ХЕЛИ

БраУ на твойтУ мУмче, брАвУУУУ!!!
Догодина хаДи на Фиджи 
Иначи до някъде си познала
, ама е във Станбула-града голяма закуската. Но си напипЪла сърцевината 
ЛИЛКЕ

НИ тЪ виждам сестроУ, със тоя бандитИн

Догодина хаДи на Фиджи 
, ама е във Станбула-града голяма закуската. Но си напипЪла сърцевината 




и не завиждай
моето дете веки цял мъжага и ние сега живеем ,че по онова време трудо се миткаше по широкия свят .И твоят ред ще дойде
ДЕЛТИ май си пила хапове за позаване
милото обеща догодина на фиджи .ЛИЛКА радвай се на малкия бандит будно хлапе ще става
да го нацелуваш от мен.Лека вечер момичета аз ще обърна внимание на моряка ,че малко ни остана да сме заедно
Здравейте и от мен! Милото гледа мача и ми освободи компютъра. Днес почивам и бяхме на плаж. Двамата сме изгорели като германски туристи, да видим на коя закачалка по - напред ще спим.
Седя аз и ви чета и гледам котката приближава, пък нали ме е страх от него и нададох вой. През това време наш Мечо се шмугна в гардероба и се забутал зад някакви дрехи, не мож' го намери... Викам аз бай спасител.... Дойде той гледа, гледа из гардероба и си мисли, че го будалкам нещо.... И по едно време явно Милото му разби укритието защото се чу "Мяу, кххххххххххх" и наапред с нокти за корема на Милото... Застана като ваденка, още ми е смешно като си спомня гледката. Сега е застанал на вратата и ме пази.... Тежко ми и горко ако реша да ида до 00 ...
къв тоя дзвер бре
...как ти е милото сега
ще падна да се хиля и аз кат Кака дет ни се радва на историйките ..ахахахх.нема ходиш до...агента 00 ...нема мърдаш
.Хели ши го цуням дребния ,ама и ши ме набие дорде го целувам
...баща му не ми верва ко е щуро.ма ши се убеди де до 3 дни .Сисулинка наистина се радвам за малкото ти съкровище,душа мислех те ка ли изкарваш дни и нощи,но мина то
.пусти болести бе не свършват...мацки ,аз си знам едно...тука ли са ни мъжете минава всичко някак си по леко,не ни е толкова мъчно от случващото се.е трудно е като ги няма,знам че и вие сте наясно с това ,ама така ми идва да ви го напиша.наистина се радвам ,че я има темичката , а за вас ...нямам думи ...нека сме повече тук.знаем си зора всички ,нека се подкрепяме-както беше .уф пак ногу писах ...ама немога заспя от вълнение
за всички ви.
та карам тематично де 

За това щом знаЙш, на какво е способен, винаги до тебе от сега нататъка, фотоапарата до тебе
На мене беше ми споменала за тоя бандит, като пишех нещо за нашия Гарфийлд 
Как е стражарят Пухи, още ли те пази 

!
твоя синковец май и той щуравелко?Нищо,то тъй по-интересно 



СИСЕ супер щом щуреете и дечко е ок
МИМ то голяма жега в Стамбула града шъ изгорите сега ,на есен по-хладно и са жувей
ама вий си знаете де.Май и аз ще гушна възглавницата сега ,но ще УМУВАМ /имам идея за нов бизнес
/после пак ще намина
.сигурно на 4 няма да мигна.ХЕли не че ми играе ами направо танцува всичко в мене.и днес го чух пак и със жената на нашия Капитан говорихме,абе вълнуваме се всички.хайде после пак ще вляза да ви видя 

хади за ЛИЛКА знам що я нема ама другите де сте се изпокрили бря
май лудувате по нощите а
Е ,тогава прията вечер и лека нощ палави русалки
До утре милички
Препоръчани теми