Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 585
Хммм, сега по Бтв съобщиха, че мениджъра на Дроба е водил преговори с Ман Сити  Shocked
И аз го чух и тук пише. И че финансовата страна била най-важна. Челси не мисля, че ще го пуснат лесно.

Абе няма да го пусат,ако Сити им предложат добра оферта ще му кажат чао.Но до 31.08 има доста време,може всичко това е колкото да си чешат езиците там на острова  Thinking
Виж целия пост
# 586
И аз чух за Дрогба!Whatever ,дръж се!!! Hug
Обаче поне може и да ви "потрябва" зетя на Марадона при това положение,евентуално! Simple Smile
Виж целия пост
# 587
 Hug

Това е слух още от преди няколко седмици. Дрогба няма да иде там, поне не и през слеващите 2 години. Всъщност той няма да иде никъде другаде. Душата му принадлежи на Челси Simple Smile А и доколкото познавам нрава и амбициите му, е абсурдно да отиде в отбор, който не се съзтезава в Шампионска лига. Той не е посредствен играч, нито на пенсионна възраст, за да предпочете парите, пред купите. Сити не могат да му предложат нищо , освен малко повече пари. Сега взима 6 милиона на година, но и се бори за 5 купи на сезон. Така че , невярвам на нито една клюка около Дрогба. А и медиите си умират да пишат жълтини и измислици за трансвери около големите играчи. Както стана и с Торес. Така чееее, аз лично съм си спокойна. Само клюки около Агуеро могат да ме развълнуват  Mr. Green
Виж целия пост
# 588
Hug

Това е слух още от преди няколко седмици. Дрогба няма да иде там, поне не и през слеващите 2 години. Всъщност той няма да иде никъде другаде. Душата му принадлежи на Челси Simple Smile А и доколкото познавам нрава и амбициите му, е абсурдно да отиде в отбор, който не се съзтезава в Шампионска лига. Той не е посредствен играч, нито на пенсионна възраст, за да предпочете парите, пред купите. Сити не могат да му предложат нищо , освен малко повече пари. Сега взима 6 милиона на година, но и се бори за 5 купи на сезон. Така че , невярвам на нито една клюка около Дрогба. А и медиите си умират да пишат жълтини и измислици за трансвери около големите играчи. Както стана и с Торес. Така чееее, аз лично съм си спокойна. Само клюки около Агуеро могат да ме развълнуват  Mr. Green

 Joy Joy Joy каза Whatever и отсече
Виж целия пост
# 589
Хора, гледате ли по Евроспорт Тур дьо Франс? Аз си го следя, не толкова заради състезателите, колкото заради фантастичните гледки на селца скътани в планината и страхотните кемпери  Crazy / един такъв ако ми падне...ехх мечти  Blush/ Сега изкачват връх в Пиринейте.

Аз обичам Евроспорт  Heart Eyes Следя всичко от конен спорт до снуукър  Mr. Green Само бокс, кеч и т.н. не понасям. Обаче вдигане на тежести ми е любим спорт, компетентна съм като за любител.
Виж целия пост
# 590

хихихих  Party
Виж целия пост
# 591
Дубрутру  Mr. Green банда  Crazy
Све,   bouquet за закуската и кафенцето.

ииии къде ще гледаме мачове:
TV+ изкупи българските мачове, Ринг и Нова спят
честито на тези, които са се абонирали за оператора, който поддържа ТВ+  Thinking
 

Eeeeeeee не! Това ще е брутално! Всеки път през някакви сайтове да се мъчим..... Кофти!
Дано не е бааааааш така.

Whatever , Дрогба и аз си го харесвам и се надявам ако избяга от Челси да иде в Арсенал Mr. Green
Виж целия пост
# 592
Ще гледаме ли днес Рудар - Литекс ? И къде ще го дават ?
Ето по бирка от мен :

и мезелък :
Виж целия пост
# 593
Надуших бира...  Flutter
Виж целия пост
# 594
Ман Сити отрече за Дрогба

Манчестър Сити отрече да има интерес към звездата на Челси Дидие Дрогба, след като по-рано днес се появиха изказвания на личният мениджър на футболиста, който твърди, че е преговарял с ръководството на "гражданите".

Пресдиректорът на Ман Сити Вики Клос обаче отрече новината пред "Таймс": "Категорично заявявам, че нямаме интерес към Дидие Дрогба и всяко предположение, че сме го потърсили, е безпочвено."

http://www.gol.bg/2010/07/20/man-siti-otreche-za-drogba.82442

 newsm53
Виж целия пост
# 595
Добра вечер Peace
Виж целия пост
# 596
Ха добра вечер Поци!
Наздраве!  Flutter
Виж целия пост
# 597
Ха добра вечер Поци!
Наздраве!  Flutter
,,не сте  писали много Mr. Green..абе днес мач няма ли..от таз работа изтървам всичко Crossing Arms
Виж целия пост
# 598
Има,Литекс бият с 2:0.
И ти казах,мани я тая работа-скучна история! Mr. Green
Виж целия пост
# 599
Има,Литекс бият с 2:0.
И ти казах,мани я тая работа-скучна история! Mr. Green
браво на Литекс Hug
..мани.. ама ти ша ма раниш Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия