Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 506
  • 747
# 540
добре деее, що не казвате, че сте прехвърлили в тоз форум  Crossing Arms

Е как...драскаме и тука.  hahaha
Виж целия пост
# 541
добре деее, що не казвате, че сте прехвърлили в тоз форум  Crossing Arms

Е как...драскаме и тука.  hahaha
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Баш! smile3532 smile3532 smile3532
Абе Анели,аз говорех за предния ти аватар,тоя така и не можах да го запомня и фокусирам правилно.  Blush
Леопард си беше! Crossing Arms
Виж целия пост
# 543
Баси Пума е било..аз си мисля коте...ха ха ха ..ама малко е мършава..не е яла скоро Mr. Green
Виж целия пост
# 544
Баси Пума е било..аз си мисля коте...ха ха ха ..ама малко е мършава..не е яла скоро Mr. Green

Пума,ама Анели вика,че било ягуар...  Tired
Виж целия пост
# 545
 Сарк и оня беше ягуар, ама с нормална разцветка и мноого по-отблизо.  Mr. Green
тоя се е изтегнал кат за почивка, лято е  Mr. Green

п.п. Поциииии няма да ми обиждаш котето, мършаво било ...  Crazy



Виж целия пост
# 546
п.п. Поциииии няма да ми обиждаш котето, мършаво било ...  Crazy

Ох,не!
Сама си се смея!!! 
Виж целия пост
# 547
Сарк и оня беше ягуар, ама с нормална разцветка и мноого по-отблизо.  Mr. Green
тоя се е изтегнал кат за почивка, лято е  Mr. Green

п.п. Поциииии няма да ми обиждаш котето, мършаво било ...  Crazy




храни го.и няма да имаш проблем..гладно е,,,за тва виси като ... Mr. Green
Виж целия пост
# 548
Поци,вкарай му режим на т'ва котенце...  Mr. Green
Виж целия пост
# 549
Ето нещо за ягуарчето на Анелчето  Mr. Green
 Зеленчука е декорацийка  Whistling
Виж целия пост
# 550
Поци,вкарай му режим на т'ва котенце...  Mr. Green
вкарах..ама то взело-дало Laughing
Виж целия пост
# 551
  smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 552
Ели, душа, жива да си  Hug

Тъййййййй  newsm66 newsm66 newsm66,
още някой да са подиграва на котето ми  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 553
Ели, душа, жива да си  Hug

Тъййййййй  newsm66 newsm66 newsm66,
още някой да са подиграва на котето ми  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ама тва е цял Лъв...нищо не казвам newsm09

пп..не знам кво имаш впредвид под..."котето ми" Laughing
Виж целия пост
# 554
Май само аз се смея безучастно и от сърце...  smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия