Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 600
Ша та рана,к'во да прая!  Flutter
Виж целия пост
# 601
Ша та рана,к'во да прая!  Flutter
Дай сиа една чиниа с боб..и 10 кибапчита Hug
Виж целия пост
# 602
Де сте, бре, спите или пиете тайно  Mr. Green
Айде Литекс води 4-0 в 89 минута, гледам livescore-a, можем да се поздравим с по едно оранжево коктейлче  Hug



Aaa, не било тайно, ми направо явно, че и кебапчета си раздавате  hahaha  Hug

Виж целия пост
# 603
Ама те още ли играят..що не казахте Crossing Arms Laughing
Цеци Hug
Виж целия пост
# 604
Сесилке,толкова ми беше инфото...знаехме само за 2:0   Mr. Green
Поци,нА бе мило!
К'вот' ти сложа,т'ва ще ядеш!


Виж целия пост
# 605
Сесилке,толкова ми беше инфото...знаехме само за 2:0   Mr. Green
Поци,нА бе мило!
К'вот' ти сложа,т'ва ще ядеш!



..о..да ..съгласен....ама дай и нещо за пиене бре мило Laughing
Виж целия пост
# 606
Ма веднага!

Виж целия пост
# 607
Ааа,и аз се нареждам Mr. Green
Сарк я налей една и на мен
Браво на Литекс!!!
Виж целия пост
# 608
Е!
Бубке,к'во стана с твойта халба?
Мноу празна.
Наливам веднага...в чаша със столче...трябва да сме дами!  hahaha

Виж целия пост
# 609
 Сарк
Как е мача?Или свърши?
Виж целия пост
# 610
Сарк
Как е мача?Или свърши?

Свърши...4:0.
Виж целия пост
# 611
Сарк..не обичам бира Naughty
Виж целия пост
# 612
Пиеш,не се прави!
А и кой те е питал?  hahaha
Виж целия пост
# 613
Пиеш,не се прави!
А и кой те е питал?  hahaha

пия по една на месец..ако тва е пиене Laughing..добре де...не питам Crazy

Вени*** (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.


..Вени кво чакаш а не слизаш от балкона Hug
Виж целия пост
# 614
То в тая тема вместо ЗДРАСТИ  трябва май с НАЗДРАВЕ да се поздравяване!!! Laughing Laughing Laughing

Айде,граби народе!!! Днеска има,утре нема!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия