
важното е да си дойдат живи и здрави. при нас и децата.



За бельото аз на момичетата съм казала- момчетата тогава Ич нИ мисля за бИльотУ във оня сЮблимен мУмент, така, че да са спокойни мацуранките, иначИ нека си купуват бельо колкУт си искат и каквото си искат. Много Убавичка причина, че се връща сУпрУжиетУ
Ще трябва да ми свикваш
влизаш със шегата ,така те знам аз
:hug : .мацкиии можете да си представите радостта ми нали...няма да ме гушка само малка ръчичка а ще бъда в голяма и силна мъжка прегръдка
Ревнивеца, дали е щастлив сега, като вижда, че повечето време си на работата..... 


.А аз слагам един голям сандвич,мисле че го е направила Пухи.Някой ден трябва да мина от там да го опитам наистина. 

.Няма да ме има известно време,не ми се мъкне и лаптоп ,пък и не съм сигурна дали ще има нет и т.н.Ще се опитаме да релаксираме с по-малко връзки с цивилизацията.
С милото пообиколихме света и си изкрахме страхооотно,но много ми липсвахте .На новичките добре дошли ,на посрещачките весели очи,на болничките дечковци бързо оправяне ,а на всички останали прегръдки и страхотно лято с много и само положителни емоции.Маме да си починеш добре и изкараш супер почивка.Лил вместо ново белйо го посрещни само по вратовръзка и със сигурност ще го запомни
Сега ще ви чета ,а после пак ще намина .Слъчев и прохладен ден на всички !
Поздрав най-сърдечен ваш приятел вечен весел патиланец


и да кажеш къде сте били,че и аз оглеждам този район за август месец, като си дойде моя човек. Снощи се чухме, каза че ще бъде между 10 и 20 смяната, ох, не ми се чака повече, аз си мислех че ще е по в началото.
за нас!!!
и ако е рекъл бог детенце ще се уреди с самостоятелно жилище ,че вече разликата в поколенията взе да се усеща
СИСЕ дано бързо се оправи душичката ,че много кофти лято и болничко детенце . МИМ
то не останало чакане и хубавото предстои
Ти ще посрещаш ,а аз по него време ще изпращам... Хубава вечер милички ! Препоръчани теми