Хайде от Рени и от мен следобедното кафе
Честито ти придобивки и със здраве да си ги носиш!Добра покупка си направила!Аз отивам на гости,да му цапнем по едно-две
Лека вечер на всички



Да си здрава през цялата зима и след това.И да внимаваш къде стъпваш,че то с тези дупки из целия град......



радвам се на всички ви и ме зареждате с много топли чувства ! Хубав ден на всички


врътнах една салатка,сложих малките да спят и сега ще си изнамеря и някой готин филм
и аз да се присъединя ,че ми е тегаво на душичката /скапа ми се скайпа с милото и май ще давя мъка /
Лека вечер русалчици




или да извикам някой на помощ за същото 

ми то лошо нема ,кой бега от софра
ДЕЛТИ
пак страхотна маса си ни сложила благодаря ! Хади да ти е спорно припускането днес ,а аз ще се вихря в кухнята ,че хапки за годеж ще творя /ама не за моето диване де на аверката щерката ще годим/ ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН
ЕЖКЕ
дано си добре душе


и гордо каза КРАЙ!
Днес цял ден удържа и понеже ме познава толкова добре и знае, че през трупове ще мина, но ще си спазя обещанието, е повече от мотивиран 


за 
Препоръчани теми