Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 417
  • 746
# 195
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!

Аз наистина си помислих ,че веднага след сватбата Галип заминава,но сега разбирам..... newsm78
И ..... newsm78 все пак не оправдавам неговото заминаване. Naughty Как така Керем е оздравял, та ръчичката му все още е зле....
Разделени.... newsm78.....нали все пак Сабиха му се извинява ,за думите и обвиненията  newsm78 newsm78 newsm78....но ,Галип
не може да и прости newsm78....той newsm78 на любимата жена newsm78.....чудно нещо  newsm78 newsm78 newsm78.....
....и заминава без да и каже къде и без да се сбогува със сина си... newsm78 newsm78 newsm78 ....той, добродетелния Галип  newsm78,
който помага на всички ,но не и на най важните хора ,според него,неговата любима и неговия син ,хм....адвоката щял да се погрижи ooooh! ooooh! ooooh!......пари ,пари ,пари  newsm78 newsm78 newsm78 те могат ли да заместят  newsm78 newsm78 newsm78,
любимия и бащата............. newsm78 newsm78 newsm78 ами той и с парите започна в началото да и помага newsm78.....макар ,че
не е като другите богаташи  Naughty Naughty Naughty,това го знам .........


     Све,това и аз после го разбрах,защото гледаш филма и дават онези кадри и оставаш с впечатлението,че наистина е духнал след свадбата,но постепенно се разбира,че не е така и аз пропуснах това и сега се сетих.........от вашите въпроси!!!
Виж целия пост
# 196
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!

Аз наистина си помислих ,че веднага след сватбата Галип заминава,но сега разбирам..... newsm78
И ..... newsm78 все пак не оправдавам неговото заминаване. Naughty Как така Керем е оздравял, та ръчичката му все още е зле....
Разделени.... newsm78.....нали все пак Сабиха му се извинява ,за думите и обвиненията  newsm78 newsm78 newsm78....но ,Галип
не може да и прости newsm78....той newsm78 на любимата жена newsm78.....чудно нещо  newsm78 newsm78 newsm78.....
....и заминава без да и каже къде и без да се сбогува със сина си... newsm78 newsm78 newsm78 ....той, добродетелния Галип  newsm78,
който помага на всички ,но не и на най важните хора ,според него,неговата любима и неговия син ,хм....адвоката щял да се погрижи ooooh! ooooh! ooooh!......пари ,пари ,пари  newsm78 newsm78 newsm78 те могат ли да заместят  newsm78 newsm78 newsm78,
любимия и бащата............. newsm78 newsm78 newsm78 ами той и с парите започна в началото да и помага newsm78.....макар ,че
не е като другите богаташи  Naughty Naughty Naughty,това го знам .........


Йес! Йес! Йес! Това е и моето мнение и нежелая да споря с никой - всеки да се мисли каквото ще - тука е  ДЕМОКРАЦИЯ!
Светле, абсолютно те подкрепям - като чета постовете от другата тема-там се обяснява,че лекарят казва,че му предстой пета,или поредната операция,но Галип няма да присъства ... и следва сцената пред асансьора.
приказки за издръжки,адвокати и прочие........
Не искам любимия ми мъж,бащата на детето ми да ме изостави в такъв момент,
но всяко зло за добро. Краят на приказката е ЧУДЕСЕН!
Виж целия пост
# 197
Кралице, моето мнение всички го знаят. Галип не е черната овца в този сериал, а напротив той си е мъж на място. За това, че Сабиха не можа да го оцени - през по-голямата част от сериала страдаха. Той я обича от мига когато я видя. И тази любов не е угасвала. Да допускаше и грешки, но неговите грешки бяха значително по-малко. Това, че някои хора имат различно мнение мен изобщо не ме притеснява, както и тях не трябва да ги притеснява моето мнение. Всеки гледа и преценява според собствените си критерии. От чисто женска солидарност не мога да подкрепям Сабиха. В случая не случайно името на главния героя е
ГАЛИП=ПОБЕДИТЕЛ
Той не е Победител, защото е победил Сабиха и се е оженил за нея. Той е победител, защото се пребори с мръсното, грозното в живота му. Той побеждава враговете си. Или както беше казал "ще смачкам главите на три змии във фирмата". В крайна сметка той смачка главите на всички змии. Това е.  Сори, че на някой не му харесва мнението ми. .
Виж целия пост
# 198
В момента гледам 40-1  ooooh! ooooh! ooooh!.........момента ,когато Зейно отива при сабиха ,а тя храни Керем...
......погледът на Зейно  #Crazy......думите и..... ooooh! #Crazy ,макар че са на турски ги разбрах............анееее,Керем сакат ли ще остане ?????........пишейки това  newsm45 newsm45 newsm45.....аз не бих простила .....не .........не бих......
Виж целия пост
# 199
Кралице, моето мнение всички го знаят. Галип не е черната овца в този сериал, а напротив той си е мъж на място. За това, че Сабиха не можа да го оцени - през по-голямата част от сериала страдаха. Той я обича от мига когато я видя. И тази любов не е угасвала. Да допускаше и грешки, но неговите грешки бяха значително по-малко. Това, че някои хора имат различно мнение мен изобщо не ме притеснява, както и тях не трябва да ги притеснява моето мнение. Всеки гледа и преценява според собствените си критерии. От чисто женска солидарност не мога да подкрепям Сабиха. В случая не случайно името на главния героя е
ГАЛИП=ПОБЕДИТЕЛ
Той не е Победител, защото е победил Сабиха и се е оженил за нея. Той е победител, защото се пребори с мръсното, грозното в живота му. Той побеждава враговете си. Или както беше казал "ще смачкам главите на три змии във фирмата". В крайна сметка той смачка главите на всички змии. Това е.  Сори, че на някой не му харесва мнението ми. .

Теди,миличка приемам мнението ти Peace Peace Peace Hug Hug Hug Но .....защо Галип да е победител??? newsm78 newsm78 newsm78 Има само един победител и това е ЛЮБОВТА !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Кралице, моето мнение всички го знаят. Галип не е черната овца в този сериал, а напротив той си е мъж на място. За това, че Сабиха не можа да го оцени - през по-голямата част от сериала страдаха. Той я обича от мига когато я видя. И тази любов не е угасвала. Да допускаше и грешки, но неговите грешки бяха значително по-малко. Това, че някои хора имат различно мнение мен изобщо не ме притеснява, както и тях не трябва да ги притеснява моето мнение. Всеки гледа и преценява според собствените си критерии. От чисто женска солидарност не мога да подкрепям Сабиха. В случая не случайно името на главния героя е
ГАЛИП=ПОБЕДИТЕЛ
Той не е Победител, защото е победил Сабиха и се е оженил за нея. Той е победител, защото се пребори с мръсното, грозното в живота му. Той побеждава враговете си. Или както беше казал "ще смачкам главите на три змии във фирмата". В крайна сметка той смачка главите на всички змии. Това е.  Сори, че на някой не му харесва мнението ми. .
     
                 ЙЕЕЕЕЕЕЕЕС !!!          СИИИИИИИИИИ !!!    АБСОЛЮТНО ВЯРНО !!!
Виж целия пост
# 201
Аз снощи изгладах и последните серии.
Това,което се опитвам да кажа е следното:
Да - Галип е победител в бизнесаедин умен,предприемчив мъж,успял благодарение на воля и способности.
Но в личния живот - много нещастен,неудоволетворен.Дори появата на майка му не успя да внесе ред в живота му,а го обърка допълнително.И изведнъж го връхлетя влюбването му в Сабиха - както казва той-влюбен като гимназист.
Тя също с много травми в личния живот - объркана,ограбена от мъжа си ,дете ,което й оставя любовницата на мъжа й,наркотици...разследване... и т.н.И тук съдбата й поднася любовта на един могъщ мъж от друга класа, и хоп.... бременност... от женен мъж.Сложни отношения и лични и социални.
Заминаването му според мен е логично следствие-нужно му е било време да премисли и осмисли нещата около себе си.

и най-вече да се опита да си прости - защото угризенията му са очевАдни - втория сезон е с един различен Галип.
Разкошен е Галип във втория сезон - тъжен,самотен , но някак си помъдрял.

Това е ЛЮБОВТА - болезнена, но пречистваща и когато е истинска - оцелява.Трудностите сякаш я бетонират.

Обичам ги и двамата - независимо дали одобрявам една или друга постъпка на героите.


Малииииииииии..... Улях се.............. Сори........... newsm78
Виж целия пост
# 202
Аз снощи изгладах и последните серии.
Това,което се опитвам да кажа е следното:
Да - Галип е победител в бизнесаедин умен,предприемчив мъж,успял благодарение на воля и способности.
Но в личния живот - много нещастен,неудоволетворен.Дори появата на майка му не успя да внесе ред в живота му,а го обърка допълнително.И изведнъж го връхлетя влюбването му в Сабиха - както казва той-влюбен като гимназист.
Тя също с много травми в личния живот - объркана,ограбена от мъжа си ,дете ,което й оставя любовницата на мъжа й,наркотици...разследване... и т.н.И тук съдбата й поднася любовта на един могъщ мъж от друга класа, и хоп.... бременност... от женен мъж.Сложни отношения и лични и социални.
Заминаването му според мен е логично следствие-нужно му е било време да премисли и осмисли нещата около себе си.

и най-вече да се опита да си прости - защото угризенията му са очевАдни - втория сезон е с един различен Галип.
Разкошен е Галип във втория сезон - тъжен,самотен , но някак си помъдрял.

Това е ЛЮБОВТА - болезнена, но пречистваща и когато е истинска - оцелява.Трудностите сякаш я бетонират.

Обичам ги и двамата - независимо дали одобрявам една или друга постъпка на героите.


Малииииииииии..... Улях се.............. Сори........... newsm78


 newsm10 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 203
   Сега се сетих още нещо,значи Галип,когато е ядосан по някакъв начин на Сабиха или са пред някакъв проблем във този втория сезон,веднага дават кадрите кога тя го нарита и обвини в болницата,когато той се чувства виновен дават това което е заснето при асансьора,сбогуването и къде вече заминава,аз го тълкувам така искат да внушат на зрителя,че Галип не може да си прости за това и страда,не смее,не знае как да направи първата крачка............за сближаването им.....Сабиха пък,когато я дават се връщат със Руксар,кога прибраха Керем от къщата на Галип,по пътя спряха,тя слезе да си поеме въздух и дават спомня си как го обвинява в болницата,демек пак искат да внушат на нас кои гледаме,че тя също се обвинява и то ужасно,дава си сметка че не е трябвало чак такива големи обвинения и по този начин.........правят сценаристите една такава асоциация,къде като ги видя със Еда, толкова я заболя,че....едва ли не.........прекалих тогава и сега го изгубих вече........той си е намерил друга.................умираше от болка ,тогава ...мислеше може би тя да направи първата крачка тогава,но уви       ..попари я картината де видя.............и така,но не ангажирам никой,така си мисля аз!!! Нали той всеки разбира филма по свой начин,аз така тълкувам тези кадри...............ЗАТОВА Е ХУБАВ ФИЛМ,ЗАТОВА Е ТАКА ГЛЕДАН,ЗАТОВА Е ВЕЛИК И АЗ ХАРЕСВАМ И ДВАМАТА,НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ ЧЕ СЪМ ПРОТИВ САБИХА..........хАРЕСВАГО, ЗАЩОТО ИМА ТАКИВА КАДРИ, КЪДЕ ТРЯБВА ДА МИСЛИШ И ДА РАЗБЕРЕШ КАКВО ИСКАТ ДА ВНУШАТ СЦЕНАРИСТИТЕ.....
Виж целия пост
# 204
Кралева ,джанъм последно въпросче за днес Joy Joy Joy Joy Joy
Гледам 40-6 това е след рож. ден на Керем.Каво си говорят в кухнята ???Мемо каза нещо за Галип,Сабито май се опита да го защити ,
но и Зейно се намеси  newsm78 newsm78 newsm78  Ади , джанъм ,че да си лягаме....хортувай...... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 205
  Сега се сетих още нещо,значи Галип,когато е ядосан по някакъв начин на Сабиха или са пред някакъв проблем във този втория сезон,веднага дават кадрите кога тя го нарита и обвини в болницата,когато той се чувства виновен дават това което е заснето при асансьора,сбогуването и къде вече заминава,аз го тълкувам така искат да внушат на зрителя,че Галип не може да си прости за това и страда,не смее,не знае как да направи първата крачка............за сближаването им.....Сабиха пък,когато я дават се връщат със Руксар,кога прибраха Керем от къщата на Галип,по пътя спряха,тя слезе да си поеме въздух и дават спомня си как го обвинява в болницата,демек пак искат да внушат на нас кои гледаме,че тя също се обвинява и то ужасно,дава си сметка че не е трябвало чак такива големи обвинения и по този начин.........правят сценаристите една такава асоциация,къде като ги видя със Еда, толкова я заболя,че....едва ли не.........прекалих тогава и сега го изгубих вече........той си е намерил друга.................умираше от болка ,тогава ...мислеше може би тя да направи първата крачка тогава,но уви       ..попари я картината де видя.............и така,но не ангажирам никой,така си мисля аз!!! Нали той всеки разбира филма по свой начин,аз така тълкувам тези кадри...............


А бе, ще се разберем накрая - знаех си аз - това имах предвид в моя дъълъг пост!

Двама обичащи се до полуда - с огромно чувство за вина един към друг ! Търсещи начин да си простят и боейки се да направят първата крачка,за да не се наранят отново.............

Супер хрумка на сценаристите....Жалко се вторият сезон е толкова кратък!

Кой знае още какви премеждия щяха да измислят  за нашите любимци!
Виж целия пост
# 206
Кралева ,джанъм последно въпросче за днес Joy Joy Joy Joy Joy
Гледам 40-6 това е след рож. ден на Керем.Каво си говорят в кухнята ???Мемо каза нещо за Галип,Сабито май се опита да го защити ,
но и Зейно се намеси  newsm78 newsm78 newsm78  Ади , джанъм ,че да си лягаме....хортувай...... Joy Joy Joy

   
                           СВЕТЛЕ,ОТГОВОРИХ ДНЕСКА НА ТОЗИ ВЪПРОС ДЖАНЪМ,но както и да е то е кратко ще ти кажем-разстроени са децата от това,че празненството приключи така при тях и Сабиха ги успокоява, Мемо казва, че тях никой не е искал да ги вземе, само Керем- -Зейно пък, че Галип вече не се интересува от тях...............а само от Керем.. демек той иска само сина си,а тях вече не ги иска и обича,че не се и интересува даже..........Сабиха ги успокояваше............спомнете си Галип като връща Керем след театрото на Зейно,тя се държеше с него много студено и Галип усети това............като ядяха тортата в кухнята!!!
Виж целия пост
# 207
Изгледах 40 края и ..........погледът на Галката към Сабиха ,после споменът за раздялата ,като ,че ли се реши да направи
първата крачка ,взе телефона ,но........ newsm78 newsm78 newsm78 май не събра смелост newsm78 newsm78 newsm78
В края на 41-1 Сабиха вижда Галип  #Crazyотначало погледът и показа изненада ,но после ,после милата каква усмивка му
дари.... #Crazy #Crazy #Crazy и ясно показа ,че ЛЮБОВТА не си е отишла от нейното сърце. Naughty Heart Eyes
Даже го догони  ooooh! ooooh! ooooh!....друга на нейно място не би постъпила така ,мисля newsm78

Мацки , ЛЕКА НОЩ ........до утре .......... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 208
Кралева ,джанъм последно въпросче за днес Joy Joy Joy Joy Joy
Гледам 40-6 това е след рож. ден на Керем.Каво си говорят в кухнята ???Мемо каза нещо за Галип,Сабито май се опита да го защити ,
но и Зейно се намеси  newsm78 newsm78 newsm78  Ади , джанъм ,че да си лягаме....хортувай...... Joy Joy Joy

   
                           СВЕТЛЕ,ОТГОВОРИХ ДНЕСКА НА ТОЗИ ВЪПРОС ДЖАНЪМ,но както и да е то е кратко ще ти кажем-разстроени са децата от това,че празненството приключи така при тях и Сабиха ги успокоява, Мемо казва, че тях никой не е искал да ги вземе, само Керем- -Зейно пък, че Галип вече не се интересува от тях...............а само от Керем.. демек той иска само сина си,а тях вече не ги иска и обича,че не се и интересува даже..........Сабиха ги успокояваше............спомнете си Галип като връща Керем след театрото на Зейно,тя се държеше с него много студено и Галип усети това............като ядяха тортата в кухнята!!!


ООООООООО ,сори ...сега се сетих...... Praynig Praynig Praynig извинение  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 209
Лека нощ и от мен момичета  smile3524 smile3524

Утре след работа пак ще ви чета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия