Съпруги, чиито мъже пътуват 19

  • 42 208
  • 742
# 135
Да сЪ разпиша и аз, че приди малко се прибрах. Откриха нова спортна зала, та ходих за подкрепа на колежката, да изпраскаме една тренировка, че то първите дни залата докато се научи малко ще е празна.
ХЕЛИ Hug
БраУ на твойтУ мУмче, брАвУУУУ!!! smile3501 Догодина хаДи на Фиджи newsm10
Иначи до някъде си познала Wink, ама е във Станбула-града голяма закуската. Но си напипЪла сърцевината newsm10
ЛИЛКЕ Hug
НИ тЪ виждам сестроУ, със тоя бандитИн Joy
Виж целия пост
# 136
Ха,добра вечер и от мен!!!
Ние днес бяхме на контролен преглед-милото ми детенце вече е ок!!!Гърдичките му са се изчистили и вече почти не кашля!!! newsm44
Ей,много се бях спекла покрай тази грешна диагноза,ама карай де,вече само напред и нагоре!Остарях ви казвам за 2 дни с 5 години!!!
Лилей,ми то не останало и милото си идва!А малкия голям бандит  rotfImbo
Хели,завид за почивчицата!!! Hug
Лека  нощ и сладки сънища от мен!!! smile3524
Виж целия пост
# 137
Добра да е СИСЕ , радвам се ,че сте по-добре  newsm10 и не завиждай  Naughty моето дете веки цял мъжага и ние сега живеем ,че по онова време трудо се миткаше по широкия свят .И твоят ред ще дойде  newsm53 ДЕЛТИ май си пила хапове за позаване  Joy Joy Joy милото обеща догодина на фиджи .ЛИЛКА радвай се на малкия бандит будно хлапе ще става  smile3521 да го нацелуваш от мен.Лека вечер момичета аз ще обърна внимание на моряка ,че малко ни остана да сме заедно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
 Hug Hug Hug Здравейте и от мен! Милото гледа мача и ми освободи компютъра. Днес почивам и бяхме на плаж. Двамата сме изгорели като германски туристи, да видим на коя закачалка по - напред ще спим.

Да ви разкажа какво направи нашия звяр, на някой бях разправяла за котката - питбул Simple Smile Седя аз и ви чета и гледам котката приближава, пък нали ме е страх от него и нададох вой. През това време наш Мечо се шмугна в гардероба и се забутал зад някакви дрехи, не мож' го намери... Викам аз бай спасител.... Дойде той гледа, гледа из гардероба и си мисли, че го будалкам нещо.... И по едно време явно Милото му разби укритието защото се чу "Мяу, кххххххххххх" и наапред с нокти за корема на Милото... Застана като ваденка, още ми е смешно като си спомня гледката. Сега е застанал на вратата и ме пази.... Тежко ми и горко ако реша да ида до 00 ...
Виж целия пост
# 139
ПУХИ  Joy Joy Joy душе то голям екшън с тоз дзвер ,стискаш никви 00  Joy
Виж целия пост
# 140
Пухииии  hahaha hahaha hahaha hahaha къв тоя дзвер бре  Joy Joy Joy ...как ти е милото сега  Joy Joy Joy Joy ще падна да се хиля и аз кат Кака дет ни се радва на историйките ..ахахахх.нема ходиш до...агента 00 ...нема мърдаш  Joy Joy Joy.Хели ши го цуням дребния ,ама и ши ме набие дорде го целувам  Joy Joy Joy ...баща му не ми верва ко е щуро.ма ши се убеди де до 3 дни .Сисулинка наистина се радвам за малкото ти съкровище,душа мислех те ка ли изкарваш дни и нощи,но мина то  Hug .пусти болести бе не свършват...мацки ,аз си знам едно...тука ли са ни мъжете минава всичко някак си по леко,не ни е толкова мъчно от случващото се.е трудно е като ги няма,знам че и вие сте наясно с това ,ама така ми идва да ви го напиша.наистина се радвам ,че я има темичката , а за вас ...нямам думи ...нека сме повече тук.знаем си зора всички ,нека се подкрепяме-както беше .уф пак ногу  писах ...ама немога заспя от вълнение  Laughing . Hug Hug Hug за всички ви.
Виж целия пост
# 141
Гутен сабахлен Laughing
Хайде на закускатаааа. Подготвям тези от вас които скоро ще ходят във Истанбул smile3503 та карам тематично де Wink

ПУХИ Laughing
Представям си го вашия бандит как виси отпред на МиУтУ ти Joy За това щом знаЙш, на какво е способен, винаги до тебе от сега нататъка, фотоапарата до тебе hahaha На мене беше ми споменала за тоя бандит, като пишех нещо за нашия Гарфийлд Laughing Ние се смеем тука със момичетата, ама кой знаЙ как се е стреснало твоето момче, тогава Laughing
ЛИЛКЕЕЕЕЙЙЙ-
не останаааааа. newsm10
ХЕЛИ Laughing
Пия бе, пия хапчета за познаване, да разнообразявам закуските си Wink
Виж целия пост
# 142
 Joy Как е стражарят Пухи, още ли те пази Wink
Делти, страхотно, дано не ни мине котка пътя  да отидем до там.
Лилкее, нищо че по-трудно се гледат, по-добре такива деца, отколкото плахи и тихи. Като му гледаш щуротиите хем му се ядосваш, ама и ти става мило и хубаво Simple Smile
Хели, дано се появи багажа, и да разкажеш в снимки за пътешествието.
Хубав ден момичета, и се пазете от жегите днес,че много топло го дават днес Hug!
Виж целия пост
# 143
Добро утро и от мен!ДЕЛТИ,мерси за закуска!Набързо минавам да ви прочета,защото след малко ще тръгваме за 3 дни извън Бс.с компания!На всички-мн. Hug
Виж целия пост
# 144
Добро утро,
Пухи аз ако имах такъв звяр в къщи сигурно с тояга щях да се движа-мали какъв е. Лилке, синчето сигурно тренира магарийте да покаже пълна програма на тати като си дойде. На всички други благородно завиждам за екскурзиите-зажъдняла съм за нещо такова, пък макар и много скромно да бъде. Хубав ден и целувки.
Виж целия пост
# 145
Привет и от мен!!!
Ние днес сме още по-добре!Щуреем си и е голям кеф!!!Благодаря на всички ви за подкрепата!
Лилей  Hug твоя синковец май и той щуравелко?Нищо,то тъй по-интересно  Grinning
Пухи ти успя ли да отидеш на работа или още те варди звяра? Joy Joy Joy
Милото ти представям си как се е почувствал  hahaha
Аз днес ходих по лекари,здравна каса и т.н!Смених си най-сетне личния лекар  Crazy
Сега полягвам за следобедна дрямка!
Виж целия пост
# 146
Здравейте сладурки ! ЛИЛКА трепери ли ти под лъжичката  smile3521 СИСЕ супер щом щуреете и дечко е ок  newsm10 МИМ то голяма жега в Стамбула града шъ изгорите сега ,на есен по-хладно и са жувей  Naughty ама вий си знаете де.Май и аз ще гушна възглавницата сега ,но ще УМУВАМ /имам идея за нов бизнес  newsm78 /после пак ще намина  smile3503
Виж целия пост
# 147
 Ето ме и мен  мацкиии.днеска се скъсах от шетане а още имам доста.решила съм да си запълня дните и да минат по бързо.сега ще си пренаредя гардероба и на децата също.къпах ги на дворчето.сега ще преспя малкия и се мятам пак.милото са стигнали вече на пристанището в Испания,и утре си чакат смяната и на 5 сабахлена ши има дзаааааак -любоввввв  Joy Joy Joy Joy .сигурно на 4 няма да мигна.ХЕли не че ми играе ами направо танцува всичко в мене.и днес го чух пак и със жената на нашия Капитан говорихме,абе вълнуваме се всички.хайде после пак ще вляза да ви видя  Hug
ако дрънкам глупости -извинете ме ,ама е от щуротията ми сега  Joy Joy Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
Лили Hug
Делта,ах,че вкусно изглежда закуската Crazy
Виж целия пост
# 149
Дзааак ,я то няма никой  newsm78 хади за ЛИЛКА знам що я нема ама другите де сте се изпокрили бря  newsm78 май  лудувате по нощите  а   smile3521 Е ,тогава прията вечер и лека нощ палави русалки  smile3534 До утре милички  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия