Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 630
аз съм така..ама моя е жълт..нищо де..като затворя очи ..все тая Laughing
Виж целия пост
# 631
оооо,вече и аз спя!!!  Wink Поци,моят мечок е заек!  Laughing
Виж целия пост
# 632
Айде аз да ви пробудя с едно кафе и браво на Литекс  newsm44 newsm44 newsm44



Закусчица за ползотворен ден :
Виж целия пост
# 633

Добро утро грабвам един сандвич,че не съм любител на кафето

 Embarassed за мой срам заспах още в 22ч снощи,добре де от къде дойде инфото, че снощи трябваше да играят Левски,аз ли нещо не съм разбрала  newsm78

Браво на Литекс  Simple Smile
Виж целия пост
# 634
Добро утро!Извинявайте!! smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
От многооооо отдавна време не съм писала,ама не ми се сърдете- ooooh! ooooh! ooooh!работа, работа doh doh doh doh.Две седмици търся самолетни билети за Глазгоу и всякякви други странни дестинации.
Оттук нататък всеки месец ще имам пътуване в чужбина(даже октомври 3) и се чудя как ще си поемам въздух,но през свободното време ще се включвам в темата.
Ван Гаал не го харесвам,никак даже.
Браво на Литекс и на Левски!Малко позакъсняло,ама като ме нямаше в темата хиляда години. smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Миличките ми бедни беройци...Дано бият Рапид,ама май вътрешно ще се моля да паднем с малко.Успех,Бероеееееее!
Дивароми,страшна релаксация.Чак ми се прииска и на мен.А ти сега по коя точка на света се намираш?
Шами,почнах да се облизвам вече.Изключително вкусно изглежда.
Като гледам тука пак пада голям смях и се връщам да ви изчитам. #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy hahaha hahaha
Виж целия пост
# 635
Добро утро!  smile3507
Поларче,здравей...  Hug
Шами,мерси за кафето.

Аз тръгвам по задачи да му се невиди,а ме мързи страхотно!  Close
Виж целия пост
# 636
Добро утро Hug
Шами..за кафето Hug
Виж целия пост
# 637
Добро да е  food010Мерси за кафенцето Шами Hug
Браво Литекс!
Виж целия пост
# 638
Дубрутру банда  Hug
Шами   bouquet, за кафето и закуската

Поздравления за Литекс!
Пак сте се наздравосвали снощи, а, по случай победата  Joy

 Полар, как ти завиждам, че ще отскочиш до Шотландия smile3544

Whatewer, знаех си, че ти си по-достоверен източник относно Челси и Дроба  Hug


п.п. Роми, тая снимка, с тоз масаж, се размечтах ...  Crazy
Виж целия пост
# 639
Polar ligths, Hug,къде скиториш до сега? Но като гледам,баяяяяя има да скиториш още Wink!
Благодаря за закуската,аз съм по кафетата...с някой фас скришом от време на време!!!Благодарско,Шами!!!! Hug
Анели,масажа беше горе-долу като на снимката,обаче без ......китките Laughing Арабските страни са прочути с това!
Охххх,деца,аз пак стягам багажи,след 3 дена отиваме при мъжа ми в Алжир.
Whatever,снощи племенникът ми от Аржентина ми каза,че Агуеро бил заминал за Мадрид и в близките дни ще се решавало накъде ще поеме през следващия футболен сезон.Май било по-вероятно да си остане в Испания,но .... на  Джанина й се ходело в Англия казват Wink Hug
Виж целия пост
# 640
Урааааааа,влезнааме у професионалнио футбол!!!! Моите хора от Лудогорец,сега Разград 2000,влизат в Б-групата!!! Кеф на буци!!! newsm44

http://www.sport1.bg/sport1/node/181555
Виж целия пост
# 641
Урааааааа,влезнааме у професионалнио футбол!!!! Моите хора от Лудогорец,сега Разград 2000,влизат в Б-групата!!! Кеф на буци!!! newsm44

http://www.sport1.bg/sport1/node/181555
Роми, кефиш  Crazy Crazy  Crazy
Виж целия пост
# 642
Урааааааа,влезнааме у професионалнио футбол!!!! Моите хора от Лудогорец,сега Разград 2000,влизат в Б-групата!!! Кеф на буци!!! newsm44

http://www.sport1.bg/sport1/node/181555
Laughing Laughing Laughing
..а ние сме в А-група тази година Mr. Green
Виж целия пост
# 643
Урааааааа,влезнааме у професионалнио футбол!!!! Моите хора от Лудогорец,сега Разград 2000,влизат в Б-групата!!! Кеф на буци!!! newsm44

http://www.sport1.bg/sport1/node/181555
Laughing Laughing Laughing
..а ние сме в А-група тази година Mr. Green
Дишаме ви във врата значи! Laughing
Виж целия пост
# 644
Роми-ще черпиш значи.... Laughing
Поци кои бяхте вие newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия