Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 506
  • 747
# 510
Я по едно аперитивче в тез жеги!!!
Виж целия пост
# 511
Виж целия пост
# 512
И на цвят съм ги докарала-кеф ти Левски,кеф ти ЦСКА; Кеф ти Челси,кеф ти МЮ Joy
Виж целия пост
# 513
Добра вечер  beer
Виж целия пост
# 514
Роми,е сега ме вкара в двумислие...дали да хвана ман юнайтедската чаша или левскарската...ама май ще е Дяволската...то тука футбол не остана.  Tired
Мерси,наздраве!   bouquet

Ооо Поци,хелоу душата.
На работа ли беше?
Тая бира прилича на мойта.  Mr. Green
Виж целия пост
# 515
ОО, банда, добра вечер  Hug
Успяли сте да си отправите закани за бой  hahaha докато сваря да видя к'ви ги вършите  Hug
Ама и пиене сте довлекли  Mr. Green
dyvaromi - аз си вземам и от двете - и аз Левски, и за Арсенал  Laughing  Hug
И едно Берое от мен  Mr. Green в тия жеги малко мохито  Hug


Виж целия пост
# 516
...

Ооо Поци,хелоу душата.
На работа ли беше?
Тая бира прилича на мойта.  Mr. Green
...
ми на работа бях Hug
Виж целия пост
# 517
Сесилке,аз ако пия още нещо ще ме събирате утре,ама нали обичам Мохито...  Blush
Поци,айде пий една бира с нас,да се оттърсиш от тая ужасна дейност "работа"  Close  Mr. Green
Виж целия пост
# 518
Сесилке,аз ако пия още нещо ще ме събирате утре,ама нали обичам Мохито...  Blush
Поци,айде пий една бира с нас,да се оттърсиш от тая ужасна дейност "работа"  Close  Mr. Green
това и правя..ама не е бира Mr. Green
..и във фейса не разбрах кои са от темата тук..защото приех много приятели ooooh!
Виж целия пост
# 519
Сесилке,аз ако пия още нещо ще ме събирате утре,ама нали обичам Мохито...  Blush
Поци,айде пий една бира с нас,да се оттърсиш от тая ужасна дейност "работа"  Close  Mr. Green
това и правя..ама не е бира Mr. Green
..и във фейса не разбрах кои са от темата тук..защото приех много приятели ooooh!

Ами то и аз се сприятелих накамарено,но после правих специално проучване Wink.
Виж целия пост
# 520
Сесил,обичам Мохито! Hug
Виж целия пост
# 521
Сесилке,аз ако пия още нещо ще ме събирате утре,ама нали обичам Мохито...  Blush
Поци,айде пий една бира с нас,да се оттърсиш от тая ужасна дейност "работа"  Close  Mr. Green
това и правя..ама не е бира Mr. Green
..и във фейса не разбрах кои са от темата тук..защото приех много приятели ooooh!

Ами то и аз се сприятелих накамарено,но после правих специално проучване Wink.
Gamondi..тва трябва да си ти Whistling Laughing,,ти си ми най-сигурна..както Сарк Mr. Green
Виж целия пост
# 522
Аз обаче приключих с добаването на нови хора...усетих личното си пространство и тук,и там леко застрашено...  Confused
Дано не обидя някой,че всичките си ви обичам!   bouquet
Това е и причината да си трая по въпроса... Tired
Виж целия пост
# 523
Аз обаче приключих с добаването на нови хора...усетих личното си пространство и тук,и там леко застрашено...  Confused
Дано не обидя някой,че всичките си ви обичам!   bouquet
Това е и причината да си трая по въпроса... Tired
е кво е ставало ,че триеш наред..предполагам ,че хората не са от тук Peace
Виж целия пост
# 524

нещо лекичко за мезване с аперитива Wink

Поци,аз съм ,бе душа!  Laughing. Ми няма нищо загадъчно около нас със Сарк,явно...ясни сме катооооо.....празна халба бира,примерно! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия