Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 414
  • 746
# 345
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Виж целия пост
# 346
Нинка добре дошла скъпа. Вече имаш ли нова придобивка! Ако да да ти е честит! newsm51 newsm51 newsm51
ЕВЕТ СИ ...ИЕС  една 500 ми олекна джобарата . Всеки  си има вече нема проблем newsm78
Нинка радвам се че си тук. И от мен честито за придобивката. Черпенето няма да ти се размине Hug Hug Hug Hug
Е това е! Браво Нинка. Добре си направила. Пари се печелят, но като пропуснеш купона няма връщане. Честит да ти е. Със здраве да го ползваш Hug Hug Hug
и от мен честито!!!! Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Да черпиш... Peace

Виж целия пост
# 347
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Знаех си... newsm68 newsm68   Знаех си... newsm44 newsm44   Знаех си... newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 348
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
Абе, мамче...ти кат познаваш Галката, мое ли да поверваш че й е дал повод. Аз не съм чула превода но, вярвам, че не е... Naughty
Зизу аз искам да разбера точно. Не вярвам, но нека да каже момичето, за да нямам мисли тревожни.
Виж целия пост
# 349
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Знаех си... newsm68 newsm68   Знаех си... newsm44 newsm44   Знаех си... newsm68 newsm68

Ето винаги съм казвала, че Галип е пич. Мъж на място. Той като не е казал на Еда "ти луда ли си виж аз каква жена имам, а ти си въобразяваш, че мога да бъда с теб. Я се погледни на огледалото" Обаче той нали е възпитан и умен мъж не я е обидил. Браво на Галип.
Виж целия пост
# 350
Кралице как си мила много те юркат тия моми неизмори ли се ...Аз нямам въпроси те са се погрижили  и писали вместо мен да си нехабя комо. #Crazy newsm78 вие разнищихте до трето коляно БРАВИСИМО     bouquet
  НИНЧЕ,ЗДРАВЕЙ ДЖАНЪМ!!! НЕРДЕ ОДИШ ПО ТВА ВРЕМЕ - ВЧЕРА УЖ РАЗХОДКИ, ДНЕС ЧЕТА ПОКУПКИ...........ЕЙ ТЪЙ ДА Я НАРЕДИШ..СЕГА ЩЕ ПРОЧЕТЕШ КВИ СМЕ СКИЦИ И ЛАЙФ ИЗ ЛАЙФ,А..................ШЕГИЧКА !!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 351
Кралице Теди беше задала въпроси за някакво писмо и за разговори с Ердал.
Виж целия пост
# 352
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Знаех си... newsm68 newsm68   Знаех си... newsm44 newsm44   Знаех си... newsm68 newsm68

Ето винаги съм казвала, че Галип е пич. Мъж на място. Той като не е казал на Еда "ти луда ли си виж аз каква жена имам, а ти си въобразяваш, че мога да бъда с теб. Я се погледни на огледалото" Обаче той нали е възпитан и умен мъж не я е обидил. Браво на Галип.
        МАМЧЕ, това го каза на Еда/даже много възпитано й го каза,трябваше/ като направи това, което искаше Ердал..........тия грозните приказки..........аз ако бех...щях..........и друго да и кажа..ама нейсе........беше си въобразила тя нещо.................не е чак толкова невинна.....поне в мислите си........Но Ердал между другото се държеше много грубо, дават че е избягала от връзката си със него.......при срещата им сега,къде той буквално я повика.........се караха,че е избягала тогава.......тя се страхуваше от него.явно тоя е голям изверг със жените!
Виж целия пост
# 353
http://www.iyitube.net/ellerim-sene-catmir/q-YmJDWHlOLXZxSGM= Ето черпя ви всички с един мъжкар а вие си го поделете  Теди  АНАДЪМ джанъм Joy Joy Несъм направила торта немам продукти ама това което ви пращам е по вкусно от всички сладкиши на света  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 354
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Знаех си... newsm68 newsm68   Знаех си... newsm44 newsm44   Знаех си... newsm68 newsm68
smile3512ВЕРНО Е! smile3512 ТОЧНО ТАКА !!!!
Виж целия пост
# 355
http://www.iyitube.net/ellerim-sene-catmir/q-YmJDWHlOLXZxSGM= Ето черпя ви всички с един мъжкар а вие си го поделете  Теди  АНАДЪМ джанъм Joy Joy Несъм направила торта немам продукти ама това което ви пращам е по вкусно от всички сладкиши на света  bouquet  bouquet
Благодаря за почерпката за душата. Но аз съм реалист човек няма да откажа и Узо. Тортата ще е от мен.
Виж целия пост
# 356
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Знаех си... newsm68 newsm68   Знаех си... newsm44 newsm44   Знаех си... newsm68 newsm68
smile3512ВЕРНО Е! smile3512 ТОЧНО ТАКА !!!!
А защо се нервиш... newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 357
Кралева 66 "МАМЧЕ, това го каза на Еда/даже много възпитано й го каза,трябваше/ като направи това, което искаше Ердал..........тия грозните приказки..........аз ако бех...щях..........и друго да и кажа..ама нейсе........беше си въобразила тя нещо.................не е чак толкова невинна.....поне в мислите си........Но Ердал между другото се държеше много грубо, дават че е избягала от връзката си със него.......при срещата им сега,къде той буквално я повика.........се караха,че е избягала тогава.......тя се страхуваше от него.явно тоя е голям изверг със жените!"


Кралице не мога да цитирам, че копирах. Извинявам се.
Той й го е казал възпитано, но аз не мога да разбера след като тя е имала някаква връзка с Ердал и след като знае че той не е наред с "главния" как така се хваща на въдицата му и уж заради брат си тя ще прави мръсно на Сабиха, която има дете от този мъж. Още повече че те са заради детето в болница и тя ще отиде там в болницата  и ще тревожи Саби. Не е само поръчката на Ердал. Тя сигурно  е харесала Галип и се е надявала че ще се получи нещо. Ама няма да стане.
Виж целия пост
# 358
Кралице я разкажи на две на три Галип даде ли някакъв повод на Еда да си мисли, че има някакъв шанс. Аз си задавам въпроса директно.
  Мамче не, скъпа не е давал повод - от начините /един,два пъти/ както я поглежда там като пият кафе,кога са сами......тя тогава си въобрази нещо..........но за малко.....после и тя разбра........че наш Гальо е железен.......не се занимава с такива работи..............иначе щеше ли така да и скочи,кога отидоха със Сабито,направо само нето не я наби...........и й викаше ти луда ли си,ма ква си.........../де,горкия си вика,само на луди жени попадам/........и така!
Знаех си... newsm68 newsm68   Знаех си... newsm44 newsm44   Знаех си... newsm68 newsm68
smile3512ВЕРНО Е! smile3512 ТОЧНО ТАКА !!!!
А защо се нервиш... newsm78 newsm78 newsm78
Нерви се на Еда.
Виж целия пост
# 359
Кралице Теди беше задала въпроси за някакво писмо и за разговори с Ердал.
    МАМЧЕ,това писмо беше отговор на некакъв голям търг,дето Галип и фирмата не можаха да спечелят! Ердал направи така,,че да не спечели!Разговорите му бяха в тази връзка,за да го постави в някаква зависимост Галип от неговите предложения кои постоянно му правеше  Ердал за друг бизнес некакъв............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия