Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 660
 Crazy Сарк как само ме стресна,че съм изпуснала мач,а снощи по новините даваха,че Юнайтед още са в Щатите и ще игтраят с тамошен отбор Филаделфия ли,ама нали случах от кухнята и нещо за Бербатов да ходи в Германия  newsm78

Све
нареждам се за един сандвич  Hug
Виж целия пост
# 661
аааа, защо всявате смут в червените редици, за снощния мач на Ман  Joy Joy Joy, не са играли със Сити  Twisted Evil
ето повече инфо:
Юнайтед пак победи

Тенкю за закуската и кафенцето  Hug
Виж целия пост
# 662
Добро утро!
Све, мерси за закуската  Hug

Не знам какъв мач са давали по НоваСпорт, но вече повече от месец там повтарят мачове от изминалото първенство. Може би и този мач е бил повторение. Peace Редактирам: Мачът Ман Юн - Ман Сити 4:3 е от 20.09.2009. Wink
А аз снощи се зачудих сънувала ли съм гола, който Оуен вкарва за 4-3, че ми звучеше познато Crazy  Hug

Днес Левски пак ли са по ТВ+ или как се казваше?
Виж целия пост
# 663
Сами разбирате колко ме вълнува клубния футбол и футбола извън националните отбори.
Пък и тия от Нова спорт,мисля че не е лошо да сложат някакъв знак - я "повторение" ,я знак с датата на която се е играл мача...  Crossing Arms
К'во е т'ва?
Добро утро!
Виж целия пост
# 664

Днес Левски пак ли са по ТВ+ или как се казваше?

  33uu
Не мога да открия никъде програмата на тази телевизия.
Виж целия пост
# 665

Днес Левски пак ли са по ТВ+ или как се казваше?

  33uu
Не мога да открия никъде програмата на тази телевизия.

Тук има програмата за всички мачове,но май няма да го дават поне не пише нищо  Thinking
http://www.winner.bg/game/122824.html
Виж целия пост
# 666
Ха добър ден, открих ви най-сетне, след подсказка от приятел  Mr. Green
Виж целия пост
# 667
Ха добър ден, открих ви най-сетне, след подсказка от приятел  Mr. Green
Айде, бе, Пуце,   Hug ние на 2ра тема ще минем скоро  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
Ха добър ден, открих ви най-сетне, след подсказка от приятел  Mr. Green
Айде, бе, Пуце,   Hug ние на 2ра тема ще минем скоро  Mr. Green

Ти що не си викнала по- силно ,че ни дириш. Joy 
Виж целия пост
# 669
Ами, само се прави, че ни е търсила.
Виж целия пост
# 670
Три мача има днес  Crazy

22.07 / 18:00 Славия - : - Макаби Х
 
22.07 / 19:00 ЦСКА - : - Олимпиакос
 
22.07 / 21:00 Дъндолк  - : - Левски

за сега търся, по коя ТВ ще бъдат предавани - най-голяма вероятност ТВ+ и Филм + (Бутлсатком), обаче не се знае май със сигурност.
Но пък по Дарик ще може да се слуша!
Виж целия пост
# 671
Ами, само се прави, че ни е търсила.

 smile3534 Не е вярно!
Виж целия пост
# 672
Ами, само се прави, че ни е търсила.

 smile3534 Не е вярно!

 Joy Joy Joy Верно е от както е с колело обикаля и ни търси
Виж целия пост
# 673
Ами, само се прави, че ни е търсила.

 smile3534 Не е вярно!

 Joy Joy Joy Верно е от както е с колело обикаля и ни търси

Нямате си мезе, а?  Joy
Виж целия пост
# 674
Сарк, този мач м/у МЮ и МС  си го спомням като вчера Simple Smile Тотално прецакване на Сити направи съдята, който даде продължение 5 минути , а играха допълнителни 6. В продължението Оуен вкара за 4:3, което си е специалитет на Юнайтед. Те имат най-много голове в продълженията от всички други отбори от ВЛ. Много ме хвана яд тогава за Сити Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия