроба и , да и поднесеш цветя и да и кажеш всичко , което искаш да и кажеш Hug

Hug

Пиши какво е станало на прегледа, какво е казал доктора за болките.
Виж целия пост
# 331
Reason и аз не исках да правя БХС въобще разчитах изцяло на ФМ, но при мен така се наложи просто да ги правя и двата. Аз не мисля, че ако не е наложително трябва да се правят, споко  Peace
Виж целия пост
# 332
Благодаря на всички мами за милите думи Hug
Виж целия пост
# 333
Дани  честити розави гащички че нещо се заформихме наистина повече със сини. Наистина много се радвам за теб и бебка, само положителни мисли и всичко ще е наред.
Сиси много съжалявам за загубата ти, но май наистина е по добре да не ходиш, това е мое мнение де, но мисля че няма да ти се отрази много добре.javascript:void(0);
Момичета иаз да се похваля днес ме изписаха от болницата, бебчо е добре и тежи цели 314 грама, а мама е качила 6кг добре е Simple Smile. По хубаво от вкъщи няма. Ще спра да ходя на работа и няма да се ядосвам толкова, ще почивам повече и така, после ще работим в крайна сметка ако ние не мислим за нас никой няма да мисли.
[/b]Софианки много сме несериозно, хайде да вземем пример от русенки.[/b]
За морето аз към края на юли ще ходя на лозенец, после към края на август на Несебър, някои ще е там ли, май Добра ще е на слънчев бряг.
Айде, че стана мн дълго  Grinning
Виж целия пост
# 334
petiamarto Браво на вас. Аз нещо хем чета ама съм пропуснала, че си в болница  newsm78.
Да знаеш, че за софиянки незнам ама на морето се заформяме сериозна група. По спомени за края на юли-нач. август сме в района приморско -ахтопло- мари, тули, никид, и май пропускам някой newsm78. Ще актуализирам аз един списък, само да наближи време  Wink
Виж целия пост
# 335
 Danili , ние сме по скоро по към средата на август, от 10-25август, южното черноморие.
Виж целия пост
# 336
Дани май бях споменала не си спомням, ама всичко е ок.
Тва е супер за морето амааз май началото на август ще си тук, май за среща ще си направим след отпускарския сезон.
Аз да питам може и да съм пропуснала де, може ли да се направи на първата ни странички да имаме и линкове към предните такива
Виж целия пост
# 337
ceci88 моите съболезнования за баба ти. Разбирам те напълно,моите най-близки хора също си заминаха рано и години все още ми е трудно да не го мисля. Не съм вярваща,но съм напълно съгласна с Мари,че няма нищо случайно на този свят и съм убедена,че добрите хора отиват на приказни места и че ние,човеците трябва да се примирим,че физически не са с нас,но да знаеш че са винаги около теб! Каквото и да кажа друго ще е изтъркано,просто трябва да се вслушаш във твоя вътрешен мир и ще се почувстваш по добре.  Hug
reason аз също не съм правила БХС,не го счетох за нужно след като имам родено здраво дете и няма рисков фактор в семейството ми.Тези изследвания за мен само могат да стресират бременната.,които даже и не са 100 %. Все пак доктора гледа органите на бебето и ако има съмнения ТОГАВА би трябвало да те изпрати на БХС. И все пак всеки решава за себе си дали да го прави или не.
Виж целия пост
# 338
Цецинко много съжелявам и те прегръщам ,но в живота е така-един си отива ,а друг ще се роди,твоето мило бебче Hug

Според мен ако си по-чувствителна и лабилна не ходина погребението,баба ти ще ти прости бъди сигурна,но решението все пак си е твое Rolling Eyes
Виж целия пост
# 339
Danilli много,много  се радвам , че всичко при теб е наред и честити розови гащета. от тук нататък ти желая една прекрасна бременност и една чудесна мома накрая Simple Smile


ceci 88   силно те прегръщам и искрено ти съчувствам. Sad Сигурна съм , че много ти се е искало баба ти да може да види бебчето ти, но в живота не винаги нещата стават така както ги искаме Sad Бъди силна и вярвай, че наистина е на едно много  по-хубаво място.  Hug
Виж целия пост
# 340
За това БХС, какво да ви кажа......аз не съм се замисляла дали да го направя, защото още като забременях бях решила да си направя всички възможни изследвания. Ей така, да се възползвам от медицината, да речем. Сега чакам резултатите в понеделник и като се замисля, можеше и да не го правя, ама така си бях решеила. Т.е не го считам за изследване от първа необходимост.
Виж целия пост
# 341
Ceci88, моите съболзнования за баба ти  Hug Наистина само ти можеш да си решиш дали да идеш да се сбогуваш с нея.Моята баба почина месец след като разбрахме че съм бременна и лично на мен ми беше по тежко да я гледам как се мъчи и може да мие грях но накрая аз се молех да си отиде вместо да се мъчи зверски.Ден преди да почине с майка ми водехме разговор в който тя казваше че няма да ме пусне да ида при нея но аз и заявих че на погребението няма да ида но никой и нищо не е в състояние да ме спре да ида със свещичка и да се сбогувам с нея.Аз бях абсолютно спокойна и когато се обадиха да ни кажат че е починала ми олекна страшно много защото вече не я болеше и беше спокойна но се наложи да успокоявам мъжът ми защото той го прие по зле от мен.Момичетата са прави сега тя е на едно по-хубаво място и винаги ще бди над вас.Моята баба е казала на майка ми в болницата че много иска да ми види бебетата тя много се радваше за мен защото ги чакаме вече 8 години и сега знам че ни пази и е винаги до мен.Решила съм че на годината ще ида с бебетата за да може да ги види и да им се порадват с дядо ми за малко.Каквото и да решиш ще е правилното решение за теб и бебо.
Сега малко и за мен днес ме изписаха и съм си вкъщи вече.Направиха ми серклажа и всичко мина перфектно.Сега ще пазя леглото няколко дена усилено за да неполуча контракции случайно.Ние вторик сме на фетална и ще кажа със сигурност какви ще са ни гащетата.
Виж целия пост
# 342
Привет и от мен за днес Hug

Danilli много се радвам за теб всички те мислихме толкова време дано всичко от тук нататък да е нормално  bouquet Hug Praynig и като излязат резултатите дано ги споделиш с нас Hug

ceci88 моите съболезнования тежко е да загубиш близък човек,но те съветвам да не ходиш на погребение понеже е натоварващо и не трябва да рискуваш точно сега,но това е лично мое мнение

за БХС ми казаха че няма смисъл да го правя понеже всичко е наред с бебо няма нещо което да притесни доктора на 22 години съм и в рода нямаме такива проблеми така че доки каза че е безмислено Peace

Днес ходих да си подновя болничния и съм бясна #2gunfire #2gunfire #Cussing out тая дето ми е писала болничния ми е объркала датата и едното име на шефа ми като аз и го написах преди това на един лист smile3514 smile3511 newsm61къде е гледала незнам добре чче на 24 сме на 4D че тогава ще го поправи просто немога да се побера в кожата си толкова километри и за какво направо ми идеше да я хвана за гракляна през слушалката Rage Rage box и на всичкото отгоре си плащам по 20лв всеки месец за болничен какво е това нещо незнам само в България го има това да си плащаш и осигуровки и всичко останало #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Съжалявам за негативизма,но ми се събра и на мъжа ми сестра му е супер лигава и ме дразни толкова нагло се държи и си мисли че всички са длъжни да се съобразяват с нея bash bash bash
Виж целия пост
# 343
която само така излейси го да ти олекне, и не се ядосвай повече, ще дойде време и ще се смееш над всичко това  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 344
Ей това наистина ме разсмя
Цитат
направо ми идеше да я хвана за гракляна през слушалката  Mr. Green
koqto не се ядосвай,глупаци винаги ще има,а ти на теб си го трупаш. Не обръщай внимание или поне се постарай,знам че понякога е трудно,но ако за всяка дреболия се ядосваш няма да ти е по добре. Ще се оправи болничният ти,мисли повече положително,включително и да не обръщаш внимание на лигави създания,гледай теб и семейството ти,те сега за теб са най-важното!
 newsm51

П.П. Що така бе хора се ядосвате,на мен пък всичко ми е смешно и се хиля на най-малкото.Явно съм обратна  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия