Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 455 538
  • 774
# 165
Скарлет, много хубаво, че си успяла да си извоюваш правата. Не можах обаче да схвана ролята на мъжа ти каква беше в цялата схема - за сплашване ли?
Виж целия пост
# 166
Скарлет, напиши фризьора и в темата за Враца.
Виж целия пост
# 167
Здравейте момичета,
Четох темата, но все пак да ви питам за добър фризьор в Плевен.
Искам да махна оранжевата част от русата ми боядисана коса и някой да ме подстриже свестно, защото последния път така ме оръфа един некадърник в салон Липстик до Южния парк в София, че на нищо не приличам.
Жалко, че моята фризьорка е бременна отново и скоро няма да се върне на работа.
Виж целия пост
# 168
в ЧЕРНИЯ СПИСЪК салон nicce nicce, закупих ваучер с намаление, отидох в салона, в който работи един единствен фризиор, отвратително, непрофесионално отношение, нямам думи, подстрига ме точно обратното на това което поисках, нямам думи, не ходете никога в този салон
Виж целия пост
# 169
Здравейте и от мен Simple Smile
Преди 2 години ходех при страхотен фризьор,но му загубих контактите.Работеше в салон Rouge на бул.Македония - Влади.Моля, ако някой знае къде е сега да ми пише.
Виж целия пост
# 170
За съжаление дойде и мой ред да се оплача от фризьор- Марти от Фетиш в София. Имах естествена кестенява коса, почти до кръста, която исках да бъде изсветлена с няколко тона, просто да изглежда по- свежо. Не съм искала русо, просто по-светло кестеняво, не държах да е боя, казах му че може и кичури. Обясних, че не знам кой от двата варианта е по- подходящ за мен. Отговорът му беше "Е кой да знае....? " Показах му 2 снимки, които ми харесват, да добие представа какво искам. Привидно разбра. Резултатът: обезцвети ми косата, уж да станело по- равномерно. Като той даваше наставления, а асистентите от Фетиш мажеха и се допитваха до него. Един вид се учеха на моята коса. Не им хареса нещо цвета, намазаха 2-ри път. Скалпът ме щипеше ужасно, все едно ми гори главата. Казах им, че едва го понасям. Марти отговори, че това било боя, не било кисело мляко, нормално било да ме щипе. Сега от дете страни на главата имам едни като корички на рани. Явно скалпът ми е изгорен. Намажат ме и изчезнат за 40 минути, после като се върнат вонят на цигари, пици...Явно хората похапваха и си павкаха навън, докато мен ме горяха. По едно време ме питаха дали ще искам и подстригване, та да изрежат най-вероятно шарениите. В един момент се появи Чочо от салон, който май е единствения адекватен човек там. Попита ги какво правят. Въпросният Марти каза на чираците "А Чочо дойде, ами питайте него какво да правите от тук нататък". Човекът реагира нормално "Как аз да им кажа, като ти си започнал момичето и не знам какъв резултат целите?". Обясних му. Той каза, че с това обезцветяване косата ми не е станала равномерна и няма да може да стана руса (ама аз и не исках да стана руса). Очевидно, въпреки обясненията ми нито въпросният Марти, нито асистентите му имаха идея в главите си какво правят. Чочо ме боядиса в светло кестеняво, за да получи горе долу еднороден цвят. Предупреди ме, че след измиване ще изсветлее. Сега 1 седмица по- късно косата ми е шарена като на котка- тигърче, скалпът ми се бели и всичко това ми струваше 200 лв. и 5,30 ч загубени в салона. Докато ме къпаха коса не е падала, което за мен беше светлина в тунела. Макар и шарена имам коса. Можеха да направят едни елементарни малко- по- светли кичури, без обезцветяване, без мазане.....изключително непрофесионално отношение. Сега не знам какво да правя. Най- лесно би било да си сложа една тъмно кестенява боя, да залича 200-те лева Wink и да се моля да не започне да ми капе косата. Ще я подстрижа и така....Момичета какво бихте ме посъветвали?
Виж целия пост
# 171
Мисля,че вие сте от хората:" на крива ракета космоса и пречи"и ще има да си търсите не само фризьор.Не може да има много доволни хора и салони и фризьори като този да съществуват с години и постоянно да се препоръчват от доволни клиенти и някои като вас ,който си мисли ,че с подобен коментар ще постигне нещо. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 172
Здарвейте,

Има ли някой, който да препоръча добър фризьор за кичури в София. Цената е без значение.
Аз съм се насочила към Фетиш и Арлет.

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 173
Здарвейте,

Има ли някой, който да препоръча добър фризьор за кичури в София. Цената е без значение.
Аз съм се насочила към Фетиш и Арлет.

Предварително благодаря!


Марин Хубенов - Мърфи  Peace
Виж целия пост
# 174
Благодаря, Малвина~Ина !   bouquet
Виж целия пост
# 175
Мисля,че вие сте от хората:" на крива ракета космоса и пречи"и ще има да си търсите не само фризьор.Не може да има много доволни хора и салони и фризьори като този да съществуват с години и постоянно да се препоръчват от доволни клиенти и някои като вас ,който си мисли ,че с подобен коментар ще постигне нещо. Laughing Laughing Laughing
А дали Вие не сте от хората, които нямат никакви рецептори за естетика, качество и професионализъм и сте един от стадото, което без претенции и изисквания се е оставило да го води някой си......фИЕшън пастир? Докато има такива като Вас, които да плащат за услугите на тези измислени салони, ще има и такива псевдофризьори  Sick

Honey1980, съжалявам за злощастния ти опит. Дано по-бързо се оправят пораженията и благодаря, че сподели, за да няма и други опарени (дори буквално) и малко по малко тези некадърници да изчезнат от салоните.  Hug
Виж целия пост
# 176
 Изчетох всички мнения. С тези ваучери хубави неща не стават. Гледах прическа за 6лв. Ако погледнем реално само тока и материалите струват повече. Ноктопластика за 30 лв също не струва. За такива цени нито фризьори, нито маникюристи им се работи.
 Моята стара фризьорка съм я преследвала в Кюстендил, после в София в Лозенец. Постригваше ме идеално, както и ме боядисваше. Един хубав ден ме накъдри и от коса до кръста накрая бях с момческа прическа . Никога повече не отидох. Сега ходя в Красно Село, салон Жасмина. Косата ми  отново е дълга, права , но жива. Не, че не влезе в помощ и триватаминола де Laughing
Виж целия пост
# 177
Bobanka,
бих определила някого като "крива ракета" ако напише нещо от сорта на "всички фризьори във Фетиш са некадърни" аз съм много далеч от това. Съвсем ясно написах, че Чочо се държа професионално и най-вероятно благодарение на него все още имам коса на главата си. Единственото, което искам да постигна с коментара си е да предупредя други да не се предоверяват на фризьори и салони само защото съществуват с години или само защото поддържат високи цени, тъй като това не е гаранция за качество. Реално Марти не се справи и остави повече от половината работа на деца, които се уат да бъдат фризьори. Факт е, че не бях наясно точно как да ми бъде изсветлена косата, но аз ако знаех щях сама да си я направя. При условие, че отивам в салон очаквам аз да покажа снимка, те да ми кажат- така става, така при теб- не, предлагаме това и това. Вкрайна сметка като отида на масаж, не казвам на масажистката как да ме масажира или на зъболекаря как точно да ми излекува зъба. Искам да не ме боли. Пък той как ще го лекува, решава сам, нали за това е учил.
И за да няма недоразумения още веднъж искам да подчертая, че съм доволна от Чочо, просто нямах късмета да седна при него от самото начало.
Виж целия пост
# 178
Здарвейте,

Има ли някой, който да препоръча добър фризьор за кичури в София. Цената е без значение.
Аз съм се насочила към Фетиш и Арлет.

Предварително благодаря!
Ако ще си запазваш час в някой от двата салона, избери си конкретен фризьор и хубаво си помисли какъв тип кичури искаш. Не разчитай само на името на салона Wink
Виж целия пост
# 179
Да, права си. Мислих за Чочо от Фетиш или Гого от Арлет, а за кичурите...идея нямам. разчитам те да ме консултират, вземайки предвид базовия цвят, дължина, тен на лицето и не на последно място тенденциите. Затова си позволявам да пиша тук Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия