Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 26 464
  • 691
# 285
леле колко много сте изписали едвам ви прочетох.

За имента на мен ми харесват само момичешки като Никол, Викторя е сред любомите ми, а за момче мисля за Николай, Владимир, Кристиян, но таткото нещо никое не хареса и май ще стане като с баткото като се роди ще видим кое най ще му отива
Виж целия пост
# 286
Ако са ви осигурявали на сумата, за която сте работили, ше взимате добро майчинство... Мен ме осигуряваха на пълния размер, и сега съм много доволна. Peace
И аз искам йога за бременни, но тук няма...
Виж целия пост
# 287
Момичета вижте какво намерих:
Лекарствените препарати са разпределени в няколко групи, според FDA - американската агенция по храните и лекарствата и само първата от тях е доказано абсолютно безопасна за плода. От повечето лекарства, които масово се прилагат по време на вирусно заболяване, почти само Парацетамола и Витамините за бременни са в тази група.
http://www.safefetus.com/Search.asp - тук може да търсите лекарството по азбучен ред и да видите в коя група е
http://www.safefetus.com/fda_category.asp - тук са описани катетгориите.

Само категория А е напълно безвредна за плода
Виж целия пост
# 288
Reason тази йога дали става и за бременни?

Нямам идея, пише само че е за всички, но след като я изгледах има упражнения които няма да можем да правим с тези шкембаци.
Търсих за бременни , намерих едно линкче, но е чак от Испания, сваля се с програма , пробвах показа ми време за сваляне 2 седмици и се отказах.

Дай линк да пробвам.Аз преди търсех видео с йога за бременни,ама не намерих.Иначе снимки колкото искаш на гимнастики разни
Виж целия пост
# 289


Да не би да не си ми дала адреса,с който си регистрирана във фейса,а някой друг,провери пак имейла дали имаш ново писмо в него?
Reason мерси за линковете,после ги видях   bouquet
koqto когато моята дъщеря са и правили изследвания за левкоцити винаги са ми казвали,че те от много неща могат да са повишени и да не е нищо сериозно.
Пижамка,знам че за да е ефективно лечението с АБ трябва да се пие минимум 5 дена,ако ще го пиеш само 3 примерно,по-добре да не го почваш.Все пак попитай доктора си.Скорошно оправяне ти желая!
Мари къде се изгуби,малката оправи ли се?
Гарга Ганка и тя не е писала скоро,някой също беше питал за нея.Галка от София също-с малкото момченце.
Виж целия пост
# 290
Reason тази йога дали става и за бременни?

Нямам идея, пише само че е за всички, но след като я изгледах има упражнения които няма да можем да правим с тези шкембаци.
Търсих за бременни , намерих едно линкче, но е чак от Испания, сваля се с програма , пробвах показа ми време за сваляне 2 седмици и се отказах.

Дай линк да пробвам.Аз преди търсех видео с йога за бременни,ама не намерих.Иначе снимки колкото искаш на гимнастики разни

http://www.amazon.fr/Belle-attendant-b%C3%A9b%C3%A9-Jean-Pierre- … eau/dp/2226131981
Програмата се казва Emule .
Виж целия пост
# 291
липсват някои популярни лекарства в този списък, напр. Валидол.
Виж целия пост
# 292
Ясно,то Емулето я имам,ама иска да се плаща за да го изтегля,то в Амазон май няма нищо безплатно.Благодаря все пак!
Виж целия пост
# 293
здравейте, сега се прибирам от ендокриноложката, която ми следи хормоните фт4 и тсх и се оказа, че този път тсх ми е 3.6 при допустима горна граница за бременни 3.5. Тя ми предписа тироксин по 1/2 таблетка сутрин, но аз се притеснявам за бебето да не му навредя. Моля ви не си спомням коя от вас беше, но имаше проблеми с щитовидната жлеза да ми каже имала ли е подобен проблем и дали и се е налагало да пие тироксин през бременността. Може да звуча доста объркано, но така се и чувствам.
Виж целия пост
# 294
: ⅞, малката е по-добре, вече хапва по съвсем малко, но има ужасна хрема и от там кашля.Почти не съм и давала нищо, нито антибиотик , нито лекарства, само с хомеопатия чат пат.Иначе се притеснявам сега , че пиша много рядко, уж пие по малко и течности.
Днес е ужасно дъждовно.
Виж целия пост
# 295
здравейте, сега се прибирам от ендокриноложката, която ми следи хормоните фт4 и тсх и се оказа, че този път тсх ми е 3.6 при допустима горна граница за бременни 3.5. Тя ми предписа тироксин по 1/2 таблетка сутрин, но аз се притеснявам за бебето да не му навредя. Моля ви не си спомням коя от вас беше, но имаше проблеми с щитовидната жлеза да ми каже имала ли е подобен проблем и дали и се е налагало да пие тироксин през бременността. Може да звуча доста объркано, но така се и чувствам.
Тироксина може само да помогне на бебето и ако не го пиеш по скоро може да навреди,след като щитовидната ти жлеза не може да набави този хормон затова го изписват.Не се притеснявай,почти всички бременни с проблем със щитовидната го пият и аз включително.Все пак и други да кажат.
Виж целия пост
# 296
: ⅞, малката е по-добре, вече хапва по съвсем малко, но има ужасна хрема и от там кашля.Почти не съм и давала нищо, нито антибиотик , нито лекарства, само с хомеопатия чат пат.Иначе се притеснявам сега , че пиша много рядко, уж пие по малко и течности.
Днес е ужасно дъждовно.
Ако кашлянето е само от хремата е добре,ще се оправи само.Ако има температура задължително много течности и давай.
Виж целия пост
# 297
много ти благодаря , ⅞ ...and Happily Ever After, просто досега изследванията бяха непрекъснато в норма, а аз правя хормонални всеки месец откакто съм бременна и този месец единият е над нормата. Ще си пия тироксина, за да ненавредя на бебо.
Виж целия пост
# 298
tsvety, Моя хормон този месец е 6,2, пия по 50мкг. Можеш да си спокойна за бебето ти Simple Smile абсолютно е безвредно! Peace
Виж целия пост
# 299
mari:) в този форум има тема за Дева Мария Бургас. Отиди на здравния справочник /дано не се бъркам/ и там си има цяла тема, в която можеш да зададеш въпросите, които те интересуват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия