Идеи за бизнес - 8

  • 127 580
  • 759
# 540
tweetys, проблем е това, но не толкова защото трябва да тичаш да ги взимаш тепърва, а това, че доставчиците обикновено не те взимат много насериозно, ако не взимаш количества. Поне първоначално де.
Виж целия пост
# 541
Ето една сладка бизнес идея от Ксения  Simple Smile : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524781.0
Виж целия пост
# 542
Е, ако е така разбирам. Ама аз тези гривнички за първи път ги виждам (не съм  в час с подобни новости)
Гледах ги тези гривни (ако за същите става въпрос).
В МОЛ Варна се продават за 78 лв.
Беше нещо за равновесието обаче  newsm78

П.П. Точно Power Balance  бяха.
Модата в Италия може да им е минала, ама тук хората още не ги знаят  Mr. Green

Да, беше лятната мания, вкл. се намеси министерство на здравеопазването, които обещаха да изследват 'ефекта', който разбира се е нулев Grinning. Аз имам, но моята май не е оригинална. Скъса се и я изхвърлих. Хората спряха да ги носят. Но направиха  пари тези, които ги продаваха.
Виж целия пост
# 543
Стига де , нали твърдеше че не била тя. Shocked
Аз лично такива продукти не бих си купила.
Виж целия пост
# 544
Аз пак не съм съвсем сигурна, но  като се повтаря една лъжа стотици пъти, то и неверниците вземат, че повярват.  Simple Smile
Доста хора биха си купили според мен, но при положение, че не почнат да се продават в магазините по левче  Simple Smile  Аз бих си купила за саксиите по балконите, които все още не съм си купила, но иначе мерак имам. Ако имах къщурка - също.

И това:  Simple Smile
Аз си падам по идиотиите, де.
Виж целия пост
# 545
Верно ли Дилюжън е Ксения?! Shocked Аз пък чак сега да разбера! Laughing
Виж целия пост
# 546
... вкл. се намеси министерство на здравеопазването, които обещаха да изследват 'ефекта', който разбира се е нулев Grinning. Аз имам, но моята май не е оригинална. Скъса се и я изхвърлих. Хората спряха да ги носят. Но направиха  пари тези, които ги продаваха.

ето това е идея, а ние си стоим тука и си лапаме мухите  Joy
макар, че нито един бизнес, който е основан на лъжа, не е печеливш
Виж целия пост
# 547
ето това е идея, а ние си стоим тука и си лапаме мухите  Joy
макар, че нито един бизнес, който е основан на лъжа, не е печеливш
Aбе, девойки, човекът, който вкара тези гривни не е някакъв прохождащ бизнесмен, на когото му е хрумнала спонтанно тази идея. Човекът беше супер мощен предприемач, много напред с материала. Покрай кризата стана доста креативен. Mr. Green
Виж целия пост
# 548
Покажете ги тези прословути гривни, де. Или само аз не знам за какво става въпрос?  Rolling Eyes

ПП Явно е пълно с балъци в тази държава, трябва към тях да се насочите. Шнолички за изглаждане на бръчки, диадемки за уплътняване и удебеляване на устни и ланци за уголемяване на пениса няма ли някой да пусне? Не ща процент за идеите, но да не забравите да почерпите, щом почнат да валят пачките!  Peace
Виж целия пост
# 549
Покажете ги тези прословути гривни, де. Или само аз не знам за какво става въпрос?  Rolling Eyes

Ей ги :  http://shop.olele.net/index.php?page=shop.product_details&ca … hk=1&Itemid=4
Виж целия пост
# 550
Цитат
Power Balance е технология за по-добри постижения, която използва холограми, в които са вградени честоти и те реагират положително с енергийното поле на вашето тяло.

И викаш, хората дават по 70 лв. за това???  ooooh!
Виж целия пост
# 551
Цитат
Power Balance е технология за по-добри постижения, която използва холограми, в които са вградени честоти и те реагират положително с енергийното поле на вашето тяло.

И викаш, хората дават по 70 лв. за това???  ooooh!
Ами не знам дали дават. На нас направиха демонстрация, но не си купихме  Whistling
Първо караха половинката да застане на един крак с разперени ръце, а аз да го натисна по ръката, при което той автоматично си пуска единия крак на земята за да стъпи.
След това повторихме упражнението само че с кривната, той вика, че май има нещо и наистина е сякаш по-стабилен, т.е. не си пуска веднага крака, но аз съм скептична.
Докато бяхме там никой друг не си купи гривна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 552
Ами не знам дали дават. На нас направиха демонстрация, но не си купихме  Whistling
Първо караха половинката да застане на един крак с разперени ръце, а аз да го натисна по ръката, при което той автоматично си пуска единия крак на земята за да стъпи.
След това повторихме упражнението само че с кривната, той вика, че май има нещо и наистина е сякаш по-стабилен, т.е. не си пуска веднага крака, но аз съм скептична.
Докато бяхме там никой друг не си купи гривна  Rolling Eyes

Това е така защото първия път не очаква и губи равновесие, а втория път очаква с каква сила ще го натиснеш и е подготвен.
Хубава рекламна политика все пак! Peace
Виж целия пост
# 553
Покажете ги тези прословути гривни, де. Или само аз не знам за какво става въпрос?  Rolling Eyes

ПП Явно е пълно с балъци в тази държава, трябва към тях да се насочите. Шнолички за изглаждане на бръчки, диадемки за уплътняване и удебеляване на устни и ланци за уголемяване на пениса няма ли някой да пусне? Не ща процент за идеите, но да не забравите да почерпите, щом почнат да валят пачките!  Peace

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/obshtestvo/2010/08/13 … -bala_za_7799_lv/

"Докато има шарани ще има и рибари!"
Слагам го в кавички, защото е цитат...  Laughing
Виж целия пост
# 554
Покажете ги тези прословути гривни, де. Или само аз не знам за какво става въпрос?  Rolling Eyes

Ей ги :  http://shop.olele.net/index.php?page=shop.product_details&ca … hk=1&Itemid=4
http://cgi.ebay.co.uk/New-Power-Balance-Silicone-Wristband-Brace … sh=item895f028363  Mr. Green
Заради това си избиват наема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия