напълни ми душата с поздравчето
улучи в десятката ! ЛЕКА НОЩ РУСАЛКИ !
напълни ми душата с поздравчето
улучи в десятката ! ЛЕКА НОЩ РУСАЛКИ ! 


страхотна закуска мила благодарско .МАМЕ
крепя се и си уреждам лечение в Брюксел барем у Европата са по- кадърни от тукашните ,благодаря ,че попита .С ДЕЗДИ какво ли стана
дано всичко е ок и скоро ни зарадва ,а и за малките рибки на ЦВЕТЕ и ШАНИ нищо не се чува -ей растът ли бебоците ?Абе на мен ли ми е пусто в темичката или сериозно се изпокриха русалкие
ЕХО КЪДЕ СТЕ? ЛИПСВАТЕ НИ ! Слънчев ден момичета напук на гадното време

Питам риторично, няма нужда тука да отговаряш. Но ти пожелавам, от сърце да минава всичко бързо и сполучливо
Хубаво занимание си си измирлила. Само така!!! Не трябва да мислим за глупости!!!
и съм му казвала, че обича повече цигарите от мене и все тая
Просто трябва да реши, а не иска 





(между другото и аз ревнах,като показваха как вадят чилийските миньори)
на всички русалки и благодаря за подкрепата
ДЕЛТИ,МИМЕ
благодаря за милите думи и подкрепата/казах аз ама сте чели по диагонала
здраве да е за мен е важно ,че ме подкрепяте и ми давате кураж
/ Браво МИМЕ ще се справиш ти си силно момиче
нъл си морячка .ЛЕКА вечер милички

нямах много време да мисля, но признавам, че на няколко пъти ме ръчна ей тоя 


ХаДи няма да черпЪ повИчИ тогава, да не го дразня тоя дявУл 

не си ужасна майка стават инциденти а и малката е герой щом не е ревнала като магаре и щом сега е добре всичко е наред .Ти се успокой удари едно малко и не си го слагай така растът децата с техните рани и обелени колена
Миличката като се сетя моето диване какви чудовищни рани и контузий си докарваше с неговите екстремни игри и спортове ,вие леко сте се утървали
и те разбирам колко самотна можеш да се почустваш,но не си сама ние сме с теб и не се извинявай нали затова сме тук
горе главата
докато растат все са грижа ,нали сме майки за цял живот все ще ги мислим !Хайде, спокойна вечер

Препоръчани теми