/, та там докато чакахме в коридора се запознах с едни хора от Варна , които казаха , че докторите там спасили 30 год. им син. После се запознах и с момчето , което трябваше да почне раздвижване. Та случая им беше напълно объркан във Варна, доктора там е правил някакво подобие на операция след , което момчето имаше вероятност да си загуби крака, но каза че д-рите именно там го спасили, много тежка операция била , но виждах пред очите си момчето как се възстановяваше. Та тогава въобще не ми беше до там да запомня имена на д-ри, но видях една щастлива майка , която боготвореше тези доктори.
Ти пишеш, че няма да ми помогнеш много, но за мен и едно мнение е важно в момента. Благодаря ти още веднъж.
В началото на идващата седмица вече ще трябва да е избрал болницата. Благодарение на вас момичета ще се ориентираме...
Препоръчани теми