Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 407
  • 746
# 330
Нинка добре дошла скъпа. Вече имаш ли нова придобивка! Ако да да ти е честит! newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 331
Нинка, здравей милоооо.... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 332
Нинка добре дошла скъпа. Вече имаш ли нова придобивка! Ако да да ти е честит! newsm51 newsm51 newsm51
ЕВЕТ СИ ...ИЕС  една 500 ми олекна джобарата . Всеки  си има вече нема проблем newsm78
Виж целия пост
# 333
  
Теди,джанъм давай сега,питай !!!  Днес питаше нещо за Еда ,Зафер и Галиб !!!
Да последния въпрос беше пристигането на Зафер и постоянното присъствие Еда как се върти около тях.
Теди,сега! На следващата вечер, след като Сабиха взеха Керем с Руксаря наш Галчо пи кафе сам самичък с Еда,тя го покани знаете от кадрите, да го почерпи и там къде се гледаха по-така! Зейно се обади на Галип, преди да замине за Австралия са имали един такъв обичай Галип да извежда децата на обяд един път седмично и така ги виждал /Мемо и Зейно/= Еда не и стана много приятно,защото помисли,че той говори с друга жена......целувам ви .........
Много ти благодаря кралице за отговора. Но какво означава това ....целувки. Няма ли да обсъждаме още newsm78
       РЕДАКТИРАХ  ПОСЛЕ, ТЕДИ, ДОПИСВАХ......СЛЕД ЦЕЛУВКИТЕ!!
Виж целия пост
# 334
Кралице, прочетах пълния отговор. Той Галип какво се е разприказвал толкова пред Еда - той до сега винаги е бил дискретен. Ама така е. Той свикна да има обкръжение около него и сега самотата го убива. Е сега ще ви сложа клипчето за самотния и тъжен Галип.
http://www.youtube.com/watch?v=plGzIzeLrFs&feature=related
Самоте, самотен и пак самотен! Не разбран от никого! Тъжен и нещастен!
Виж целия пост
# 335
Нинка, здравей милоооо.... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
на всички моми здравейте ....поздрави от Еркан пита за всички БГ мами newsm10 newsm11 newsm51 smile3525 Току що говорих с него и ще дойде при нас ако гласуваме по вече ...Така рече............
Виж целия пост
# 336
Нинка добре дошла скъпа. Вече имаш ли нова придобивка! Ако да да ти е честит! newsm51 newsm51 newsm51
ЕВЕТ СИ ...ИЕС  една 500 ми олекна джобарата . Всеки  си има вече нема проблем newsm78
Е това е! Браво Нинка. Добре си направила. Пари се печелят, но като пропуснеш купона няма връщане. Честит да ти е. Със здраве да го ползваш Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 337
Нинка добре дошла скъпа. Вече имаш ли нова придобивка! Ако да да ти е честит! newsm51 newsm51 newsm51
ЕВЕТ СИ ...ИЕС  една 500 ми олекна джобарата . Всеки  си има вече нема проблем newsm78
Е това е! Браво Нинка. Добре си направила. Пари се печелят, но като пропуснеш купона няма връщане. Честит да ти е. Със здраве да го ползваш Hug Hug Hug
и от мен честито!!!! Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Да черпиш... Peace
Виж целия пост
# 338
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
Виж целия пост
# 339
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
Абе, мамче...ти кат познаваш Галката, мое ли да поверваш че й е дал повод. Аз не съм чула превода но, вярвам, че не е... Naughty
Виж целия пост
# 340
Кралице, прочетах пълния отговор. Той Галип какво се е разприказвал толкова пред Еда - той до сега винаги е бил дискретен. Ама така е. Той свикна да има обкръжение около него и сега самотата го убива. Е сега ще ви сложа клипчето за самотния и тъжен Галип.
http://www.youtube.com/watch?v=plGzIzeLrFs&feature=related
Самотен, самотен и пак самотен! Не разбран от никого! Тъжен и нещастен!
   Там,малко беше тъжен и  реши да се напрови на кавалер,тя толкова мило го покани..........не е ли време за кафи............ти не пиеш ли кафе по това време......беше се замислил ......дане те уплаших........ала-бала!!! И той кво.....обаждането на Зейно свърши работа...............отрезви го! На другия ден пристигна Зафер и те се напиха по този случай и те техните градинки нали виждате немат ограда,па тя излязла да чете книга жената.....и ги видя почерпани.............па май и наистина хареса Галип............и така!
Виж целия пост
# 341
Нинка, здравей милоооо.... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
на всички моми здравейте ....поздрави от Еркан пита за всички БГ мами newsm10 newsm11 newsm51 smile3525 Току що говорих с него и ще дойде при нас ако гласуваме по вече ...Така рече............
Той беше тука е ще го видиш на снимката гледа си часовника и всички хукнаха към морето. А аз си стоя тука не мърдам. Той ще дойде. Няма къде да ходи.
Виж целия пост
# 342
Знаете ли момичета ,гледайки клипа ,с който Бризка ни поздрави ,а и филма ми направи впечатление нещо ,което искам да споделя с вас. Crossing ArmsГледала съм части от почти всички турски филми  Crossing Arms,е някои целите като 1001 нощи и Любов назаем,Любов и наказание,и с малки изключения на сериите Изгубени години,но в нито един от всичките турски филми давани по нашите телевизии,
НЕ СЪМ ВИДЯЛА ТОЛКОВА МИЛУВКИ,ГУШКАНЕ,ЦЕЛУФКИ уши,нос,гърло,както някой се беше пошегувал Joy Joy Joy Joy Joy
Независимо ,че не видяхме една истинска ЦИлУФкА ,нежните ласки бяха като заместител.....
Нямам думи да изразя своите чувства,гледайки #Crazy #Crazy #Crazy Сабиха как гали и прегръща Галип ooooh! #Crazy
А и Галката с тези негови погледи и нежни докосвания, малеееее  #Crazy #Crazy #Crazy

Све това ви го казах от самото начало  че няма целувка ама всичко друго е в повече а вдругите има  целувки искуствени и нищо друго   ПРовери кога и къде ще бъде Шехито да я потърся  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 343
Кралице, прочетах пълния отговор. Той Галип какво се е разприказвал толкова пред Еда - той до сега винаги е бил дискретен. Ама така е. Той свикна да има обкръжение около него и сега самотата го убива. Е сега ще ви сложа клипчето за самотния и тъжен Галип.
http://www.youtube.com/watch?v=plGzIzeLrFs&feature=related
Самотен, самотен и пак самотен! Не разбран от никого! Тъжен и нещастен!
   Там,малко беше тъжен и  реши да се напрови на кавалер,тя толкова мило го покани..........не е ли време за кафи............ти не пиеш ли кафе по това време......беше се замислил ......дане те уплаших........ала-бала!!! И той кво.....обаждането на Зейно свърши работа...............отрезви го! На другия ден пристигна Зафер и те се напиха по този случай и те техните градинки нали виждате немат ограда,па тя излязла да чете книга жената.....и ги видя почерпани.............па май и наистина хареса Галип............и така!

Е има си хас да не го хареса! Че те всички жени го харесват. Но по важно е той коя харесва и най-важното коя ОБИЧА!!! Само Сабиха. Тя е неговата любов, тя е неговия живот. Еда ще си остане само с мерака!
Виж целия пост
# 344
 Кралице как си мила много те юркат тия моми неизмори ли се ...Аз нямам въпроси те са се погрижили  и писали вместо мен да си нехабя комо. #Crazy newsm78 вие разнищихте до трето коляно БРАВИСИМО     bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия