Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 50 182
  • 742
# 600
Ом Саид, желая ти позитивна и хубава седмица Hug

над2, късмет и много любов в семейния живот Hug

Шилан, предполагам че си чела признаците, по които се познава кога бебетата са готови за захранване. Явно твойта госпожица се развива бързо, щом 4 зъбчета й никнат на тази крехка възраст Simple Smile. Един от признаците беше точно появата на зъбки, другия беше проявяване на интерес към храната. В Кърмаческия форум ги имаше всички. Аз все пак си мисля, че няма общовалидни правила и трябва да се вземе решение според конкретното дете Peace

Събота и неделя са ми ок, така че когато решите за среща, съм на линия Peace

Саида, пропуснах те в миналия си постинг, за което се извинявам  bouquet. Желая ти късмет и много успехи в новото начинание Hug

Хубава седмица на всички и много усмивки Hug
Виж целия пост
# 601
Хей, хей, привеееет. Heart Eyes Party

Ом Саед, е ние ти пожелахме само положителни емоции, а то? Ама важното е, че си пак положително насторена.  Hug Hug Hug Как е Саед, нали беше доволна, че все някой го занимава? Аз така ми се иска да си почина психически поне няколко часа, но не би. След онзи път на срещата с теб, майка ми е направо в потрес, била ужасна малката. Rolling Eyes

Аз съм за среща по всяко време, да кажат по-заетите и не само.  Peace За мястото зависи от прогнозата...

Над, истински филм е твоята история.  Flutter Дръж връзка с мамата от СА, поне ще получих адекватна ингормация. И дано всичко мине безпроблемно по-скоро. Хареса ли ти в Египет? Ние тук си маме и египетски съпруги, само дето едната от тях се изгуби задълго. Лилсън, какво става по Дубайско?

Алвера, хайде чакаме компютъра.  Peace За Дуа нищо не знам, не ми се е обаждала.  Предполагам се радва на дома си и гледа дребосите. Heart Eyes Аз мернах малко от него по скайпа, много е хубав. Flutter
Мероприятието беше много добре, в блога съм описала кратичко, там не съм писала обаче, че беше и задушевно събирането, нали по женски се пускаха и шеги и така. 

А другата ни ливанка съвсем се разведе с нас. Crossing Arms

АД, намери ли си работа или твориш? Wink

На Уго сменяли стълбовете на нета с каменни. скоро дано приключат.  Peace

Астарта, ами направи си 2-3 варианта на биографията като във всяка акцентираш върху конкретно умение и опит. Тъй като явно не се ценят можещите и знаещите. на мен така след изпращането до 3 ниво ми отказаха от една банка и понеже имам позната в нея разбрах, че имали опасения, че няма да съм доволна от кариреното си развитие, че и за някой може да съм представлявала заплаха. Shocked

Шило, много бързо растете. Кога минаха 4 месеца.  Sunglasses Честити ви зъбки.


Ясминке, аз откакто родих ме изписаха с 80 хемоглобин и досега нищо не съм пила, кой знае какво е положението като не съм и от най-ящните. Ама дребчо е чудесно, че яде и спанак, и моята го обича. тя всъщност всичко обича и е доволна само когато яде и спи. :mrgreen

Айа, за кога е планувано другото гости? Flutter

Саида, какво стана, започна ли?

И сега да честитим на бразилската президентска двойка от имигрантски произход - българка и ливанец. Дано оправдаят доверието на бразилците. Еееех, като се замисля и Бразили е по-демократична от нас, кога си представяте тук да изберат имигрант за президент, макар и второ поколение? newsm78

Гаричке, Люспа всички други отдавна неписали и/или само четящи, не сме ви забравили.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 602
Здравейте арабкини, благодаря, че не забравяте мързеливите


И Грозния аватар липсва.

Е, бива ли такова нещо, бях погрозняла само за малко, а вие така ще ме запомните  Mr. Green

Ум Саид, на мен нещо като ми се спече обикновено проглушавам ушите на всички около мен с оплаквания...ти си много тактична, надявам се този гаден уикенд да не ти се отрази по някакъв начин за по-дълго....

Над, добре дошла, ще следим твоята история

Шилан, май наистина и е време за захранване, това за шестте месеца кърмене е ориентировъчно...Как е гордия татко, нищо не казваш за него? Сменя ли памперси?


Като сте се заприказвали за ниски стойности на разни работи, и аз да се оплача, че имам сериозна липса на витамин Д и калций, та сега се лекувам.

За Дилма знаех, че е кандидат, но бях пропуснала кога са изборите...Аз и без това живея в някакво безвремие и не помня дати...Бразилците нямат никакво негативно отношение към хора от друг произход, раса и т.н., а съдят единствено по характера на човека..Докато в другите западни държави това 'равенство' е само по закон, и е доста лицемерно, при бразилците е в самата им душевност, убеждавала съм се лично стотици пъти. Имат си големи малцинства от арабски, германски, африкански, японски произход и всички се отнасят като равни едни към други, това е нацията, която най-много ме кефи в това отношение.

Очевидно Сирия е най-високотехнологичната страна на света...никога не съм чувала някъде толкова често да се ъпгрейдва системата за интернета...Блазе му на Чавес, че живее там. Sunglasses

Да ви кажа ли на каква щуротия попаднах като се ровех веднъж в нета?  В Аденския залив, близо до бреговере на Йемен се отваряла една дупка, която била портал към други измеремния и галактики. Като във филма Старгейт. Затова там имало струпване на военни кораби, а съвсем не заради сомалийските пирати. Само напипшете на гугъл Gulf of Aden, stargate, и ще видите какво ценно инфо сте изпускали досега. Аз даже бях почнала да си мисля, че затова такова затишие в темата - устройвате си междугалактически пътешествия, ама криете...

АД, следващият маршрут-загадка явно ще бъде със спирки Йемен,Орион, Касиопея, Центавър и т.н.

айде да ида аз да метна едно мързеливо кифте във фурната


Виж целия пост
# 603
Благодаря ви момичета за топлото посрещане и приятните пожелания.
Астарта един съвет от мен - когато си на интервю не показвай, че много желаеш тази работа. По-добре показвай, че не ти пука ти си харесала тази работа, но има още много и те губят, че не те наемат. По нахакано и с по-голямо самочувствие. Това ти го казвам от личен опит.
извинявам се, че не ви споменавам всяка поименно.
Моля ви когато организирате среща да включите ако няма да ви е много неприятно и мен.
Има ли майки, които разхождат децата в Южния парк? Аз когато е топло между 13 и 15:30 там разхождам малката за която се грижа.
Честито ДИЛМА РУСЕФ спечели в Бразилия.
Лека вечер на всички. Hug
Виж целия пост
# 604
Здравейте!
И аз набързо да се разпиша. Добре сме. Момиченцето ми става на 3 месеца днес.
Опитвам се да съчетая бебешките грижи с работа - по малко, и добре че има компютри и интернет, ееех, интернет, но се намира.
много сърдечни поздрави от нас.
Като се сетя за нещо по-интересно, ще ви пиша отново!
целувки на децата.
Виж целия пост
# 605
Пък и арабите са социални животни-те обичат много да говорят и да слушат (по-малко Mr. Green). От приказки не им остава време за четене. Mr. Green Та в този смисъл, един като прочете една книга, все едно всички са я чели, щото той ще се погрижи да им я разкаже. Laughing

Очевидно Сирия е най-високотехнологичната страна на света...никога не съм чувала някъде толкова често да се ъпгрейдва системата за интернета...Блазе му на Чавес, че живее там. Sunglasses

Ех, че се посмях на постовете ви, определено имате чуство за хумор, жалко, че последно време пишем(те) по- рядко  Hug

Надя, много интересна история имаш - достойна за роман направо, дано е с добър край  Praynig

Астарта, всеки е минал или предстои да мине по твоя път, и аз съм била без работа, но с упоритост и пол. нагласа този труден момент мина.
Но ей го на, като завърша трябва пак да търся работа, че сега съм на студенстка позиция (в Германия това е от голяма значение) и няма да мога да получа нормален договор там като завърша.
Май и за това не бързам с дипломната  Blush

Сафар, честито месечинка - дано с всеки месец става по -послушна и ти остава време за работа  Hug

Шилан, чесито зъбки и на твоята госпожица   bouquet

Как ви завиждам за срещата  Whistling

Лек и усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 606
Здравейте!   love001 Много благодаря,за подкрепата,много сте мили!  newsm51 Определено съм много оптимистично настроена и се самозареждам позитивно..  Two Hearts Two Hearts
За срещата,имам едно предложение,какво ще кажете да я направим другият уикенд?Веднага обяснявам-Защо?Защото така като сме я определили и знаем,ще могат всички да си планират и организират ангажиментите предварително..Какво ще кажете?  newsm03
Прегръдки и целувки на всички!  newsm76
Виж целия пост
# 607
Ето ви кафето!
Аз ще пия по-късно, че пак отивам на изследвания. Здрава вена не ми остана вече, ама важното е всичко да е наред. Ще водя дребчо с мен, с образователна цел, да гледа и да не се страхува. Simple Smile И после ще си седнем с него някъде на по кафе. Simple Smile

За срещата-когато кажете, аз съм волна птица, имам само един ангажимент, ама той има 2 крака и си го водя с мен. Laughing Или го командировам при баба му. Mr. Green

Лек ден ви пожелавам! И по-малко ядове! Hug


Виж целия пост
# 608
Добър ден,прекрасни ми дами!Днес почерпката е от мен,имам рожден ден,да не кажа юбилей!Да ви е сладко!Прегръдки и целувки на всички вас!
Виж целия пост
# 609
Om Saeed, от сърце ти желая много здраве и късмет! Нека дните ти са пълни с радост и положителни емоции! Бъди много щастлива и обичана от двамата си мъже!
Виж целия пост
# 610
Ом Саид, честит юбилей! Желая ти нестихващ оптимизъм, здраве, любов и много щастливи моменти със скъпите ти хора!

Виж целия пост
# 611
 Добро утро, мили дами!
 Казвам се Радослава и ще ви бъда благодарна, ако можете да ми помогнете с информация. Моя приятелка живот и здраве ще прави сватба в Кайро декември или януари. Вчера се обади да ни попита дали ще имаме възможност да присъстваме и кой месец е по-удобен за нас, тъй като бъдещият и съпруг казал, че  трябва тя да реши кога, имайки предвид това, че той е местен и неговите гости няма да пътуват. Въпросът ми е за това как може най-евтино да се придвижим до там. Чартърни полети или друг транспорт? Цени на хотели в Кайро, или има ли традиция евентулано да гостуваме там/не че го очаквам, но как е прието?/Какви подаръци се правят, някакви специални традиции? Приятелката ми живее в момента в САЩ, а след сватбата ще се премести в Египет и искам да имам информация от дами, които са се обвързали вече с Египетска половинка. Ще бъда благодарна за отговори от вас! Желая всичко най-хубаво на вас и семействата ви!

 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДАМАТА С ПОВОД!ЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ОТ СЪРЦЕ!

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 612
Здравейте момичета!  Grinning

Честит Рожден Ден на рожденничката! Да е здрава и щастлива!   bouquet

Тъй като не видях на 1ва страница да има тема за Дубай искам да попитам за това има ли момичета живеещи в Дубай? Изобщо да ми кажете къде мога да погледна за изгодни оферти за хотел и т.н? Аз живея в Кувейт и мъжа ми предложи за престоящите почивни дни да проучим оферти да си направим една екскурзия до Дубай или Бахрейн?
Кои интересни места, забележителности си заслужава да се видят в Дубай?
Предварително ви благодаря за отговорите! bowuu
Виж целия пост
# 613
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Om Saeed !!! НАЙ-ИСКРЕНО ТИ ЖЕЛАЯ ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА, ДА СИ МНОГО ЗДРАВА, КАКТО ТИ, ТАКА И ТВОИТЕ НАЙ-БЛИЗКИ И ЛЮБИМИ !!!


Аз вече си имам комп  newsm44, но и много работа. Май малко раничко тръгнах на работа, от време на време чувствам нужда да полегна, ама няма начин Sad  Иначе нищо ново при мен. Малката вече сама се събужда за училище, има си приятелчета, започва да й харесва. Току каже някой научен факт  Simple Smile дето госпожата им е казала и то с един компетентен тон...

Честити зъбки на малката Нада ! Да й расте безпроблемно всяко зъбче.



Сафар, честити 3 месеца и на твоята красавица !!!   bouquet

Мили арабелки, много целувки от мен за вас  Heart Eyes и най- хубав ден ви желая!
Виж целия пост
# 614
Здравейте момичета!

Om Saeed, Честит Рожден Ден! Нека дните ти са изпълнени със щастие и любов.

Добре дошли на новите момичета, които търсят информация, но за съжаление не мога да помогна.

лек ден на всички! Прекрасен ден за разходки. Аз отивам на кратка екипна среща и ще вода и бебето с количката - тя за щастие спи, когато е навън. Много са приятни хората, с които имам да обсъждам нещо, но са приказливи, така че с бебето ще мога и да посъкратя разговорите. Само дано не се разплаче точно тогава, но тя е берберска конничка и ще се справи.
Днес съм я облякла с жълти панталонки и кафява блузка... с кафеви чорапи е, но не й отива много този цвят на милата: кафевичко, обаче като съчетание е супер. панталонките пък са весели.

Надявам се утре да пиша повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия