Много здраве, щастливи мигове и верни приятели!
Сиси, браво за детенце!
Приятен съботен ден на всички!

.Шанита ,направо не ти завиждам мила.миналото лято аз така се чудех къде да се скрия.пий повечко течности и си пускай климатико.
.ама сега кат и дойде мъжлето ....ши разберат на кого е.
.абе все тая неми пука вече за тях,само си следя момчето у нета и си го чакам


Ама другарче ми беше, наистина. Горе главата, знам, че и при тебе ще е така. По писаните постове те виждам, курназ момиче
Имам много да бъбря, това без компа не си е работа. 





вече ми писна от некомпетентни лекари 

Къде обича да ходи кака ви ДелтЪЪЪ??? Смятам че картинката със закускатЪ шЪ ви пУдскажииии 
ДЕЛТИ много Фкусноо бе душата от турското ристорантче ще да е туй зкусче
благодарско .КИАРА милото рещило да си върне жеста и ме сюрпрезира с почивка на сейшелите и за по- близко минахме първо през дубай
/там имаме роднини и те му помогнали с организацията /та така поскиторихме .Снимки има ,но в загубения ни багаж и ако ни го намерят ...
Прохладен ден милички ,аз ще скъсявам гащиризоните на мойто слънце ,че нали стяга куфар/ужасТ цял контракт ще въртят при гадните пирати
/
.Хели изкарали сте си супер явно .браво е така се прави ти на милото изненади и той на теб ,просто супер .а това е кофти дет ши бъдат около ония гадове
.мацуранки да ви кажа моя син наистина става бандит.бие кака си скубе я рита и тя горката само ми се оплаква.и тая сутрин пак беля направил .свалил пак пампито и хоп напикал пак.направо ши го ....изям.за да не му е топло го оставям по потник и пампи а той ...прави бели само.тъкмо говорех с баща му ,докато ви писах ...може и в сряда да са тук
Препоръчани теми