Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! - Тема 17

  • 78 700
  • 722
# 360
Джулиелм,и аз бях каъо теб,даже ПАП 3а-д,Умерена дисплазия,Позотивен тест за ЧПВ 16 тип,папиломатоза.Всичко мина и замина без никакви проблеми. Успех на теб!
Виж целия пост
# 361
Julielm, при теб не са чак толкова тежки резултатите. Всичко ще се изреже и всичко след това ще е о.к. При теб конизацията не би трябвало да я правят много дълбока, защото изменените клетки не са в такава дълбочина и след това ще можеш да си износиш бебче. Имаш за пример Деси.  Зная, че на чужд гръб е много лесно, но и аз бях с доста по-лоши резултати. Познати са ми тези страхове. Според мен при теб нещата ще минат много по-лесно. Успех! И пиши после как си.
Виж целия пост
# 362
Чери ти как си? Какво става с теб , нещо ново?
Виж целия пост
# 363
Аз се питам как е и Пойзън ?!
Някой има ли контакт с нея ?
Дано да е добре и вече да се е поуспокоила! Simple Smile
Виж целия пост
# 364
 
Аз се питам как е и Пойзън ?!
Някой има ли контакт с нея ?
Дано да е добре и вече да се е поуспокоила! Simple Smile



 Пойзън  ,   е  добре  !  Peace  Цитото  и  е  РАР  І -  ІІ гр.

 Учудващо  е  ,че   толкова   добре ни  познаваш ?........   Явно  ни  четеш  подробно  повече  от  6 м. , защото  Пойзън  доколкото знам  не  пише в  темата  още  от  края  на миналата  година .  Интересно ми е  защо  до сега   не се  включи  след  като вече  ни  " познаваш", а  и  явно  имаш   какво да споделиш ?
Виж целия пост
# 365
Аз изчетох темата от 1 до тази. Не си спомням в коя точно пишеше Пойзън, спомням си, че и тя беше при същия лекар и че имаше период в който беше много притеснена / както всички /.  Доста дълго бях изпаднала в такова състояние, че нито ми се говореше с някой, нито ми се пишеше. Откъснах се от колегите и приятелите дори. Но се надявам това да започне да се променя.
Виж целия пост
# 366
 Спокойно  ,  не  си  сама   Hug  в  тези  проблеми  ,както  виждаш    много  сме.  Не  знам  ,но  мисля  ,че е  нормално  човек  като  има  здравословни  проблеми  да  изпадне  в  подобни  състояния.....

  И   аз   нон  стоп  изпадам  в  меланхолия...........  от   различните   симптоми  ,които  ми се  появяват ......... ooooh!



Виж целия пост
# 367
Джеси честито за чудесния резултат  Grinning и не се предавай ще пребориш и другите гадории!Това за личните и на мен ми е много познато ама те също са жертви на системата.
Да ви се похваля че моя тъп цикъл се отчете този месец  Mr. Green.Тече 4 дена като река и спря а обикновенно ме държи 6-7 дни.Добре че дойде тъкмо след като се прибрахме от морето че ако беше дошъл там при тоя теч  #2gunfire.
Е вече съм на линия и стискам палци на всички  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 368
Момичета вчера ме изписаха след конизацията на 7.За мое учудване се държах геройски в операционната,в смисъл бях много спокойна.Сега най страшно си остава чакането за резултата.
Пожелайте ми той да е добър.  Praynig
Виж целия пост
# 369
За голямо съжаление не мога да се похваля цитото отново е ПАП3а-д ,лоши клетки. Ганчева каза че ще махаме всичко. Сега ще чакам да ми дойде цикъла, който отново закъснява втори месец и пак ще е потоп като ми дойде. Писна ми всичко отивам да си поплача и... ще пиша пак по-нататък.
Радвам се за Поизън, тя също доста изпати , честито на всички с хубав резултат.
Виж целия пост
# 370
Светле  , мерси   !  Hug   А за   цикъла  радвай се  ,че  е   бил  по кратък  -  на мен  след   секциото  ми се  удължи  с  1  ден  и  така си  остана - по  цяла  седмица  ........


  Ива  ,  много   се   радвам че  всичко  вече е  минало  при теб !  Peace   Къде  ти  беше  конизацията  и кой   лекар  ти  я прави  ?


   Разбира се  ,че  ще ти  пожелаем   най- добрия  резултат !  Peace newsm10


  Чери  ,   душко   Hug Hug Hug   не  се  отчайвай  мила  ! Може  пък   тази  операция  да е за  добро   и  да  реши   кардинално  проблема  -  Ганчева  сигурно затова   предлага  този вариант .........   а  какви  са  тези  лоши клетки  - нали при биопсията  всичко  беше нормално ? Определи  ли ти  някакъв  срок  за   операция  или  всичко  зависи  от това кога  ще  дойде  цикъла  ? 


 Не  се  отчайвай  мила  ,  всичко ще се  оправи  сигурна съм  !  newsm10 newsm10 newsm10

 Прегръщам  те   много силно  , всички  тук сме  с теб  !!!  Hug Hug Hug Praynig
Виж целия пост
# 371
Добър вечер  Hug

ива голямо стис - палци от мен.

Чери
, я се стегни, виждам паднъл дух  Naughty ААААААААААААААА нЕма да се разберем така. Naughty Според мен даже трябва да си доволна и радостна, мина много време от конизацията и една година ходене по мъките. Знам ти страховете всичките, но я виж мен  4470  ква съм кипра - убавица  1swing Радвай се, че изход има, това трябва да те крепи.  Hug Цунем те и ако има нещо, знаеш къде и как да ме намериш  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 372
Браво на Джес и Пойзънчето, душичката тя... Hug  bouquet

Черииии горе главата мила, ти си силна, нека я махнат тая матка да ти е по спокойно. Цун и силноооо гуш  Hug Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Не се предавай в добри ръце си.

оооооооо на всички останали  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 373
Чери,целувам те миличка  и имаш подкрепата ми! Hug Hug Hug
Не е приятно това,но със сигурност ще надвиеш проблема и ще
забравиш тези ядове,ще решиш проблема с тая матка и ще заживееш
един по-спокоен живот,без да го мислиш.Знам,че на чужд гръб и сто тояги са малко,
но ние сме жени....СИЛНИ!Прегръщам те с най-топлата си прегръдка и няма да униваш!
Горе главата!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета!  Hug


Харалампиева, аз съм в твоето положение: от цитото ПАП 3А, от биопсията CIN I-II и сега ми предстои конизация.
джули, в онкото преглеждаха ли те пак или просто носиш резултатите и се записваш за операция?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия