Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 26 464
  • 691
# 315
Danili, честита девойка. Виждам, че новините вече са добри. Горе главата, само хубави неща ат тук нататък newsm10
Виж целия пост
# 316
 HugБлагодаря момичета. И другото, което се сетих, че доктора вчера ме обяви за природен феномен, защото толкова рано при първа бременност неможело да се усеща бебето. Аз бях убедена, че го усещам ама той категорично каза, че няма начин и май е прав, защото аз го усещам в средата уж и по-надясно, а той вчера гледаше бебето от лявата страна  newsm78. Ама аз пак си знам ,че го усещам та дори и да не е то  Joy
Виж целия пост
# 317
Браво Дани, много се радвам за теб. Честити и розови гащи. Много се зарадвах като прочетох, че всичко е наред с бебео Hug
Виж целия пост
# 318
Данили честити ви розови гащи! Радвам се , че всичко е ок ! Hug
Виж целия пост
# 319
Дани,чудесни новини! Честито за малката принцеса! Много се радвам за теб,сещам се за дните,когато чаках моята принцеса   love001
Виж целия пост
# 320
Айдеееееееееееее честити розови гащета ......или панделки......или там каквото е  Wink Много се радвам за теб Данили ,дано след реултатите вече да се успокоиш напълно и да се радваш на принцеската Hug

Нашият татко от 2 седмици ми дудне на главата че имал предчувствие че бебо е бебка Thinking.но аз още от началото съм се настроила за момче-ще видим кой ще черпи.Аз в понеделник съм на преглед-тогава ще съм 16 седмица,дано се види нештичко Joy
Виж целия пост
# 321
Danili   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 322
Здравейте, мами!

Честити розови гащи и от мен, Дани  Grinning! Дано хубавите новини и емоции продължават. Днес съм при док и стискайте палци да видим и ние какви гащи ще носим  Praynig.

А аз ако може да се оплача, тая нощ и сутринта не са от най-приятните. Към 2:00 се събудих от ужасна болка в дясно, болеше ме кръста, хълбока и отстрани на корема та чак долу ниско, ама толкова силно, че се изпотих. Мисля, че беше бъбрека, макар че никога не съм имала ама никакви проблеми с бъбреците. Пих но-шпа, отидох около 3-4 пъти до тоалетна в рамките на 5 минути и леко болката отшумя, на сутринта ми нямаше нищо. Мъжа ми е имал бъбречни кризи и каза, че боли по същия начин, а като камъчето се изхвърли и изведнъж всичко престава, все едно никога не те е боляло. Добре, че днес съм на при док. Бебо си е добре, не престава да мърда, усещам си го мнооого ясно pregnant.

На сутринта болката вече я нямаше, обаче майка ми звънна по телефона на мъжо. Баба ми е починала сутринта  cry. Мама ме подготвяше от една седмица, че скоро ще се случи и да не се притеснявам. Честно казано мисля, че баба е отишла на по-хубаво място, тя беше много добричка и поне се спаси от болките, само че няма да мога да и кажа чао  cry, нали като съм бременна и не трябва да ходя на такива неща, а и никой няма да ми даде да отида. Ако баба можеше да изчака само още 6 месеца, но....
 cry

Не искам повече да пиша за лоши неща!!!!!!

Пожелавам ви само приятни емоции, да е много слънчево както около вас, така и вътре във вас и само хубави новини да пишем  smile3525
Виж целия пост
# 323
ceci88 съжалявам за загубата ти. И аз бях в същото положение , но не бях сигурна дали съм бременна  и въпреки всичко отидох, за щото много я обичам. Аз си мисля, че ако ти се чувстваш стабилна и искаш да се сбогуваш никакви суеверия немогат да те спрат. Но все пак помисли дали няма да се разстроиш много и да навредиш на бебчето. Силно те прегръщам и дано това малко човече ти донесе сили да понесеш по-леко болката  Hug
Виж целия пост
# 324
Мерси, Дани!  spoko
Виж целия пост
# 325
Данили, честити розови гащичкиии  Laughing Много се радвам, че всичко е наред с теста и добре, че си пуснала другото изследване, за да се успокоиш! Вярвам, че всичко ще е наред и ще си караш спокойна бременност до края! Hug  И аз чакам моите резултати от БХС в сряда другата седмица и всеки ден мисля за тях! Надявам се тогава и аз да мога да се похваля, че всичко е наред.  Praynig
Цеци, съжалявам за баба ти. Ако мислиш, че ще разстроиш, ако отидеш тогава недей. Все пак е важно да си колкото може по-спокойна. Но от друга страна, знам, че сигурно искаш да отидеш, за да се сбогуваш с нея. Тя ще закриля теб и бебчето ти отгоре и ще ви се радва!  Hug
Виж целия пост
# 326
ceci88 ,съболезнования!Аз също вярвам ,че твоята баба е отишла на едно много по добро място, според мен там е у дома не тук!Аз преди четях много екзотерична литература и си отговорих на много въпроси!Просто никой не може да ме убеди, че там, отвъд няма нищо!Нищо не е случайно в този живот!Просто приеми всичко като една дълга раздяла Hug Може да се сбогуваш с баба си малко след погребението, да отидеш на гроба и , да и поднесеш цветя и да и кажеш всичко , което искаш да и кажеш Hug
Виж целия пост
# 327
Danili Честити Розови гащички Wink много се радвам , че всичко е наред Wink   bouquet  bouquet  bouquet

Ceci88 моите съболезнования  Cry Cry Cry

Момичета искам да попитам нещо, виждам че всички ходите на това изследване БХС , аз се обадих на моя лекар да го питам няма ли да го правим , и той ми каза че нямало смисъл, защото давал много объркващи/неверни  резултати и не искал после да ходя на амниозинтеза . Sad
А на вас дори и по два са ви правили,започвам да си мисля че лекаря който съм избрала го кара през просото. Sad
И се замислям да отида на частно за всеки случай. Има ли някой мнение за д-р Константин Маленов. Препоръчаха ми го от Тина Киркова.
Виж целия пост
# 328
Reason, това изследване се прави или по преценка на лекаря или по желание на пациентката. Не се поема от здравната каса. Най-често го правят на жени над 30 год., защото риска се увеличава с възрастта на майката. Разбира се има и много други причини. А относно резултатите и аз съм чувала, че понякога има неверни положителни. Избора е твой   Hug
Виж целия пост
# 329
Reason , във Франция го правят при жени над 37год, иначе под тази възраст е по желание.Взема се всичко в предвид, измерванията при първата ехография и кръвните изследвания и се определя резултата.Във френско процедират така с цел подпомагане на науката, когато бебето се роди , отивам с една бланка от БХС , който съм направила в лабораторията и заявявам , че детето е здраво.БХС е по скоро статистическо изследване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия