Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 410
  • 746
# 300
Виж целия пост
# 301
Давайте сега да видим какво ще обсъждаме тази вечер. Че то ще съмне вече ние още не сме започнали. Я се стегнете малко. newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51
Виж целия пост
# 302
 
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

Я, ша турим точката, ке на мене да не ми.......нема да кажа!!!
Виж целия пост
# 303
СИИИИИИИИИИИ newsm10 newsm10 newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 304
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

Я, ша турим точката, ке на мене да не ми.......нема да кажа!!!
Кралице не разбрах ама давай да обсъдим някой въпрос. Хайде миличка или си развълнувана от срещата с Галип. Я кажи как Сабито казва галено на Галип.
Виж целия пост
# 305
Давайте сега да видим какво ще обсъждаме тази вечер. Че то ще съмне вече ние още не сме започнали. Я се стегнете малко. newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51
[/quot  Мамче,здравей отново..............за дека бързаш,скъпа!!! Ей, СЕГА ЗАПОЧВАМЕ, СКЪПА   СПОКО !!!:txtloves:
Виж целия пост
# 306
Ама сте се равихрили отбора на Гальо,с голямата метла!!!!Бягам!!!
Лека и спокойна дами,спасявам се smile3534 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 307
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

Я, ша турим точката, ке на мене да не ми.......нема да кажа!!!
Кралице не разбрах ама давай да обсъдим някой въпрос. Хайде миличка или си развълнувана от срещата с Галип. Я кажи как Сабито казва галено на Галип.
  Развълнувана, да това е точната дума..................Сабито вика  "ПИС" на Галчо, дават го в кадъра, като пое жълтите китки на Мустафата, при свиждането у болницата........
Виж целия пост
# 308
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)
Виж целия пост
# 309
Ама сте се равихрили отбора на Гальо,с голямата метла!!!!Бягам!!!
Лека и спокойна дами,спасявам се smile3534 smile3525 newsm51
Ааааааа newsm78 Къде видя метла джанъм. Аз уж с 4 гледам пък не виждам метла. Я си стой тука. Е сега Кралицата ще даде тема за диалог.
Виж целия пост
# 310
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


Браво Зизу много си пъргава! newsm10 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 311
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)

      ЙЕССССССССССССС!!!    СИИИИИИИИИИИИИ !!!     Абсолютно !!!
Виж целия пост
# 312
След като вадихме саби...томахавки...
и на Кралева след компетентните справки,
спечелихме ПОБЕДАТА заветна...
а Галката одобрителен поглед ни метна.

Покани ни в имението прекрасно
ние си прекарахме чудесно...много ясно...
Радваше се  и той наравно с нас
тапи от шампанско фръкнаха завчас.

Получил бил чудесна вест
че отбора защитил неговата чест.
Зарадва ни се той на всички
били сме неговите Гальови момички. (Све... Hug)


Браво Зизу много си пъргава! newsm10 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Ми мамче, тва е от вълнение... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 313
 
Давайте сега да видим какво ще обсъждаме тази вечер. Че то ще съмне вече ние още не сме започнали. Я се стегнете малко. newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51
  Теди, Зизу - тез хора, много .......кви са тези метли,я не разбирам..........я ми подскажете !!!  Давайте питайте !!!
Виж целия пост
# 314
Целувки и мир Hug Hug Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия