Съпруги, чиито мъже пътуват 19

  • 42 208
  • 742
# 120
Мим, честит рожден ден!
Много здраве, щастливи мигове и верни приятели!


Сиси, браво за детенце!

Приятен съботен ден на всички!
Виж целия пост
# 121
Мим-д- Честит рожден ден-желая ти попътен вятър в живота и много щастливи мигове.
Аз се крия на сянка защото не се диша от жега днес.
Доби, стискам зъбите аз Laughing
Лили, внимавай с либоФта, че да не стане някоя беля Joy
Хубав ден
Виж целия пост
# 122
Мим ,честит рожден ден.пожелавам ти здраве щастие и любов. newsm59 .Шанита ,направо не ти завиждам мила.миналото лято аз така се чудех къде да се скрия.пий повечко течности и си пускай климатико.
Мацки заформя се ураган тука при мен.не казвам вкъщи ,щото не била моя тая къща  #2gunfire .ама сега кат и дойде мъжлето ....ши разберат на кого е.
Виж целия пост
# 123
Пак ли бе, не миряса тая твоя свекърва и сега като наближава времето подгрява обстановката...
Виж целия пост
# 124
Liliqn спокойно, ти прави това,което смяташ за правилно,защото ние дето сме над 50-те, понякога.....Аз, защото съм мама на син и дъщеря, гледам да мълча, че ще бъда и от двете страни.Поздрави.
Виж целия пост
# 125
ЛИЛ споко миличка ,то милото се връща с розовите очила и маман ще е на заден план ,пък тя нека си беснее ти не си го слагай гледай си кефа  smile3521
Виж целия пост
# 126
Мацки така е ..луда работа ама стана така ,че се боря вече с две змии (баба му и майка му).ама му се видя края на самотата ми и това че нямах подкрепа.сега съм хепи  Laughing .а то на всеки лежи на каквото си е постлал ,но след време ще се осъзнаят.но сега озверяха и двете ,че даже се изнасях с децата оттук.но бяха болни та се наложи да се върна заради лекарката ни.сега ще им кажа обаче кое как е  smile3508 .абе все тая неми пука вече за тях,само си следя момчето у нета и си го чакам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 127
Илиева, Делта, Шани, Доби, Лили,Хелии, благодаря!!! Радвам се че съм тук и мога да споделям и щастливи и тъжни мигове Hug
Лили, слагай и ти розовите очила и да не ти пука!
shanika, ами то не останало , още малко и ще настъпи щастливото събитие!
Виж целия пост
# 128
Вярно е Мим, ама хем ми се ще вече да се ражда, хем си викам да поседи още малко, че ме гони параноята от време на време. Луда бременна работа. Весело изкарване на рождения ден.
Виж целия пост
# 129
ШАНИ Hug
Бях ти писала веднъж, точно във връзка със раждането, че неизвестноста плаши или по точно, притеснява. И след това допълних, че като дойде времето ми, не можех да повярвам, колко се радвах, че отивам да раждам. Не отивах на купон,  ама ми беше щастливо. Хем, вече нямаше да съм самичка, щях да си имам другарче. Ако знаех какво ревливо обачеееее Joy Ама другарче ми беше, наистина. Горе главата, знам, че и при тебе ще е така. По писаните постове те виждам, курназ момиче Hug
Виж целия пост
# 130
Делти, тъкмо щях да питам къде си PeaceИмам много да бъбря, това без компа не си е работа.
Виж целия пост
# 131
Ех Шани,чак аз се вълнувам от предстоящото радостно събитие
mim_d, честит рожден ден, здраве и многооо любов ти желая
liliqn, още малко остана и ще се наредят нещата Peace
мама Р, дано си отпочине и после с нови сили да се влее в нашата редичка Hug
helinci, добре дошла отново! Разкажи ни повече за вашето пътешествие и ако не е нахално подплати с малко снимки,де Crazy
Veselani  Hug
siseto84,много се радвам,че детенцето е по-добре Peace вече ми писна от некомпетентни лекари  #Cussing out
Илиева, лек рейс на мъжа ти и попътен вятър
Виж целия пост
# 132
ДобрЮутрУУУУУ Grinning
И сега една типична комшийска закуска. Ето ви една виктУрина PeaceКъде обича да ходи кака ви ДелтЪЪЪ??? Смятам че картинката със закускатЪ шЪ ви пУдскажииии smile3503
Та покрай закуската, и малко за разведряване на заспалите ни все още физиономии и активизиране на мозъка. Ама виЙ шЪ сЪ сетите де.
 Wink
Виж целия пост
# 133
Здрасти банда  Grinning ДЕЛТИ много Фкусноо бе душата от турското ристорантче ще да е туй зкусче  smile3521 благодарско .КИАРА милото рещило да си върне жеста и ме сюрпрезира с почивка на сейшелите и за по- близко минахме първо през дубай  Joy /там имаме роднини и те му помогнали с организацията /та така поскиторихме .Снимки има ,но в загубения ни багаж и ако ни го намерят ...  newsm78  Joy Прохладен ден милички ,аз ще скъсявам гащиризоните на мойто слънце ,че нали стяга куфар/ужасТ цял контракт ще въртят при гадните пирати  #2gunfire /
Виж целия пост
# 134
Здравейте мили мацуранки .Какеее големи вкусотиики ни поднасяш бе  Hug Hug Hug .Хели изкарали сте си супер явно .браво е така се прави ти на милото изненади и той на теб ,просто супер .а това е кофти дет ши бъдат около ония гадове  Sad .мацуранки да ви кажа моя син  наистина става бандит.бие кака си скубе я рита и тя горката само ми се оплаква.и тая сутрин пак беля направил .свалил пак пампито и хоп напикал пак.направо ши го ....изям.за да не му е топло го оставям по потник и пампи а той ...прави бели само.тъкмо говорех с баща му ,докато ви писах ...може и в сряда да са тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия