Професионални серии за коса - 11

  • 132 263
  • 750
# 600
Аз нещо не се впечатлих от рене фуртерер, но не знам дали въобще съм взимала правилните продукти - 2 вида шампоан, маска и един гел. Това беше преди доста години, сега сигурно имат вече и нови продукти, и по-добри

На мен са ми давали мостра на Лореал поне преди 7-8 години, едни много малки сладки шампоанчета, сега не знам защо така стои положението с тях...
Виж целия пост
# 601
Аз нещо не се впечатлих от рене фуртерер
И аз. Никак даже.
За тези им цени, очаквах по-добро качество.
Писала съм подробен пост към края на предишната тема.
Виж целия пост
# 602
Здравейте. Тъй като косата ми е с много тънък косъм се интересувам от процедурата Kerastase volumorphose. Искам да ви попитам можете ли да ми препоръчате някой салон в района Младост, Гео Милев, Редута, Изток, в който могат да ми я направят.   bouquet
Също така тъй като обсъждахте бои скоро - да похваля тази, която ползвам аз Koleston Perfect на Wella Professional.
Чета ви най-редовно и искам да благодаря за всички мнения и споделения опит   bouquet


ТУК можеш да си избереш салон

Виж целия пост
# 603
Изобщо не ми стои добре косата от маските и шампоаните на Рене фрутерер; смятам, че Фито ги превъзхождат. Единственото нещо на Рене, което ми допадна, е това масло:
http://www.renefurterer.com/common/0,4320,12981751_15228633_1545 … =Soins_Essentiels
Предпочетох него пред подобното на Фито единствено заради миризмата обаче - маслото/ампулите на Фито имат някаква съставка, чийто мирис ми е непоносим.
Виж целия пост
# 604
Относно тази терапия - кератинова или както там се казва..., предложиха ми я в един от салоните "Венера" (почти съм сигурна, че ставаше дума тъкмо за нея), много ми я похвалиха, казаха, че струва 10 лв. Струва ми се твърде приемливо и изгодно, за да не се опита....
Виж целия пост
# 605
като цена звучи наистина изненадващо приемливо
много скъпа беше онази процедура за трайно изправяне, която коментирахме наскоро

на мен са ми давали тестри на Phyto - шампоан в аптеки Ремедиум (на графа) - преди година може би и без да си искам - бях направила някаква по-голяма покупка и за пазаруване над 60лв -  даваха на всеки на касата - с хартиена торбичка и още материали

Виж целия пост
# 606
Здравейте. Тъй като косата ми е с много тънък косъм се интересувам от процедурата Kerastase volumorphose. Искам да ви попитам можете ли да ми препоръчате някой салон в района Младост, Гео Милев, Редута, Изток, в който могат да ми я направят.   bouquet
Също така тъй като обсъждахте бои скоро - да похваля тази, която ползвам аз Koleston Perfect на Wella Professional.
Чета ви най-редовно и искам да благодаря за всички мнения и споделения опит   bouquet


Ще ти препоръчам салона, в който аз си я правих тази процерура, но на ЛС да не става реклама  Peace
Виж целия пост
# 607
е, аз не мисля, че има нещо лошо и да коментираме салони, откоито сме доволни, (като клиенти); разбира се изключвам самореклама от салони

или иначе - пусни го и на мен, моля Wink  Praynig
Виж целия пост
# 608
a.l.e.n.a по принцип във форума не е разрешена рекламата и за това. Иначе аз нямам салон, обикновен клиент съм   Wink
Виж целия пост
# 609
предполагам не е разрешено да рекламираш нещо целенасочено - ще видя точно как е формулиано, особено и като имаш интерес от това, тук просто коментираме

то в този план и продуктите да не коментираме, че им правим реклама?
Виж целия пост
# 610
Алена, Лу, благодаря ви много   bouquet
Виж целия пост
# 611
В момента ползвам от серията Tigi Bed Head за изтощена коса или възстановяване беше ... доволна съм,в минус му е че не ми се пени достатъчно
Мирише страхотно и аромата му остава доста след като си измия косата все едно съм я пръснала лекичко с парфюм,лесно си разресвам косата без да използвам балсам
Виж целия пост
# 612
Oт няколко дни се опитвам да си поръчам това http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Serie-Expert-Ab … pair-Masque-500ml, но ми iзлиза съобщение че е изчерпано количество, out os stock и т.н. Някои имал ли е такъв проблем? Ако е изчерпано количеството защо излиза на сайта, аз ли греша някъде?
А много ми се иска да си я взема маската....на тази цена особено.
Виж целия пост
# 613
Oт няколко дни се опитвам да си поръчам това http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Serie-Expert-Ab … pair-Masque-500ml, но ми iзлиза съобщение че е изчерпано количество, out os stock и т.н. Някои имал ли е такъв проблем? Ако е изчерпано количеството защо излиза на сайта, аз ли греша някъде?
А много ми се иска да си я взема маската....на тази цена особено.
Изчерпана е наистина .
От големите има единствено на Витаминоколор.
Виж целия пост
# 614
Аз май от всички ползвани досега марки - Лореал Профешънъл, Керастаз, Кюн, Тиджи, съм си най-доволна от Тиджи-то Crossing Arms Може би и Лореала...На TIGI плюсовете,освен,че ми действа страхотно на косата, са и миризмата, която обожавам и ми стои по няколко дни..Отново ще се върна на тази марка като ми свърши Керастаза, определено! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия