Бъди пич и не сЪ отмятай

Абе на мене ми е лесно да ти го кажа, защото съм върл непушач. Моя не мога да го мотивирам със нищо да ги спре, а пуши като съдран димоход.....а вече и му пречат

Как сте КрасУти???


със зачервени бузи от дегустацията на белото винце за годежа
сестра ми отказа миуту от папиросите като му заяви ,че няма да целува пепелник и ако иска джиджи биджи ще требе да ги спре
учудващо, но подейства
Лека вечер сладурки !

и след седмица спряхме да ги отказваме.
или най-добре така 

Имам още 15 минути да съм волна и безотговорна 
край с цигарите






Честит ПЕТКОВДЕН,честит празник на всички именници и именнички
Напук на това мрачно и дъждовно време ви желая само усмивки
МАМЕ
страхотна закуска вземам си .ЛЕК ДЕН на всички и найвече на новите непушачки
и да не се криете ей
!
. Сега е твой ред
!
то след такова усилие от твоя страна.Сериозно тия лепенки помагат ли
?
смело напред нема да се излагате я ! Момичета, много се развълнувах за извадените минйори в Чили чак ме просълзиха искреноста и съпричастието на хората там и всичко това на фона на абсурдната ни държава ... И да не забравим да се поздравим за рожденият ден на любимецът на темичката ни МЕЧО ПУХ вече на цели 80 години
Лека вечер

Препоръчани теми