Да е жив и здрав, да радва бати, мама и тати!
Да е жив и здрав, да радва бати, мама и тати!



,та да не се разкарваме излишно.
Ехааа, групата се увеличи с още един член
Бистре да сте живи и здрави и двамата!
ще се пробвам да си подновя личната карта, но ако решите да ходите във вторник, ще дойда хем да донеса покривките, хем да помогна в преразпределението на кашоните. Идеята в петък да се започне реденето за събота не е лоша. Поне ако масите може да се наредят и "опаковат" заедно с елхата, ще е от голяма помощ за съботата. Може би в четвъртък като отидете да питате управителката
Бъдете здрави и щастливи





А ние от къде можем да си вземем от брошурите да раздаваме?
А ние от къде можем да си вземем от брошурите да раздаваме?

Препоръчани теми