Рени, честита годишнина! Много щастие и любов!
Всички болнички дечица да оздравяват бързо!
Аз съм вече без мъж. В неделя го изпратихме за Китай да си получат новото корабче.
Приятен и прохладен след обед!
.Илиева колко време си беше тук твоя мъж
нипомня .Маме и аз благодаря за трапезата
Сисе какъв е АБ и колко приема има досега от него.обади се на педито на детето.

Илиева,лек път на мъжа ти!Бързо оздравяване на болничките дечица!Маме,мерси и за обяда и за кафето
!

благодаря ти.хубав ден на всички ,а аз ще храня децата сега после пак ще вляза



Явно много вкусни сандвичи правите, щом е толкова натоварено. Крайно време е и аз да си перна един.
.и къв е превода на манджата
.аз като все недоразбрала
,та си питам винаги . Препоръчани теми