Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 645
Роми-ще черпиш значи.... Laughing
Поци кои бяхте вие newsm78
Видима-Раковски  Laughing

а аз се натренирах Laughing
Виж целия пост
# 646
Виж целия пост
# 647
Поци,мерси душко,много си приляга в тази нечовешка жега Mr. Green
Виж целия пост
# 648
Поци, все ме караш да преглъщам и да поглеждам към масата...  Laughing
Виж целия пост
# 649
Аз нищо не съм сложил за маса Laughing
Виж целия пост
# 650

А това, което изглежда студеничко???

Само да си кажа Ботев Пловдив са били Септември с 2:0. Браво на моите момчета!!!
Виж целия пост
# 651
Никой ли не гледа ли Юнайтед със Сити?
Резултата е 3:3 в 95-та минута и току що Майкъл Оуен вкара за 4:3!  Shocked
Егати мача изпуснах!  Tired
Виж целия пост
# 652
Ай па ти Сарк, сега ме изуми... с тоз Юнайтед и Сити.. Хич нищо не съм разбрала, че днес някой играе...  ooooh!
Ми то така и така съм тука, да разлея по едно за здрасти  Mr. Green
Виж целия пост
# 653
Ама то и аз нищо не знаех,случайно ги хванах по Нова спорт,съвсем на края.
Даже не знам по какъв повод са играли.
Ама важното е,че резултата е хубав и сме го изпуснали тоя мач.  Tired'

Наздраве! Mr. Green
Виж целия пост
# 654
Аз само да ви кажа здрасти  55, наздраве  beer и лека нощ    sleepuu

Утре повечко  Mr. Green
Виж целия пост
# 655
Влизам набързо с въпрос:по коя ТВ е мача в 1:30?  Thinking
Виж целия пост
# 656
Добро утро newsm03

Виж целия пост
# 657
Еееееееееееееее..никой няма..ще лягам тогва Laughing..Лека нощ smile3524..за вас е ден де Laughing
Виж целия пост
# 658
Ааааа, не е, не е!  Joy И аз ще лягам, но наминавам да ви проверя.  Hug Не знаех, че Ман играят, но и да знаех, нямаше как да го гледам. Изнервих се, че не мога да си резервирам почивка. Чкащите автографи от испански звезди - може и да почакате, момичета.  Crossing Arms Изключително досадно. Мразя курорти. Искам къща на Средиземно море.  Whistling
Виж целия пост
# 659
Добрютро!

Не знам какъв мач са давали по НоваСпорт, но вече повече от месец там повтарят мачове от изминалото първенство. Може би и този мач е бил повторение. Peace Редактирам: Мачът Ман Юн - Ман Сити 4:3 е от 20.09.2009. Wink

А иначе, хайде на масата:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия