Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 505
  • 747
# 570
Све мерси за закуската    bouquet

 hahaha Сарк вие да не сте спаринг на Славия  Mr. Green

Сега прочетох,че Джо Коул отишъл в Ливърпул
Виж целия пост
# 571
Добро утро готини!
Све,ще те запозная с останалите 9!  hahaha
Дю,сила сме!  Joy
Виж целия пост
# 572
Дубрутру  Mr. Green банда  Crazy
Све,   bouquet за закуската и кафенцето.

ииии къде ще гледаме мачове:
TV+ изкупи българските мачове, Ринг и Нова спят
честито на тези, които са се абонирали за оператора, който поддържа ТВ+  Thinking
 
Виж целия пост
# 573
Булсат го имат тоя канал...ама не знам как я мислят тая работа дргите телевизии... Crossing Arms
Виж целия пост
# 574
Дубрутру и от мен  Sunglasses!

Чудесна закуска, Све  Hug Кафенцето ми изглежда силничко, а и аз не пия чисто кафе, така че ви черпя с едно капучино, който обича

Ние нямаме такъв канал, с цифрова на Евроком сме.
Виж целия пост
# 575
 Rolling Eyes еее жалко  пак ще прибягваме до нета,че и аз я нямам тази екстра.
ТV+ ли беше каналът дето се купуваха  кредити за него  newsm78 или го бъркам с друг канал
Виж целия пост
# 576
Дю,Film Plus е тоя с кредитите.
Виж целия пост
# 577
Здравейте  Hug
Гледам снощи сте отвързали синджира  hahaha  Hug
Све, мерси за закуската  Hug

ииии къде ще гледаме мачове:
TV+ изкупи българските мачове, Ринг и Нова спят
честито на тези, които са се абонирали за оператора, който поддържа ТВ+  Thinking
Хм, и без това съм се скъсала да гледам български мачове  Crossing Arms Аз поне имам възможност да гледам домакинствата на отбора си на стадиона, ама колко останали пък нямат...
Виж целия пост
# 578
Добро утро Grinning
Све...благодаря за кафето Hug
Виж целия пост
# 579
Добро утро!
Све-чудна закуска Hug Със силно кафе Laughing
ИЛИНДЕН Е НА ИМЕННИЦИТЕ-ЧЕСТИТО  bouquet ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
Виж целия пост
# 580
Колкото и зле да играя всичките БГ отбори ги подкрепям и ги гледам (че дори и ЦСКА  Mr. Green ), а стрийма онзи ден за мача на Левски  беше адски кофти качество  Crossing Arms

Виж целия пост
# 581
R_Dew много са скучни бееее ooooh! Не мога да ги изтрайвам.Като чета ТВ+ как са тръгнали да купуват права наред....да не стане така,че скоро и европейските шампионати да купят Mr. Green
Виж целия пост
# 582
R_Dew много са скучни бееее ooooh! Не мога да ги изтрайвам.Като чета ТВ+ как са тръгнали да купуват права наред....да не стане така,че скоро и европейските шампионати да купят Mr. Green

ай пепел ти на клавиатурата  Naughty ,добре че диемите държат англиските,другите ще ги преглътна някак
Виж целия пост
# 583
Хммм, сега по Бтв съобщиха, че мениджъра на Дроба е водил преговори с Ман Сити  Shocked
Виж целия пост
# 584
 
Хммм, сега по Бтв съобщиха, че мениджъра на Дроба е водил преговори с Ман Сити  Shocked
И аз го чух и тук пише. И че финансовата страна била най-важна. Челси не мисля, че ще го пуснат лесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия