Съпруги, чиито мъже пътуват 19

  • 42 208
  • 742
# 90
А аз имам малко инфо за мъжлето ми ,но като се чуем с него след 3 дни ще ви пиша пак.а би трябвало на 2 или 3 .08 да си е тук при мен [/left] newsm68
даааа, чудесна е тръпката на очакване на мъжлето ти....къщата да е ок, фризьор, маникюр,педикюр, епилация, ново бельо..........за децата - незнам.
 важното е да си дойдат живи и здрави. при нас и децата.

Виж целия пост
# 91
ИЛИЕВЧЕ Grinning
Значи какво значи имам баялдъ- Нали знаЙш колко е вкусно това нЯщУ. Та имама толкова много лапал, лапал, лапал, та баялдисал. Та от там ИмамбаялдЪ Wink
А там за очакването, вярно бе- ама си се правим красотни, не само като очакваме. Няма да чакамИ няколко месИца докато сЪ върнат възлуПените, да сЪ украсим, епилирамИ и така нататъка. Мали, момичета, само си представете, ако ги чакаме толкова много и не правим нищо за себе си, какви мУмУни ще бъдем Joy За бельото аз на момичетата съм казала- момчетата тогава Ич нИ мисля за бИльотУ във оня сЮблимен мУмент, така, че да са спокойни мацуранките, иначИ нека си купуват бельо колкУт си искат и каквото си искат. Много Убавичка причина, че се връща сУпрУжиетУ
Къщите нали и тях не ги изоставяте бе Банда smile3521
И най-важното права си Чопи, да се приберат живи и здрави!!!
И дано да си ми разбрала майтапите, и не съм те засегнала със нещо! Wink Ще трябва да ми свикваш Wink
Виж целия пост
# 92
Какинцеййййй както винаги  Joy Joy Joy влизаш със шегата ,така те знам аз  Hug Hug :hug : .мацкиии можете да си представите радостта ми нали...няма да ме гушка само малка ръчичка а ще бъда в голяма и силна мъжка прегръдка  Embarassed ,... така де ....абе кефя се ...летя .тия дни ще съм така в очакване да го чуя а после и видя.цунки гунки и лека нощ на всички  Hug
Виж целия пост
# 93
май наистина трябва да ти свикна, особено на акцента Laughing
Виж целия пост
# 94
Маме, кой ти плаща двойно, работим на час, работиш 10 часа, плащат ти за десет, работиш 15, плащат за 15....
Каке аз ще да съм. От целия отбор женските са по 1.50.... Аз съм тъй по - стъраща....
Лиле на Севастопол се намира - над Макдоналдс - Събуей се казва

Ми то Каке напоследък соц. контактите ми са само клиентите на работа. Милото като му обяснявах как ако някой иска да ме види идва да яде в Събуей мислеше, че му изневерявам и само мажа .....  А сега като си е тука мърмори, че ми забравил физиономията.... Прибирам се като спи и излизам пак докато спи ...
Виж целия пост
# 95

ЛИЛЧЕ, сега като чета как летиш и ФърчиШ и аз се радвам като тебе. Караш човека да се усмихва, със радостта си Laughing
ПУХИ, при тези часова работа, няма как да имаш социални контакти, за съжаление Sad Ревнивеца, дали е щастлив сега, като вижда, че повечето време си на работата..... newsm78
Явно тебе съм видяла, зощото се открояваше доста. Днеска може да мина да купя някой сандвиш след тренировка, да ги пробвам. Че днеска съм само на една. Да видя колко са вкусни тия сандвичи, че толкУЗ народ се е изпляскал там и не можеш даже въздух да си вземеш. Много часове работа, много нЯщУ бе #Crazy
Виж целия пост
# 96

Добро утро! Hug
Делти,мерси за кафенцето smile3525.А аз слагам един голям сандвич,мисле че го е направила Пухи.Някой ден трябва да мина от там да го опитам наистина.  chef
Лиле,много си ми сладка с това очакване.Дано да е скоро. luvbed
Това за имамбаялдъ и аз го знам.То нали яденето си е тежичко,може наистина имамът да е баялдисал.Аз затова го правя с печен,а не с пържен патладжан,да не става толкова мазно.
Сега ви оставям,за да си подредя нещата преди отпуската,за да им е по-лесно на колегите докато ме няма.Нямам търпение да дойде утре и да отпрашим към Родопите.
Лек ден и да не плачете за мен smile3518.Няма да ме има известно време,не ми се мъкне и лаптоп ,пък и не съм сигурна дали ще има нет и т.н.Ще се опитаме да релаксираме с по-малко връзки с цивилизацията.
Чао и до скоро! Hug
Виж целия пост
# 97
Здравйте морячки !Пантелей пътник се завърна и бързам да ви видя ,а те писали та писали цели 2 теми изписали  smile3521С милото пообиколихме света и си изкрахме страхооотно,но много ми липсвахте .На новичките добре дошли ,на посрещачките весели очи,на болничките дечковци бързо оправяне ,а на всички останали прегръдки и страхотно лято с много и само положителни емоции.Маме да си починеш добре и изкараш супер почивка.Лил вместо ново белйо го посрещни само по вратовръзка и със сигурност ще го запомни  smile3521 Сега ще ви чета ,а после пак ще намина .Слъчев и прохладен ден на всички !  newsm08 Поздрав най-сърдечен ваш приятел вечен весел патиланец  smile3534
Виж целия пост
# 98
МАМЕ Hug
Пожелавам ви едно прекрасно пътуване, навсякъде да срещате добри хора, и нЪл помниш- за мойтИ хорЪ- Мили ми Смехурко, поздрав най-сърдечен smile3503
И да, ще липсваш определено Hug
Виж целия пост
# 99
Здравейте на всички русалки, аз съм на линия все още, но компа ми се скапа и нямаше как да си общуваме. Между другото още не е оправен, та сега я карам на аванта. Не съм чела още нищо назад и не съм в час, но мисля да понаваксам. Аз съм горе-долу добре, търкалям се задоволително още, въпреки че се задъхвам и си почивам по пътя.
Виж целия пост
# 100
ЗдраВЕЙТЕ МАЦКИ!Днес не ми е останал ред да седна да ви навестя EmbarassedПрочетох ви набързо и пак ще излизаме.МАМЕ,да си изкарате една хубава почивка!На всички много,много Hug
Виж целия пост
# 101
Привет и от мен!!!
Влизам набързичко да ви прочета и после отивам в приятелката ми - ще регистрират фирма, че да им подготвя документите, а и да се видим между другото.
Снощи пък бяхме на рожден ден на майчето ми, добре си изкарахме.
Маме, да презаредиш батериите в Родопите Hug и да кажеш къде сте били,че и аз оглеждам този район за август месец, като си дойде моя човек. Снощи се чухме, каза че ще бъде между 10 и 20 смяната, ох, не ми се чака повече, аз си мислех че ще е по в началото.
Хубава вечер на всички!!!!
Виж целия пост
# 102
Здравейте и от мен!
Нямам с какво да се похваля!Вчера бяхме на преглед и след снимка на белите дробове се оказа,че имаме пневмония!Изписаха ни друг антибиотик и ни казаха ако до 24 часа не смъкнем температурата беж в болница!Смъкнахме я слава Богу и сега нямаме,ама много кашля детенце!Утре сме на контролен преглед!Стискайте палци да се подобрява и да няма нужда от ходене по болници!!!
Благородно завид на всички,които ще посрещат тия дни  Hug
Целувки и лека нощ!!! Praynig за нас!!!
Виж целия пост
# 103
Здрасти банда,днес беше ден на изненадите докато сме скитали по света излязло разрешение за строеж на имот за който вече бяхме забравили покрай кризата  Joy и ако е рекъл бог детенце ще се уреди с самостоятелно жилище ,че вече разликата в поколенията взе да се усеща  smile3521 СИСЕ дано бързо се оправи душичката ,че много кофти лято и болничко детенце . МИМ  newsm53 то не останало чакане и хубавото предстои  Peace Ти ще посрещаш ,а аз по него време ще изпращам... Хубава вечер милички !
Виж целия пост
# 104
ХаДи ДобрЮутрУ newsm47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия