Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 958
  • 656
# 465
Здравейте вече 5 ден ми закъснява правих с два теста но ми отчетоха отрицателни,дали е възможно все пак да съм бремена.много ще се радвам ако някой би ми отговорил.
Виж целия пост
# 466
Здравейте вече 5 ден ми закъснява правих с два теста но ми отчетоха отрицателни,дали е възможно все пак да съм бремена.много ще се радвам ако някой би ми отговорил.

Има ли причина да смяташ, че може и да си бременна? Най-сигурният начин да разбереш, е кръвен тест или преглед на при АГ.
Виж целия пост
# 467
Изчакай още 10-тина дни и задължително на лекар, ако не ти дойде. Независимо от причината, трябва да те види лекар.
Успех!
Виж целия пост
# 468
Да има причина да мисля че може да съм но не знам дали е така.Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Изясни си мисълта и пак го напиши, ако наистина искаш да го прочета  Peace
Тя мисълта ми е ясна:"Смятам, че има фалшив + тест!" Точно както смята и цитираната вече от мен Д-р Мариела Даскалова - Медицински консултант Сдружение Зачатие.
А дали при мен е имало фалшив + тест или химическа бременност, никой не може да ми каже! Дори ти   Wink
И последно, това е мое мнение 
Скрит текст:
Правиш ли разлика между твоето:"Няма фалшив +!"
И моето:"Смятам, че има фалшив + тест"
Аз изказвам моето мнение, а ти го налагаш, като единствено и безприкословно вярно!
Peace
Виж целия пост
# 470
Все пак се оказа ,че тестовете са отчели вярно не съм бремена за съжаление.може би твърде много съм искала Simple Smile
Виж целия пост
# 471
Здравейте ,момичета ! От седмица (може и повече ) имам болки в корема (малко по-остри от тези преди Ц ) , напрегнати гърди ( + това зърната ми са постоянно настръхнали и днес забелязах,че са ми по-изразени вените )  , повдигане от определени миризми , ходя до 00 през 30 мин. , пригади  ми се вчера и в колата , а аз пътувам много и не е типично  за мен . Правих си тест преди 3 дена беше " -  " и си помислих ,че е  вероятно всичко това да си го внушавам ,но не продължава и до днес. Трябва да ми дойде на 18 ,дали е възможно теста да съм го направила твърде рано , а всъщност бременност да има ? Принципно нямам ПМС болки и всичко това наведнъж ми се случва за първи път.
Виж целия пост
# 472
Със сигурност е било прекалено рано за тест.
Виж целия пост
# 473
Имаш болки от седмица и очакваш да ти дойде след седмица ... С сигурност е много рано за каквито и да било симптоми и по скоро това са били симптоми на овулация , а не бременост Wink
Виж целия пост
# 474
Здравейте! На мен 3 дни преди закъснението /вечерта/ ми отчете Престо - за ранна бременност, но много бледа черта /даже се чудих и маех дали не си въобразявам/! На следващия ден направих Шуърчек с първа сутрешна урина /въпреки,че пише по всяко време на денонощието/ - просто исках да съм по-сигурна, и отново втора бледа черта, но по-ясно видима. Хубава втора,черта имаше 3 дни от закъснението Simple Smile
Виж целия пост
# 475
След 10 дневно закъснение си направих тест ( шуър чек ) и беше отрицателен но въпреки това не ми идваше. След около 2 седмици си направих 2-ри - 2 не много наситени чертички, дали това са 2-те така чакани чертички Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Има ли втора черта, дори и по бледа - има бременност Simple Smile Най добре повтори пак теста............аз на първи ден закъснение - отрицателен тест, трети ден закъснение - отрицателен тест, пети ден закъснение - отрицателен тест........а цикъл няма, вече изгубих надежда за бременност след 3 отрицателни теста, може би наистина си показват вярно Sad
Виж целия пост
# 477
Има ли втора черта, дори и по бледа - има бременност Simple Smile Най добре повтори пак теста............аз на първи ден закъснение - отрицателен тест, трети ден закъснение - отрицателен тест, пети ден закъснение - отрицателен тест........а цикъл няма, вече изгубих надежда за бременност след 3 отрицателни теста, може би наистина си показват вярно Sad

Ами аз като си направих първия тест беше някакъв по - обикновен и реших да си направя втори шуърчек и двата бяха с по-бледи чертички и не бях сигурна но все пак цикъл няма почти месец. Ходих на лекар, но там не се видя нищо каза, че може би бременността е по-късна и затова не се вижда. Следващата седмица съм на контролен преглед и се надявам че нещата ще са наред  и тестовете наистина ще са положителни Simple Smile а на теб ти пожелавам успех следващия тест да бъде положителен и да видиш желаните две чертички! Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Броиш 2 седмици след последния положителен тест и тогава отиваш на лекар.
Виж целия пост
# 479
Е днес ми дойде, тестовете наистина си показаха правилно.....но нищо няма да се отчайвам...ще продължим с опитите....а на всички, видяли двете чертички.....пожелавам успех и леко бременеене:)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия