Кранево - ходилили ли сте скоро и какво мислите

  • 2 678
  • 12
Здравейте всички!
Моля ви, ако скоро сте били в Кранево, дайте информация за това място.  Ако може и за конкретни места - хотели или вилички. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Заминавам на 08.07, така че мога да дам пресни впечатления след това.
Виж целия пост
# 2
какво по-точно те интересува?
м.г. минахме през кранево и по специално през станциите с бунгала покрай плажа.
на едната обаче нямаше места,на другата 30мин. не ни обърнаха внимание и стана 09.00 часа и се свързахме
с албена и там си дадохме парите.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви.  Само едно хубаво мнение съм получила досега. Ще обмисля още малко дали да идем точно там.
Виж целия пост
# 4
Искарахме уикенда в кранево.
Празно.Сигурно заради лошото време.Само малко руснаци имаше там,но те ми се струва че са купили някои станции.
Пуснали са wi-fi интернет навсякъде безплатно за разлика от албенчето дето дерат яко.
Само да си бяха ремонтирали централната улица-доста зле.
Морето вчера беше супер/събота валя/.
За цени проверих хотел Палма-до плажа - 35лв+закуска/че едни познати мислят там да ходят/.
Виж целия пост
# 5
Плажът е хубав, цените в заведенията доста прилични, хотелите са добри също, но много от тях със завишени цени. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Предложете някой хотел с басейн.Разгледах доста в интернет,но само от снимките не мога да се ориентирам.Ако предлагат и ол инклузив още по-добре.
Виж целия пост
# 7
Попаднахме там случайно преди 2 години в началото на септември, не ми направи никакво впечатление. Плажа е доста голям, много широк и хубав, не беше никак скъпо, но друго няма какво да похваля. Няма къде да се разходиш, една разнебитена пазарна улица с кръчми, сергии и дандания - и това е, сякъш съм в нашето село по време на събор  Laughing Тръгнахме два дни по-рано, скучно ни беше.
Бяхме във вилички Интер Парк, не е лошо, чистичко беше, имат и басейнче, тогава цената беше 60 лв двойна стая със закуска, сега не знам как е...
Виж целия пост
# 8
Предложете някой хотел с басейн.Разгледах доста в интернет,но само от снимките не мога да се ориентирам.Ако предлагат и ол инклузив още по-добре.
Аз резервирах тук http://www.hotelvedren.com/.All inclusive 45 лв.Наши познати са били там миналото лято и са доволни.Малко съм предубедена за Кранево,но го решихме в последния момент и нямаше свободни места в други курорти за All inclusive на прилични цени ConfusedЩе споделя впечатления....
Виж целия пост
# 9
VENESSIA,дай повече инфо за резервацията.И аз го гледах хотела, ние сме двама с две деца и едно студио ще ме устрои,но цената от 70 лв + по 20 лв на човек за ол инклузива ми идва множко.Кажи за тези 45 лв не видях такав оферта в сайта.
Виж целия пост
# 10
VENESSIA,дай повече инфо за резервацията.И аз го гледах хотела, ние сме двама с две деца и едно студио ще ме устрои,но цената от 70 лв + по 20 лв на човек за ол инклузива ми идва множко.Кажи за тези 45 лв не видях такав оферта в сайта.
Предполагам си видяла,че за деца до 12 год. има 50% отстъпка.Иначе при нас цената от 45 лв е калкулирана от 25 лв нощувка на човек в двойна стандартна стая+20 лв.доплащане за ол инклузива.По телефона ми казаха,че резервацията може да се направи само на база нощувка със закуска,а ол инклузива да се заяви там допълнително.Ако искаш звънни и на телефоните за повече инфо.Относно ол инклузива-закуската е на блок маса,а обяда и вечерята са по меню или това е разликата от All по другите хотели.
Виж целия пост
# 11
Много благодаря за поясненито.
Виж целия пост
# 12
Много благодаря за поясненито.
newsm10 Моля,дано съм била полезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия