Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 398
  • 746
# 450
Виж целия пост
# 451
Момичета,ама това целуване по челата
голяма мода по турските филми!Не знам дали да не подхващам
и аз тука така,па да се види може да е по добре? newsm78
Виж целия пост
# 452
Крале ,извинявай че пак ще те върна
към Кюршат,той ми е някаква слабост!!! #SillyКогато споменаваха
нещо по телевизията и Галип с интерес го гледа,та тогава май казаха нещо хубаво за тоз хубавец,даваха го в едно кресло,
усмихнат,като че ли беше се издигнал?
Виж целия пост
# 453
И още нещо,какво толкова беше сгафил Кемал в училището?
Виж целия пост
# 454
Тоти,аз не съм Кралева,ама ще ти кажа: В предната тема тя разказа,че Кемал пропуснал някакви срокове за внасянена на пари в банката,вероятно за погасяване на кредит  и сега са му начислили лихви и искат незабавно плащане.Не са му дали отсрочка или нещо друго и той затова напусна - нали е Кемал Аби-човек на честта.

А за тия целувки,някое от момичетата,доколкото си спомням Лукреция ги беше кръстила "Уши,нос,гърло". Peace

В Турция непорочно се целуват само,  newsm78ама жените им забременяват от раз! Peace
Виж целия пост
# 455
Я Кралева да те питам - като те чета виждам, че пишеш на "ке", да не се окажем от един район с тебе - вардарски южен!

Крале ,извинявай че пак ще те върна
към Кюршат,той ми е някаква слабост!!! #SillyКогато споменаваха
нещо по телевизията и Галип с интерес го гледа,та тогава май казаха нещо хубаво за тоз хубавец,даваха го в едно кресло,
усмихнат,като че ли беше се издигнал?


Не Тоти,тогава съобщиха затова,че е открит убит,доколкото си спомням във Франция!
Виж целия пост
# 456
БЕЛИСИМА...........ТЕНКЮ ЗА ФОТОТО.......ТАЗИ ПРОСЛОВУТА ПЪРВА ЦЕЛУВКА!!!  Виждам, че и се питате некои работи...........обаче верно Дита, на некои вече съм отговорила, аферим, джанъм...........виж, който чете старателно що съм отговорила /мисля се аз съм големата работа, не скъпи да не объркате понятията,това беше шегичка/ ..........знае отговорите!!! Тоти,миличка здравей!!!
Виж целия пост
# 457
Я Кралева да те питам - като те чета виждам, че пишеш на "ке", да не се окажем от един район с тебе - вардарски южен!

Крале ,извинявай че пак ще те върна
към Кюршат,той ми е някаква слабост!!! #SillyКогато споменаваха
нещо по телевизията и Галип с интерес го гледа,та тогава май казаха нещо хубаво за тоз хубавец,даваха го в едно кресло,
усмихнат,като че ли беше се издигнал?


Не Тоти,тогава съобщиха затова,че е открит убит,доколкото си спомням във Франция!
  Тоти, джанъм виде ли............не си у час, мила!!!Не се обиждай..........Дита,джанъм не мила,говорим на ке що ни харесва...........ако нещо не ви допада нема да го правим,мойто мъж има такава жилка.........и затова скъпа.........па я щото го обичаме,ке говориме понякога, кат него..............я съм се родила до морето......сирена съм аз морска........
Виж целия пост
# 458
Кралице здравей. Днес май е мой ред да задавам въпроси. Но ще задавам по малко, за да има за повече време, а пък и да можем да ги обсъждаме по подробно и да има време и за купон..... Ето ти сега задачката за тази вечер. Това са въпроси за  серия 42.

1. Какво си говорят Сабиха и Зейно след тържеството - в къщи по пижами. Саби след това си спомня за убийството на Мехмед и си говори сама.

2. Разговора Саби и децата когато глади преди да дойде Галип с цветята и тортата.

3. Зафер защо води Еда на конната база - разговор Еда и Зафер.
Виж целия пост
# 459
Спомням си аз какво ми писа за Кюршат,не може да съм
го пропуснала,ама тогава нали беше под пара,да отговориш на всички и ми рече че са го утрепали и да не се ядосвам!Та рекох
пак да попитам - сега на спокойствие,да не излезе нещо интересно!
А за Раза какво ще кажете -то бива да няма късмет с жените,ама при него е в повече.Трябваше да има и там някоя  афера,ама то свърши #Silly
Виж целия пост
# 460
Тоти,аз не съм Кралева,ама ще ти кажа: В предната тема тя разказа,че Кемал пропуснал някакви срокове за внасянена на пари в банката,вероятно за погасяване на кредит  и сега са му начислили лихви и искат незабавно плащане.Не са му дали отсрочка или нещо друго и той затова напусна - нали е Кемал Аби-човек на честта.

А за тия целувки,някое от момичетата,доколкото си спомням Лукреция ги беше кръстила "Уши,нос,гърло". Peace

В Турция непорочно се целуват само,  newsm78ама жените им забременяват от раз! Peace
Благодаря ти мила за търпението  bouquet
Виж целия пост
# 461
Спомням си аз какво ми писа за Кюршат,не може да съм
го пропуснала,ама тогава нали беше под пара,да отговориш на всички и ми рече че са го утрепали и да не се ядосвам!Та рекох
пак да попитам - сега на спокойствие,да не излезе нещо интересно!
А за Раза какво ще кажете -то бива да няма късмет с жените,ама при него е в повече.Трябваше да има и там някоя  афера,ама то свърши #Silly

ТОТИ,скъпа после съм ти отговорила,мила върни се 17 тема и виж,че е дълго не мога да го напишем втори път.........ще се повторя........!!!
Виж целия пост
# 462
Кралице здравей. Днес май е мой ред да задавам въпроси. Но ще задавам по малко, за да има за повече време, а пък и да можем да ги обсъждаме по подробно и да има време и за купон..... Ето ти сега задачката за тази вечер. Това са въпроси за  серия 42.

1. Какво си говорят Сабиха и Зейно след тържеството - в къщи по пижами. Саби след това си спомня за убийството на Мехмед и си говори сама.

2. Разговора Саби и децата когато глади преди да дойде Галип с цветята и тортата.

3. Зафер защо води Еда на конната база - разговор Еда и Зафер.

МАМЧЕ, ЗДРАВЕЙ СКЪПА!!!........  дека се губиш, я викам ша си ги оставила още сутринта, нали требва де се разбере..........ке ние отборя сме №1 !!!  И така ще излезе накрая,но другите още не знаят...............тебе ша ти подскажем ако искаш, защото чувствам,ке си от отборя  ..............викаш да се залавям за работа !!! Ще съм готова,като се приберем ......
Виж целия пост
# 463
Видове морски сирени:


Цитат
Дита,джанъм не мила,говорим на ке що ни харесва...........ако нещо не ви допада нема да го правим,мойто мъж има такава жилка.........и затова скъпа.........па я щото го обичаме,ке говориме понякога, кат него..............я съм се родила до морето......сирена съм аз морска........

Не миличка много ми е приятно даже - мислех си,че може да сме от един район.

А от кой вид сирени си,а?
Виж целия пост
# 464
Видове морски сирени:


Цитат
Дита,джанъм не мила,говорим на ке що ни харесва...........ако нещо не ви допада нема да го правим,мойто мъж има такава жилка.........и затова скъпа.........па я щото го обичаме,ке говориме понякога, кат него..............я съм се родила до морето......сирена съм аз морска........

Не миличка много ми е приятно даже - мислех си,че може да сме от един район.

А от кой вид сирени си,а?


 Дита, джанъм, скъпа от дека изкара сега тва фото...............много сте напред вие, я как  не  съм у час със нищо друго.......само пишем...........Чакай сега да видим третото  фото сякаш ...........я кви бомби, кво чудо .........приличаме си.........па и мъжа там ми харесва,  хич не лъже.......БЛАГОДАРЯ!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия