Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 413
  • 746
# 240
Кралева, Дита, Све  Hug Белл, Дини, благодаря за топлите думи !!! Надявам се клипчето да ви хареса! Hug Hug

Виж целия пост
# 241
СВЕТЛЕ, ДИ-НИ хайде бре,ке земем от толкоз погледи с Галката..........

ААА ,немой така без нази........ Joy Joy Joy
Ша са наридим и ний  Joy Joy Joy...аз , Ди , аз ,Ди , аз, Ди  и тъй нататък Joy Joy Joy Joy Joy....кат роднина ,милиционер,роднина ,милиционер Joy Joy Joy....Галката сега е наш.....нищо ,че го крусаме.....тъй го и любиме.......... Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy

 Да.......след тези тигелчета, ....смятай ква сила ще му дойде.......:35  Ди-ни, после...  Joyще има да се дърпа некой,ама дали ще е той........ Joyзатова,внимаваме,какво си пожелаваме да стане само...... Joyде викаш,какъвто е палавник..... Joyи къде тука се вижда е у форма........как ще бегаме ........или, нема да бегаме.....нали? #Crazy
Виж целия пост
# 242
Кралева, Дита, Све  Hug Белл, Дини, благодаря за топлите думи !!! Надявам се клипчето да ви хареса! Hug Hug


Бризче, джанъм КАКВА е тази красота !!! Благодарим !!!За нас, наистина е чест, особено за мен - не съм имала честта .......досега !!! И, скъпа дека се губиш, липсваш ни !!!
Виж целия пост
# 243
Бризче, както винаги - си точно в десетката,затова

 А Сабиха пърха ли,пърха като


Направо да ти се прииска да си около тях!
Виж целия пост
# 244
Цитат
викаш,какъвто е палавник..... 35и къде тука се вижда е у форма........как ще бегаме ........или, нема да бегаме.....нали? #Crazy

Кралице, ич нема и да помислим да бегам... направо легам!

Гальо да му мисли!
Виж целия пост
# 245
Седя си аз пред компа , Crossing Arms
чета и кьоря се кат зомба, ooooh!
но в миг, полъх нежен ме погали, bowuu
о боже,Морски бриз довя ли ? Grinning Grinning Grinning


Много,ама много МИ ЛИПСВАШ ,Бризка !!!


Любимото ми клипче  Peace....както казва Ди ,ТОЧНО В ДЕСЯТКАТА !!!  Hug Hug Hug

 

МОРСКИ БРИЗ-  love001  love001  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 246
Кралева, Дита, Све  Hug Белл, Дини, благодаря за топлите думи !!! Надявам се клипчето да ви хареса! Hug Hug



А аз благодаря на теб Бризче за този любим мой клип!!!! То не са погледи, то не са усмивки.... Всичко в тези двамата говори за любов..... Галип я изпива с поглед..... newsm51 newsm51  love001  love001 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 247
Седя си аз пред компа , Crossing Arms
чета и кьоря се кат зомба, ooooh!
но в миг, полъх нежен ме погали, bowuu
о боже,Морски бриз довя ли ? Grinning Grinning Grinning

Много,ама много МИ ЛИПСВАШ ,Бризка !!!

Любимото ми клипче  Peace....както казва Ди ,ТОЧНО В ДЕСЯТКАТА !!!  Hug Hug Hug

 

МОРСКИ БРИЗ-  love001  love001  love001  love001  love001

Довя го, драга, ето тук е Бриз-
чете ви стриктно лист по лист-
на Кралева разкритията важни
и разсъжденията хич не маловажни,
защитата на мнения различни
и преживяванията ви- толкоз лични!

Ах, да, и стихчетата твои,
заслужиха си адмирациите мои!
  bouquet
Виж целия пост
# 248
Бризче, както винаги - си точно в десетката,затова

 А Сабиха пърха ли,пърха като


Направо да ти се прииска да си около тях!

Ди-ни,значи нема да бегаш,а...........това то...... txtloves txtloves txtloves
 Голяма красота творите !!! Я,неможем - кви сме постни........
Виж целия пост
# 249
Седя си аз пред компа , Crossing Arms
чета и кьоря се кат зомба, ooooh!
но в миг, полъх нежен ме погали, bowuu
о боже,Морски бриз довя ли ? Grinning Grinning Grinning

Много,ама много МИ ЛИПСВАШ ,Бризка !!!

Любимото ми клипче  Peace....както казва Ди ,ТОЧНО В ДЕСЯТКАТА !!!  Hug Hug Hug

 

МОРСКИ БРИЗ-  love001  love001  love001  love001  love001

Довя го, драга, ето тук е Бриз-
чете ви стриктно лист по лист-
на Кралева разкритията важни
и разсъжденията хич не маловажни,
защитата на мнения различни
и преживяванията ви- толкоз лични!

Ах, да, и стихчетата твои,
заслужиха си адмирациите мои!
 bouquet

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525    love001  love001  love001
Виж целия пост
# 250
Бризче, както винаги - си точно в десетката,затова

 А Сабиха пърха ли,пърха като


Направо да ти се прииска да си около тях!

Ди-ни,значи нема да бегаш,а...........това то...... txtloves txtloves txtloves
 Голяма красота творите !!! Я,неможем - кви сме постни........



Ще те научим,джанъм не бой са........ти заслужаваш.......... Hug  bouquet
Виж целия пост
# 251
Седя си аз пред компа , Crossing Arms
чета и кьоря се кат зомба, ooooh!
но в миг, полъх нежен ме погали, bowuu
о боже,Морски бриз довя ли ? Grinning Grinning Grinning

Много,ама много МИ ЛИПСВАШ ,Бризка !!!

Любимото ми клипче  Peace....както казва Ди ,ТОЧНО В ДЕСЯТКАТА !!!  Hug Hug Hug

 

МОРСКИ БРИЗ-  love001  love001  love001  love001  love001

Довя го, драга, ето тук е Бриз-
чете ви стриктно лист по лист-
на Кралева разкритията важни
и разсъжденията хич не маловажни,
защитата на мнения различни
и преживяванията ви- толкоз лични!

Ах, да, и стихчетата твои,
заслужиха си адмирациите мои!
 bouquet
БРИЗЧЕ, мила ТРОГНАТА................винаги съм си мислела,че втора нема като теб !!! ЕВАЛА..........ТАЛАНТ...........ГОЛЕМ........СИ !!!
Виж целия пост
# 252
Здравейте момичета



Кралице Галип теб ли чака някъде край морето newsm78 Ако чака теб да не задавам въпроси newsm78
Виж целия пост
# 253
Знаете ли момичета ,гледайки клипа ,с който Бризка ни поздрави ,а и филма ми направи впечатление нещо ,което искам да споделя с вас. Crossing ArmsГледала съм части от почти всички турски филми  Crossing Arms,е някои целите като 1001 нощи и Любов назаем,Любов и наказание,и с малки изключения на сериите Изгубени години,но в нито един от всичките турски филми давани по нашите телевизии,
НЕ СЪМ ВИДЯЛА ТОЛКОВА МИЛУВКИ,ГУШКАНЕ,ЦЕЛУФКИ уши,нос,гърло,както някой се беше пошегувал Joy Joy Joy Joy Joy
Независимо ,че не видяхме една истинска ЦИлУФкА ,нежните ласки бяха като заместител.....
Нямам думи да изразя своите чувства,гледайки #Crazy #Crazy #Crazy Сабиха как гали и прегръща Галип ooooh! #Crazy
А и Галката с тези негови погледи и нежни докосвания, малеееее  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 254
Аз да попитам, че с питане ...........до Стамбул се стига.Да си задам въпросите Кралице.
-Вечерята в градината на Кемал Ръза и Руха и Кеми - ако става въпрос за разузнаването на Еда го пропусни.
-Галип получава някакво писмо - носи му го Демет. Той се зарадва но след като видя съдържанието смачка листа и се замисли дълбоко.
- Галип в кабинета замислен. Пристига Ердал и отиват да се чарпят. Там Галип говори за Сабиха и Керем.
Това на първо време след малко ще продължа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия