Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 506
  • 747
# 75
Тишо, ти май си нов в темата Simple Smile Добре дошъл Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Не, но от търсене на рецепти за проклетия октопод, не остава време да пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Световното свърши. От утре започва родният зор.
Успех на Ловчанлии.
Виж целия пост
# 78
Хахха, Макарончето ме подсети за майка ми ,преди доста години.
Та гледаме ние с татко мач (аз бях малка тогава) и майка се въртеше нещо около нас и по едно време се обръща към татко с въпроса: - Абе (тук казва името му) , кой е тоя Корнер дето във всеки мач играе?  Thinking  Crazy  Laughing Laughing Laughing
Тогава точно навлизаше термина, преди нали си беше само "ъглов удар"  Grinning
Ха ха ха  Joy! Много готино!
Това като една позната! Събрали сме се голяма компания преди доста години и гледаме някакъв много интересен мач. Към края му, въпросното момиче пита "Абе, на тоя защо никой не пу подаде цял мач, бе!?", сочейки съдията  hahaha  hahaha  hahaha!
Виж целия пост
# 79
Хахха, Макарончето ме подсети за майка ми ,преди доста години.
Та гледаме ние с татко мач (аз бях малка тогава) и майка се въртеше нещо около нас и по едно време се обръща към татко с въпроса: - Абе (тук казва името му) , кой е тоя Корнер дето във всеки мач играе?  Thinking  Crazy  Laughing Laughing Laughing
Тогава точно навлизаше термина, преди нали си беше само "ъглов удар"  Grinning
Ха ха ха  Joy! Много готино!
Това като една позната! Събрали сме се голяма компания преди доста години и гледаме някакъв много интересен мач. Към края му, въпросното момиче пита "Абе, на тоя защо никой не пу подаде цял мач, бе!?", сочейки съдията  hahaha  hahaha  hahaha!
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 80
Вени,ама и ти се включи подобаващо!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 81
Преди години свекър ми завел мъж ми на мач ,
гледали те к'во гледали и като свършил мача мъж го попитал:
- А кои играха?  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 82
Ще ме разтреляте..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Корнер...Съдия... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз пък следя Английско и Испанско,но от Англия фаворит нямам.Но от Испанското мноого силно подкрепям Барселона и Реал Мадрид,които сами по себи са изключващи се взаимно понятия,но вижте докъде стигат обединени в едно като национали на Испания.Касияс и Сара са много готини.. bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 83
Още един фен на Испанското първенство и Реал Мадрид. И английско гледам де. Там любим отбор нямам. Симпатизирам на Ливърпул.  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha Голяма компания сте. Много се смях на Корнера.  Joy
Днес ми влиза душата в тялото след снощи ама яко ме развеселихте.
Виж целия пост
# 84
Още един фен на Испанското първенство и Реал Мадрид. И английско гледам де. Там любим отбор нямам. Симпатизирам на Ливърпул.  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha Голяма компания сте. Много се смях на Корнера.  Joy
Днес ми влиза душата в тялото след снощи ама яко ме развеселихте.

Добре дошла при нас..Тук винаги е весело....Като гледам много нови попълнения има в темата...Добре дошли!!
Та,станах почитателка на Реал заради Икер Касияс и Серхио Рамос.
Ама и Барса страшно много ги харесвам.
Успех на Литекс!Ама на мен Бг първенството хич,ама хич не ми се нрави.Даже не се и интересувам от него.Искам да гледам футбол,а не селски разправии,които не,че отсъстват винаги от престижните мачове,но са сведени до минимум. Naughty Naughty Thinking Thinking
Виж целия пост
# 85
Аз дори и не знам кои са Бг отборите Simple Smile Е , освен Цска и Левски де Simple Smile Изобщо, ама изооообщо не ги гледам. Дори , ако срещна бг мач по тв-то направо сменям канала.  Sick
Виж целия пост
# 86

Цитат
Тук винаги е весело......Добре дошли!!

Следя ви аз и знам че е весело. Не мога да се включвам често  обаче , и особено вечер че мъжо хич не гледа футбол и заема компа.
Български първенство не гледам. Никак даже. Представа си нямам от отбори класирания и т.н.

Виж целия пост
# 87
Аз пък гледам българско първенство, макар че понякога се чудя защо.  hahaha
Допреди да забременея, не пропусках мач на Левски. Не съм стъпвала на стадион от 2,5 години и мнооооого ми липсва. Смятам този сезон да направя завръщане.
Виж целия пост
# 88
Аз пък гледам българско първенство, макар че понякога се чудя защо.  hahaha

И аз тъй, ама май по-често се чудя, отколкото гледам  hahaha hahaha

А май само английското гледам иначе, а, преди и италианското, ама сега даже не знам къде го дават това италианско първенство.  Embarassed
Испанското, френското и немското изобщо не ме вълнуват, ама не отказвам да гледам някой интересен мач, нямам и отбори любими оттам, освен че определено не харесвам Олимпик Марсилия, Реал Мадрид, Барселона, Байерн, сигурно изпускам някой... Mr. Green
Виж целия пост
# 89
http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2010/07/12/paul-se-ottegli … ska-deinost.94342

Октоподът Паул се пенсионира Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия