Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 407
  • 746
# 135
       БЕЛИСИМА, я стипосай някой фото, джанъм - например, оная де Галип скива Сабито на моста ,за първи път,нашта е със зелената рокля,а Галип с карираната риза и как ги проследва с поглед..........ПЛИИИИИИИИИИИИИИС !!!  - да не ходя постоянно да я търся в предходната тема..........


Само тази снимка за сега, по-късно пак че потърся,мила!




Виж целия пост
# 136
Бризче, добре дошла!  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 137
Кралице, това е снимка от тази сцена, на моста



но много ме е яд сега , не се сещам къде точно бях гледла един страхотен колаж!
Виж целия пост
# 138
Кралице, това е снимка от тази сцена, на моста



но много ме е яд сега , не се сещам къде точно бях гледла един страхотен колаж!
/  
                          BELL, страхотнаааааааа   сииииииииии!! - я очень люблю тебя !!!!      

                         ХУБАВЕЦА   МИ ТОЙ !!!    ТОЛКОВА НОЩИ НЕ СЪМ СПАЛА, ЗАРАДИ НЕГО
Виж целия пост
# 139
             Искам да ви кажем,че при нас започна страхотна буря,ужас!!!
Виж целия пост
# 140
  Размина се, бурята искам да кажа!!!
   Хайде, банда нерде сте бре ???  party006
Виж целия пост
# 141
Кралице, благодаря ти за отговора за Рухсар и Кемал.  smile3525
Ще ти задам няколко въпроса от серия 40 - до колкото видях не са ти задавани.
1. Трите дами които пристигнаха в ресторанта където обядваха Галип и Ердал предварително ли са имали уговорка с Ердал. Разговора при представянето. Разговора вечерта на яхтата.
2. Галип се държи лошо със служителите с изключение на Фарук - разговора служебен или личен беше. Какво става с Фарук и Айше.
3. Разговора Рухсар, Сабиха след това и Кемал и след пристигане на майката на Мустафа и Мустафа.
4. Ръза и Зюлфие - разговор в кухнята .
5. Гюлшен, капитана и Рухсар преди и след пристигането на Мустафа на рождения ден. - Гюл говори нещо за Галип.
6. След рождения ден Мемо говори нещо за Галип и Керем, Саби нещо обяснява и Зейно се намесва в разговора.
Ако си отговаряла на някои от тези въпроси прескачай. За самия рожден ден и за първата среща имаш обяснение затова не питам. С това ще завършим 40 серия.
Пожелавам ти приятна работа и когато стане - няма срок.
Виж целия пост
# 142
Кралице, благодаря ти за отговора за Рухсар и Кемал.  smile3525
Ще ти задам няколко въпроса от серия 40 - до колкото видях не са ти задавани.
1. Трите дами които пристигнаха в ресторанта където обядваха Галип и Ердал предварително ли са имали уговорка с Ердал. Разговора при представянето. Разговора вечерта на яхтата.
2. Галип се държи лошо със служителите с изключение на Фарук - разговора служебен или личен беше. Какво става с Фарук и Айше.
3. Разговора Рухсар, Сабиха след това и Кемал и след пристигане на майката на Мустафа и Мустафа.
4. Ръза и Зюлфие - разговор в кухнята .
5. Гюлшен, капитана и Рухсар преди и след пристигането на Мустафа на рождения ден. - Гюл говори нещо за Галип.
6. След рождения ден Мемо говори нещо за Галип и Керем, Саби нещо обяснява и Зейно се намесва в разговора.
Ако си отговаряла на някои от тези въпроси прескачай. За самия рожден ден и за първата среща имаш обяснение затова не питам. С това ще завършим 40 серия.
Пожелавам ти приятна работа и когато стане - няма срок.

                                             
        MAMAN, привет скъпа !!! Трябва да погледна първо у филма,че ............такива подробности не помня много ясно........между другото понеже много прицизно питаш.........някъде може да има разминаване в превода мамче, ще чуем после БГ -  превода, но основното не се разминава съществено...............но при тези не много важни кадри..........не съм се интересувала, чак толкова какво си говорят.........  по-скоро не съм запомнила, защото сигурно съм сметнала,че не говорят важни неща...............не забравяйте все пак, че аз езика не го знам!!!  До после........
Виж целия пост
# 143
Очите ми се радват,защото виждат пост от Морски бриз,
надявам се и душата ми да зарадваш с нежните  и романтични стихчета!
Привет от мен и добре дошла!Цветята са за теб-дано ти харесат!

Виж целия пост
# 144
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН РОСИ!!!!!

 newsm59  ura  ura  ura Tada  ura Tada
БЪДИ ЖИВА, ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 145
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  РОСИ !


Ние с теб сме от един зодиакален знак - романтични,сантиментални и много обичливи!е и малко инатливи,но.... се търпи
Виж целия пост
# 146
Кралице няма проблеми. Не искам да те затруднявам. Не си губи времето да гледаш епизода. Тези неща не са толкова важни. Ако излъчат сериала ще ги разберем. Ако ли не аз съм благодарна и за това което научихме от теб. Споко. Почивай си, че и ти си била на работа цял ден.
Виж целия пост
# 147
Момичета и днес сте се потрудили в темичката!

Белл - ти си всепризната царица на снимки,клипчета и гифчета! newsm10

Чета ви, после ви напускам за малко,че днес няма мачове и ще разпускаме навънка!
Времето при нас най-после стана лятно и приятно!

Айде до после,нали сме нощни птици - ще си чатим по нощите и по зорите! newsm53
Виж целия пост
# 148
Кралице няма проблеми. Не искам да те затруднявам. Не си губи времето да гледаш епизода. Тези неща не са толкова важни. Ако излъчат сериала ще ги разберем. Ако ли не аз съм благодарна и за това което научихме от теб. Споко. Почивай си, че и ти си била на работа цял ден.
                              MAMAN, скъпа благодаря за разбирането, но аз си почивам с ВАС най-добре!!! Отговарям на някои отт въпросите: Фарук и Айшето се сгодяват, при Галиб във фирмата говорят и лични и служебни неща,Фарук му се хвали че се е сгодил и искаше да говори още нещо с него,но не посмя, а именно да го помоли да вземе на работа годеницата, пък и Галиб бързаше .......Ресторанта и обядът:Ердал незнам, дали е нагласил нещата,но там го играят уж,че случайно ги вижда! Те са негови познати, някакви богаташки дъщери......Галиб не ги познава/само едната,но не беше сигурен откъде/ тази чернокосата, къде му се слага, зе да му говори,че имала някаква  информация за него все пак - че е особен, че не се занимава с жени, че доскоро отсъствал от страната .........На яхтата, продължиха пак с тези празни приказки............на Галиб му доскуча и предпочете да проведе един разговор със Зафер, отколкото да се занимава с момата и си тръгна след това..........................Ердал после го бъзика,че са го харесали май,а той ги зарязал нея вечер....Ердал периодично се опитваше да го сватосва...ако си спомняте на голф игрището пак...
Виж целия пост
# 149
                                                                       
                  Теди,привет!!!Виждам,че си тук!!! newsm51
                                                             

                                 


           
                                                                                                       
     
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия