Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 965
  • 656
# 75
Моя тест беше положителен, но се страхувам че когато отида на лекар може да се окаже че не съм. Възможно ли е?
Виж целия пост
# 76
leninka333   хубаво е да изчакаш поне 10 дни закъснение и чак тогава да отидеш на лекар. Може да си направиш още един тест, за да видиш дали втората чертичка е по-наситена от първия  Peace Стискам палци.
Виж целия пост
# 77
ами тя и първата е доста наситена, но да и аз така си мислех да поизчакам още малко и да отида на лекар Simple Smile
Виж целия пост
# 78
Аз съм си доста разсеяна и се усетих на 5-тия ден закъснение че нещо става  Rolling Eyes И двата теста които направих негоден ми излязоха със втора бледа черта. Втория беше Шуарчек. На следващия ден ме приеха по спешност в болница (по други причини) и лекаря който ме гледа тогава на ехограф (коремен) ми каза че домашните тестове не били верни   Naughty След седмица пак в болницата (нали съм си инат и държа на своето  Laughing ) пак ме гледаха и друг лекар видя плодното сакче на същия допотопен коремен ехограф.
Виж целия пост
# 79
И за двете бременностти ми отчеташе, че няма бебе, а родих 2 деца Mr. Green

Изкупувах всички видове тестове по аптеките, само и само да видя 2 чертички, но уви, едва към 3 месец на бременностите ми ги отчитаха  Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Шуър чек - отчете правилно 5 дни преди закъснение.
Виж целия пост
# 81
Шуър чек и на мен показа вярно, още първип ден след закъснението.
Виж целия пост
# 82
A на мен шуърчека ми показваше отрицателни тестове до сле един месец след закъснението  Shocked Разбрах, че съм бременна в началото на 6 седмица, а бебето беше станлао на 30 ден, след последната менструация.
Последна менструация 01.10.2006, положителен тест 8.12.2006 ( 3-ти или 4 по ред), бебето е станало на 01.11, мъжът беше командировка преди това, та съм сигурна за датата  Mr. Green
Противно на всички сметки за овулация, но все пак на мен по принцип цикълът си ми е нередовен.
Та сега бебеправим от август насам, но 2 чертички са мираж  Sad
Виж целия пост
# 83
Първият ми тест за бременност беше от пакета с тестовете за ОВУ, бледа втора чертичка вечерта на 5-ия ден от закъснението, на сутринта на 6-ия Шуърчек с малко по-силна втора чертичка. На 7-ия ден в клиниката на Щерев малка точка точно където трябва Laughing
За разлика от ОВУ тестовете тези за бременност бяха ок.
Виж целия пост
# 84
Първо си направих CLEAR CARD - 3 дни след закъснението, но  беше бледа втората чертичка и затова изчаках два дни и си взех от същата серия, но ПИСАЛКА - не за друго , а за да си запазя резултата - щото са със стъкълце и не избледняват чертичките - при първата бременност така си съхраних теста и до ден днешен вече 2 години си стои ярки чертички дано не се променят. Та втория тест както и очаквах си станаха ярки черти - след това отидох на доктор и видяха сакчето сега растем Simple Smile)) По принцип съм ползвала и тестовете clear ovu  и досега не са ми били бледи чертите - имало е моменти в които просто ги е нямало щото така си е било - не знам аз лично съм много доволна от тази марка , а и  как няма да съм - втората чертичка винаги радва майката  Simple Smile)))
Виж целия пост
# 85
Аз си направих теста доста след като ми закъсня цикъла, защото си мислех, че е заради друго. Но, да правилно отчете - положителен. Използвах Sure Check.
Виж целия пост
# 86
Sure Check отчете вярно и видях двете черти, надявам се напролет  Praynig отново да ги видя  Peace
Виж целия пост
# 87
Здравейте момичета...
имам едно запитване, та чакам лелката на 28.12 ову засякох на 16.12 , имам типични ПМС ( подути гърди, болезнени зърна, болки ниско долу като през повечето време е тъпа болка, но ако стана рязко или се завъртя докато спа е силна остра болка, промени в настроението, през деня ми е сънливо , а вечер не мога да спа). Правих си тест Престо днес сутринта и беше отрицателен. Та въпроса ми е рано ли беше да правя още теста (просто не можах да издържа и го направих сега така ме е яд) и може ли да не показва вярно?
Виж целия пост
# 88
Прави се тест ден след закъснението. Още е рано да имаш такива симптоми. При мен започнаха 15 дни след зачеването (овулацията).
Виж целия пост
# 89
Прави се тест ден след закъснението. Още е рано да имаш такива симптоми. При мен започнаха 15 дни след зачеването (овулацията).
Много зависи  Peace При мен пък теста за бременност отчете много преди датата на МЦ,както и симптомите започнаха на 2-3ти ден след овулация и се изразяваха в: болезнени гърди,киселини, болчици приличащи леко на ПМС,газове,леко гадене.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия