Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 102

  • 122 149
  • 739
# 30
браво момичета -очите ми се напълниха с невероятни красоти
Марулка -да ви е жива и здрава принцеската- и тя и тортата са прекрасни
offioly-много добре се е получила тртичката
Ангелова-успех на дъщеря ти-тортата е страхотна
Албенче-ти си от момичетата за които -каквото и да кажа не е достатъчно- Hug
Патрияни-чудесни торти-ще е крадат
Петя-и твояа тортичка я откраднах -много ми хареса-браво
аз направих една торта която я копирах от 6estija-но не се получи същата-имам си дертове напоследък и я скалъпих на две на три -ама си я харесаха-не знам вие как се справяте в такива моменти-но аз нямах никакво желание -и фантазията ми се изпари-ето я

и искам да благодаря на Ani_d-  за помоща да се сдобия с няколко играчки-мерси Ани
Виж целия пост
# 31
Ивейн много благодаря за отговора!
r.i.angelova тортата е станала  оригинална, но най-важното е, че е правена с много любов. Успех на дъщеря ти и продължавай смело да твориш торти!
offioly ЧЕСТИТА РОЖБА- да е жив и здрав ида ви носи много радост! Голям е сладур!  baby_neutralТортата е супер, и аранжировката. Как прави тези шоколадови цветчета?marulka s Ч.Р.Д. на Нева! Да е здрава, прелестна и усмихната принцеса!
Виж целия пост
# 32
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НЕВА!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИС НА БУБЕТО!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА blueeye!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОЯ ДИВЧО РАДИ!!!

ИМА ЛИ ОЩЕ НЯКОЙ??? БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ! ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!!!
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ДАМИТЕ ЗАД ГОЛЯМАТА ВОДА!!! ПОЗДРАВИ И УСМИВКИ ОТ РОДИНАТА!!!  bg
ЧЕРПЯ ТОРТА!
Виж целия пост
# 33
Здравейте!
Марулка-честита ти рожденничка-много е сладка и красива-да Ви е жива и здрава.Тортата е много оригинална-браво.
offioly -ти си била пресна родилка-честита ти рожба-да Ви е жива и здрава-много хубава торта.
Бетина-многодобре изглеждатортата.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички рожденници днес-да са живи,здрави и много щастливи.
Ванче-тортата е много красива.
Виж целия пост
# 34
Ей, много рожеденници днес, бе!
Честито и от мен! Много здраве и късмет на всички Grinning
Виж целия пост
# 35
colova, шоколадовите цветчета са готови - в Кауфланд намерих няколко вида шоколадова декорация - в кутийки различни цветя, листенца и букви (на латиница само). Само ги наредих отгоре  Embarassed
Виж целия пост
# 36
Ехе много поводи за празнуване днес
Ванче първо за твоя юнак се сетих (помня че е ден преди мен) - да ти е жив и здрав , тортата макар и с вафлена снимка си е много хубава - тази бодлива тел е страшно оригинално решение .
Блу ЧРД - много здраве , щастие и любов   bouquet
марулка ей , кога порасна тази сладурана - голяма чаровница  Heart Eyes . Да ти е жива и здрава ! Тортата калинка е прекрасна - много ми харесва как си направила лицето .
 За жегата и целулита - с това не можеш се пребори . Затова и тук ползват шортънинг  Sick  вместо масло , понеже маслото се отпуска при 18-20 С , а шортънинга издържа до около 30С .
Буболинка честито на рожденика - везело и безгрижно детство му пожелавам . Последните ти торти както винаги са прекрасни , африканската ме грабна с ярките си цветове . Мъжа ти -голям критик ей , той по-голям от моя даже  Laughing
Бетина много си е хубава тортата ...мезетата са като истински .
Шеметке ей това да моите рози - кървавочервени . Браво .Голяма красота . Този Дън яко ни зариби , а кога излизаше новата книга , в началото на август ли ?
 В Кухарка има качена една от по-старите му книжки - всъщност са 2 в 1 , не знам дали си попаднала на нея . За колекцията си струва да я свали човек
Петя добре се е получила тортата с делфина , рапаните с отливки ли ги прави ?
Албена красива рисунка
Патриянке цветята си искат своето тесто . От Варната е да знаеш , пробвай с гъм пейст и ще видиш че нещата се получават по съвсем различен начин . Това от опит го казвам . Лилиумите са хубави , само че следващия път направи "плодника" малко по-тъничак  Wink
 Имаше още прекрасни торти , няма как да изброя всички , че нещо се позагубих напоследък . Продължавайте все така да творите ...Ще останат Бг сладкарниците без клиентела  Joy


Ванче благодаря за поздрава , но за мен има само един национален празник и това е 3ти март . Нищо общо нямам с 4ти юли ,  даже и не съм се "похамериканчила" още макар всички в нас да са с ам. паспорти  Laughing .
Виж целия пост
# 37
Честит рожден ден на  Нева,Ради,Денис и на blueeye ! Да сте живи,здрави,обичани и много късмет да имате ! Весел празник!   newsm59       bouquet     Hug

И да не ми е празен записа пускам последните ми торти :
  
  
Виж целия пост
# 38
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ -НЕВА,ДЕНИС ,РАДИ И blueeye, ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ И МНОГО ПОДАРЪЦИ newsm59  party041
offioly ,ЧЕСТИТА ВИ РОЖБА !ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ!
r.i.angelova , ЧЕСТИТА ВИ ПЪРВА ТЕАТРАЛНА ПРОЯВА - МНОГО ТЕМАТИЧНА ТОРТИЧКА СУПЕРРР

Весела вечер на всички празнуващи Hug
Виж целия пост
# 39
Привет.
petia_taq, делфинчето ми хареса. Цвета на тортата е страхотен.
patriyani, и двете торти много ми харесаха. На бялата торта с какво направи релефа? А мотора е много реалистичен.
Албенка, много хубаво си я нарисувала момата. По-хубава от оригинала е станала.
r.i.angelova, страхотна е станала тортата. Браво, чудесно си се справила.
offioly, браво бе. Преди седмица си родила и торта си направила вече. Да ви е жив и здрав Крум.
марулке, много сладка калинката, а бебката с тази рокличка е като цветенце Simple Smile
бетина33, много хубава е станала тортата. Колбасите като истински са станали.
Иринке, много вкусно и апетитно изглеждат тортите ти.
Ванче, тази тел като истинска е станала. Да ти е жив и здрав сина.

Честито и на всички останали рожденици днес. Цяла Америка празнува заедно с вас  Laughing

Ние пък с мъжа ми имаме годишнина от сватбата днес. Ето и тортата, която му подарих



Първоначалната идея беше съвсем различна. Обаче крема който ползвах не стегна и отпадна идеята за покритие. После реших с глазура от бял шоколад и сметана да я залея. Тя пък стана много течна, цяла нощ стоя в хладилника преди да я залея и се сгъсти малко. Та залях я аз, обаче се разтече отстрани. Сетих се, че имам едни пурички и реших с тях да замажа положението. В последствие пък реших малко сърчица да сложа, и в крайна сметка това излезе  Laughing
Виж целия пост
# 40
Катя (Сливен), Честита годишнина!  Не знам каква е била първоначалната идея, но резултатът е много красив! А как ги правите тези малки фини надписи? Какво се ползва? Не е шприц очевидно  newsm78
Виж целия пост
# 41
ЧРД на всички рожденници днес!
Марулче, малката принцеса да расте весело и любопитно момиченце! Много бързо мина тази една година! Много е мила практиката ти да отбелязваш с тортичка всеки навършен месец!
Бубе, да ти е здрав и все така усмихнат Денис! С какво ли ще ни изненадаш по този повод?
Ванче, и на твоя тийнейджър пожелавам много здраве и да ти дава все така интересни теми за торти за неговия РД (тортата Титаник миналата година беше грандиозна и тази година се е смилил над теб  Simple Smile)! Въпреки, че не ти е била по сърце техниката, резултатът е както винаги перфектен!
Blueeye, здраве, късмет и весело настроение!

Катя (Сливен), честита годишнина! Много любов и разбирателство! Тортата е много нежна!  
Успехи и на дъщерята на r.i.angelova! Чудесна торта за този прекрасен повод!
offioly, честита рожба!  bouquet


Докато подготвя багажа и стигнем до морето, вие сте показали нови красоти!   bouquet
Ванче, бебешката торта е супер! А Уинкс определено се познават. Благодаря за поредния видео урок!
Албенче, и Русалките и Уинкс са запомнящи се торти! Така и така се дискутира рисуването върху ММ, та и аз да попитам: Пренасят ли се контурите на модела или се разчита само и единствено на художническите умения на правещия?
Патрияни, по-истински мотор след състезание не съм виждала!   bouquet
Цолова, честита платена поръчка! Гъбката е много сладка!
Барсела, чудесни русалки!
Петя, тортата с делфинчето е с чудесен дизайн, а цветовете на коралите и раковините са разкошни!
Миша, щангистът е невероятен!
Момичета, благодаря за милите думи и високата оценка! Малкият рожденик и майка му, за които тортата (подарък) беше изненада, останаха очаровани! Радостта в очите на детето и едно сладко "Багодаъ!" Simple Smile бяха моята награда! Катя, цветчетата първо оставих леко да изсъхнат и да приемат форма, а след това закрепих телта с малко топче зелена ММ, оставих да изсъхнат 3-4 часа, легнали  върху него и едва тогава ги сложих на тортата. Но явно е, че времето беше малко,тъй като  няколко промениха формата си от стоенето в хладилника!

Еее, аз докато си пиша, станало време (БГ) да честитим и на Рая Simple Smile.

Рая, пожелавам ти много здраве, да бъдеш обичана и все така да даряваш радост на всички нас с творбите си и с добрината си!
Виж целия пост
# 42
дори изпуснах последния влак, ама карай.. сега нямам сили да коментирам торти, ще го направя тези дни.
сега първо искам да Благодаря за поздравите   bouquet да честитя на всички, които празнуват днес с мен по един или друг повод  newsm68 и да почерпя с торта и мъфини, които спретнах по случай помъдряването ми  Mr. Green


- повече снимки ТУК



още снимки ТУК

и да се похваля, получих страхотна торта 2в1 - подарък, собственоръчно направена от две добри и верни приятелчета  Heart Eyes и да отбележа, че като изключим тортите правени от баба в детските ми години, за първи път някой прави торта - подарък специално за мен  newsm44  Mr. Green


Виж целия пост
# 43
Честит Рожден Ден на Нева, Денис на Бубето ,Ради на Ванчето и blueeye!!!  newsm59
Да са живи, здрави и безкрайно щастливи!!!   bouquet

Честито помъдряване и на Райчето!!!  Hug  Tada
Рая, да си жива, здрава и нека хората да се раздават за теб така както ти го правиш за тях, весел празник ти пожелавам и много положителни емоции!!!  Heart Eyes
Предполагам 4-ти юли не го празнуваш тъй като си пазиш силите за 5-ти.  Laughing



Страхотни торти видях и в тази и в миналата тема, но ми е толкова натоварено и така съм се заринала в чували и боклуци, че нямам никакво време да коментирам, поздравления за труда на всяка една от вас!!!
Виж целия пост
# 44
Сьс закьснение  Честит рожден ден на малката Нева да расте много палава и здрава,на Денис,Бубе да те радва тоз юнак,на Ради искам да пожелая след години да притежава такава кола ,каквато мама е изкиприла на тортата.Честит Рожден Ден и на тебе blueeye,много здраве и кьсмет.Сигурно е много вьлнуващо да ти подарят торта Wink
Катя Сливен,на вас пожелавам още много години сьвместен живот  bouquet
Рая,Честит Рожден Ден.Много здраве преди всико,кьсмет и любов  bouquetПрекрасен и всеотаен човек си и от сьрце ти желая весел празник smile3525 smile3525  smile3525
Толкова много рожденници за пьрви пьт срещам ,но на всики желая много усмивки и любов newsm59
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия