Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 26 464
  • 691
# 300
много ти благодаря , ⅞ ...and Happily Ever After, просто досега изследванията бяха непрекъснато в норма, а аз правя хормонални всеки месец откакто съм бременна и този месец единият е над нормата. Ще си пия тироксина, за да ненавредя на бебо.
Понеже не съм експерт,но мисля че горе долу мога да го обясня.Ако досега хормона ти е бил в норми,това значи следното:
Когато забременееш бебето има нужда от този хормон (мислям,че когато се образува неговата щитовидна жлеза,но не съм сигурна) и то си го набавя от теб. Ако ти до преди това си имала нормални стойности значи сега е естествено те вече да не са такива.Когато стойностите са високи на този хормон означава,че организмът ти произвежда по-малко от колкото е нужно и обратното-ако стойностите са ти ниски значи,че произвежда повече от колкото е нужно.Затова сега твоите стойности са високи,защото отива и за бебето.Когато бях на преглед докторката ми каза,че пиенето на тироксина влияело на мозъчното развитие на бебо.
Това всичко ми е обяснено от лекар,но предвид че русенските ендокринолози не са много добри,може би има и други подробности.
И някъде четох че в определена седмица вече бебето само си произвежда този хормон,ама не помня в коя.
Виж целия пост
# 301
Момичета диска ми е с йога за бременни спецално за бременни и е на български език,но проблема е че само на компа можете да го гледате като хората понеже на телевизора е без звук Peace

Ако има желаещи от русенките да ми пишете на лични да ви направя по един диск за срещата,аз си го пуснах да го видя и имаше 2 бременни които правят от упражненията.Диска го бях взела от мой познат който е фитнес инструктор и той ме уреди да си го презапиша така че може да се доверите Peace Peace Peace

П.П. Желаещите за диск на лични да драснат да видя колко трябва да направя Peace
Подарък ще са от мен Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 302
После може да се опитам да го кача в някой сайт за да си го дръпнат и другите.
Виж целия пост
# 303
После може да се опитам да го кача в някой сайт за да си го дръпнат и другите.

Взе ми думите от пръстите Simple Smile
На теб разчитаме да го видим. Simple Smile
Виж целия пост
# 304
После може да се опитам да го кача в някой сайт за да си го дръпнат и другите.

Взе ми думите от пръстите Simple Smile
На теб разчитаме да го видим. Simple Smile
Стига да го получа,да не си правя сметки без кръчмар и ще го споделя с вас.
Виж целия пост
# 305
Аз не разбирам как става иначе бих помогнала и аз Peace
Виж целия пост
# 306
Данили миличка какво стана на прегледа???Ще чакаме да пишеш какво е положението ,стискам палчета Praynig
Виж целия пост
# 307
И аз цяла вечер искам да питам....Данилииии, пиши скъпа  Hug
Виж целия пост
# 308
добро утро на всички  Hug
искам и аз IT`S A BOY
Виж целия пост
# 309
добро утро на всички  Hug
искам и аз IT`S A BOY

Ето кода за момче:  
Код:
[url=http://www.glitterfy.com/][img]https://cdn.bg-mamma.com/8KsL/8a4c4772.gif[/img][/url]
и за момИче:

Код:
[url=http://www.glitterfy.com/][img]https://cdn.bg-mamma.com/8KsL/566b1e52.gif[/img][/url]
Виж целия пост
# 310
Здравейете момичета тук съм вече. ⅞ ...and Happily Ever After ,Silvermist , nikolinko   Hug Благодаря ви за стиснатите палчета и на всички други, които ме мислят.  bouquet Връщам се от Майчин дом от второто БХС и даже си поръчах някакво изследване за интегриран риск , който се прави на база двете БХС-та и дава 95 % сигурност за даун. Ще чакам резултати  във вторник и пак ще ходя при Марков да решим какво ще правим  Rolling Eyes. Вчера  иначе на прегледа доктора не видя нищо притеснително освен , че носните ни костици са мънички, но ги има и нухалната гънка е 3.9 мм, при норма до 5.0. Така, че за сега се въздържа от амнио. Всички органи са ни наред и пръстчетата са си 5  Laughing, даже видях сърчицето с 4 разделения, абе беше супер преглед.Сърцето ми как се беше свило преди това направо щях да се побъркам от нерви. И новината за темата е както се вижда от подписа, че увеличаваме розовия цвят  Joy 100%. Таткото  като чу и му  се стъжни, ама после взе да мисли доста философски, а днес вече се радва  за принцеската  Heart Eyes
Това е момичета, малко ми олекна и вече гледам доста по-ведро  Hug.
Виж целия пост
# 311
Ей Дани толкова се радвам за добрите новини. Мисля, че при норма 5 - 3,9 си е супер. Значи всичко ще е наред от сега нататък.  Hug
Виж целия пост
# 312
Браво за хубавите новини Данили Hug
Честита девойка, ха..да не вземете да събувате сините гащи и да обувате розово Grinning
Данили , на вас отначало момче ли ви бяха казали?
Виж целия пост
# 313
mari:)  JoyДо сега  не бяха гледали пола и нямах предства. Просто д-ра на първия преглед в 7 г.с. се пошегува, че ще имам момче и ние от тогава си тръгнахме с тази мисъл  Laughing и  вчера изненадата си беше доста голяма, особоне за таткото  hahaha
Виж целия пост
# 314
Страхотни новини Danili, от тук нататък само такива! И честити розови гащички  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия