Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 415
  • 746
# 225
За твойте неуморни пръстчета по клавиатурата, КРАЛИЦЕ!


  bouquet  bouquet  bouquet ДИ, ТОВА Е МНОГО КРАСИВО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ!!! ОЦЕНЯВАМ,МИЛА!!!
Виж целия пост
# 226
Цитат
kraleva66 - ДИ,ТОВА Е ПРЕКРАСНО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ, МЕРСАЖ  ОЩЕ ВЕДНЪЖ !!!

Е аз не съм ДИ, ,но нищо - цветята и благодарностите сигурно ще ти даде и тя!
Виж целия пост
# 227
Kъде стре бе мацки, много работите днес?!



Виж целия пост
# 228
Цитат
kraleva66 - ДИ,ТОВА Е ПРЕКРАСНО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ, МЕРСАЖ  ОЩЕ ВЕДНЪЖ !!!

Е аз не съм ДИ, ,но нищо - цветята и благодарностите сигурно ще ти даде и тя!
 ДИТА, txtloves хиляди извинения, джанъм объркала съм се за цветята,но кафето разбрах,че е от теб! Супер кафе правиш! А сега да ти благодарим като хората, мерси джанъм за така поднесеното  " Благодаря" с лилавите  китки!
Виж целия пост
# 229
 БЕЛИСИМАААААААА, ти се появи, джанъм!!! Нема работа, скъпа ето проверяваме се  от време на време !!!
Виж целия пост
# 230
Kъде стре бе мацки, много работите днес?!




   БЕЛЛ, скъпа, ти си поканила и Галката на обедно кафе с нас !!! Пиеме двамата, тукя !!! Как,  ме гледа само....... и ми говори.......с поглед !!!
Виж целия пост
# 231
АУУУУУУууу ,мераба ! Hug Hug Hug
Тук някой раздава кафеееее  ooooh! Joy Joy Joy
Дита ,май ??? newsm78 Мерсаж !!! Hug Hug Hug
Връщам се да ви прочета Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 232
Kъде стре бе мацки, много работите днес?!




    БЕЛЛ, скъпа, ти си поканила и Галката на обедно кафе с нас !!! Пиеме двамата, тукя !!! Как,  ме гледа само....... и ми говори.......с поглед !!!


Малеееееее - ТИГРЕ,ТИГРЕ ГАЛИПЕ !!!!! БЛАЗЕ ТИ КРАЛИЦЕ!
Мацкииииииииии  купон си правите, а?  PeaceКъде сте тръгнали без мен Praynig
Виж целия пост
# 233
   СВЕТЛЕ, ДИНИ МЕРХАБА, ХАЙДЕ БРЕ, НЕРДЕ СТЕ ДНЕС, ОТ ТОЛКОВА ГЛЕДАНЕ С ГАЛКАТА.................txtloves
Виж целия пост
# 234
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 235
Крале ,мила една питанка  newsm78 какво си говорят Сабиха и Рухсар,
в колата ,след като взеха Керем от Галип??? newsm78
Предварително- Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 236
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy

Чак ме хвана страх, без вази............Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 237
Крале ,мила една питанка  newsm78 какво си говорят Сабиха и Рухсар,
в колата ,след като взеха Керем от Галип??? newsm78
Предварително- Hug  bouquet  bouquet  bouquet

 Све,за тебе веднага,макар,че съм отговаряла вече на тази питанка:Руксар я успокоявяше,понеже тя нали се разстрои много от гледката с Еда и Галип, там Сабиха говори , значи той си бил устроил нов живот вече  и говори един вид на себе си -ти какво очакваше, глупачка .........обижда се ..........явно, бе попарена от това  дето ги видя........и плачеше ........там повече кадрите говорят..........Руксар взе детето и спря колата и й каза да слезе на въздух да не й прилошее,нали кога се разтрои и пада кръвното...и там ...дават караницатаим у болницата,къде тя го обвинява за всичко след свадбата....за Нурсел,за раняването на Керем,че близо 5 месеца се влачат по болници и живеят там, ти се винове казва,ти..........всичко е резултат от твоите действия.....какво направи.......детето ми заради теб сега лежи там,заради теб.............заради теб........какво се случи с живота ни........и той му идва в повече това и й казва.........добре Сабиха,разбрах....аз съм виновен,права си..........никой друг.........излизам от  живота,който е такъв сега,заради мен....  и казва на Ръза да изчака края на операцията на Керем и да му съобщи,когато свърши....там дават,че за 5 месеца това е четвърта операция на Керем........и така...........после са другите кадри до асансьора,чиито действия се развиват след няколко дни..........къде се сбогува с нея....и заминава за Австралия............
Виж целия пост
# 238
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy


Ех-х-х-х Галката, ако знай кво му мислим #Crazyразноглед ша стане hahaha

Ама си мислим,че нема много да ни се дърпа Rolling Eyes..ми той палавник си пада... Peace

затова ,ако ни подхване...  Kissing Heart ша ни издуха...като едното нищо! kiss
Я го виж какви тигелчета си прави  у гьола... smile3540    яко цепи....  superuu
Виж целия пост
# 239
Крале,благадаря мила Hug....аз пак не съм дочела явно ooooh! ooooh! ooooh!

Сори ,още веднъж..........  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия