Haven/Хейвън

  • 30 269
  • 732
HAVEN / ХЕЙВЪН



Хейвън е малко градче в сърцето на щата Мейн, известно с това, че от поколения в него се преселват хора със свръхестествени способности. Градчето заглушава способностите им, и това им позволява да водят нормален живот. Досега. Известната агентка на ФБР Одри Паркър е изпратена в Хейвън да разреши случая с убийството на местен бивш затворник. Одри залавя убиеца, но докато го прави, разкрива много по-дълбока мистерия, скрита в този необикновен град. Всяка седмица, докато скритите способности на местните се проявяват, Одри Паркър ще се опитва да балансира с тях и едновременно с това да разкрива загадките на града, като и мистерията, обвила нейното собствено минало.
Сериалът е базиран на „Колорадеца” на Стивън Кинг.



## Режисьор : Скот Шепърд, Дейвид Маклауд, Майкъл Розенберг

## В ролите : Емили Роуз, Лукас Браянт, Никалъс Кембъл, Ерик Балфур, Ричард Донат, Джон Дънсуорт

## Времетраене : 45 минути

## Жанр : Драма/Фантастика/Свръхестествени/Мистерия

Промо

Сезон 1, епизод 1

Сезон 1, епизод 2

Епизодите излизат всеки петък

Субтитри благодарение на tato за следене на прогреса тук
Виж целия пост
# 1
Тегля първи епизод,стори ми се интересен сериал  Sunglasses Thinking Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама тъй като ги гледам ще ги изгледам днес на един дъх  Crazy Crazy Crazy Crazy и ще чакам,чак до петък  ooooh!

Мерси много
   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз гледах 1 епизод и беше много як   bouquet харесаха ми силите на жената с времето Simple Smile просто ...не трябва да се ядосва Simple Smile
Сега отивам на 2 епизод и преполагам, че ще ми хареса   bouquet
Виж целия пост
# 3
  bouquet  Джес   мерси,днес ще ги  изгледам
Виж целия пост
# 4
 Hug
Джес, мерси   bouquet
Изгледах 2те серии, интересни са ми   bowuu
Виж целия пост
# 5
Изгледах го на един дъх! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Интересно сериалче,ще го следя  Wink Peace



п.п Виждам момичета от темичката за Мондиала
Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
И аз да се наредя тук...сега ще гледам еп.2.

Не ми е ясно пък на мен как така до сега не са разбрали за способностите си...
Иначе артистите са добре подбрани,мацката е много сладка Wink
Виж целия пост
# 7
Айде и аз да се мацна... Laughing
Не съм го гледала ма ще го започна.
Дет са другите гугутки-там и аз,нема се делим от ятото я. Laughing
Виж целия пост
# 8
Така е plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ при нас футбола и свръхестествените неща,в частност вампирите вървят ръка за ръка  Flutter

изгледах ги и ме вълнува въпроса къв е полицайчето  Thinking ,ако е някакъв въобще де (но като се замисля,няма начин точно той да не е нещо "чалнат"  Wink )
Ще е интересно да видим какво ще открие за миналото си  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
изгледах ги и ме вълнува въпроса къв е полицайчето  Thinking ,ако е някакъв въобще де (но като се замисля,няма начин точно той да не е нещо "чалнат"  Wink )
Ще е интересно да видим какво ще открие за миналото си  Rolling Eyes

Дю полицайчето има способност да не усеща огъня и студа. Ако си спомняш в втората серия накрая той разказва как се е спускал по хълма като малък и и е бил с счупена ръка и стърчащи кости, но не е усетил нищо и някво дете го е видяло и е повръщало после. А в 1та серия го удари малко камиона, но пак нищо не е усетил.
Виж целия пост
# 10
Да,но той каза,че това е някаква болест...т.е. има научко обяснение.Да видим мацката каква ще излезе...
Виж целия пост
# 11
Ками и на мен ми е интересно, но ще почакаме. Пък полицайчето е супер сладък, мен ме кефи.
Виж целия пост
# 12
Така е plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ при нас футбола и свръхестествените неща,в частност вампирите вървят ръка за ръка  Flutter

Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Вампирите нещо не ме кефят,ама световните  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Абе тоя шефа,нещо знае за мацката и според мен,я насочи към тоя случай,за да и помогне да намери нещо за роднините си,частност майка й от снимката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Аре, добър ден! Както каза Зиса, няма да се цепим от колектива.  Mr. Green

ПП Как така базирано на "Колорадеца"?!?  Shocked "Колорадеца" няма нищо общо с Хейвън  newsm78

Заинтригувах се, утре ще му дам шанс.
Виж целия пост
# 14
О видях,че имаш РД  Flutter newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Приятно прекарване на празника Wink Peace
Гледай да те заинтригува,че да те виждаме по често
Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия