Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представляват Invisalign шините?
Какви са цените на Invisalign в България?
Какви са предимствата на Invisalign пред традиционните брекети?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представляват Invisalign шините?
Invisalign шините са прозрачни подравняващи устройства, използвани за коригиране на зъбите. Те се сменят на всеки 2 седмици и се изработват индивидуално за всеки пациент. Лечението е разделено на етапи, като всеки етап представлява отделен етап, в който шините се сменят. Цената на лечението варира в зависимост от броя етапи, необходими за успешното завършване на лечението.
-
Какви са цените на Invisalign в България?
-
Какви са предимствата на Invisalign пред традиционните брекети?
-
Какви са алтернативите на Invisalign в България?
-
Какво е мнението на хората, които са използвали Invisalign?
От вчера съм с номер 1, нямам атачмънти за сега, само един комплект е за през деня и нощта, не знам дали тук или някъде другаде бях чела че има едни за през деня и втори за вечерта...А може просто при мен така да трябва...За сега се чувствам много добре, почти не ги усещам, не ходя и да ровя с езика, носила съм като малка скоби и знам какво е усещането да имаш нещо чуждо в устата, дано и за напред е така. Сигурно със слагането на атачмънтите ще е по-неудобно, но какво да се прави. Иначе и аз трудно ги свалям за сега, особенно долната. Имам лека болка/изтръпналост, но всичко е търпимо за сега. Общо 45 алайнера, като след няколко седмици ще се сложат атачмънтите, имам стрипинг мисля че 1 път и някакви ластички трябва да нося от някоя си седмица...надявах се да нямам такива ластици, но доста четох и гледах предварително, та поне имах бегла представа че има и такива неща в някои случаи за изтегляне на челюстта... Успех на всички и красиви усмивки на края
Надявам се да отшуми скоро това.