Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! - Тема 17

  • 78 700
  • 722
# 345
Здравейте,
Чета ви от 6 месеца на сам и все не намирам сили и аз да пиша. От моята конизация минаха 6 месеца, но все още много ме е страх. На моменти изпадам в паника, налягаме депресия и т.н. Сигурно ви е познато. Моята конизация я прави доктор Славчев, в частния му кабинет. На биопсията резултата беше CIN2-3, а на изрязяния конус - карцином ин ситу. Върхът на конуса - б.о. Мина първата контролна цитонамазка - ПАП 1-2 . Според доктора всичко е на ред, но аз не мога да се успокоя.
Радвам се на силния ви дух и най-вече на добрите ви резултати.
Желая ви ги от сърце! 

Здравей, аз съм в същото положение, още малко и ще минат 6 м., ти колко време след конизацията направи 1-та цитонамазка?
И мен яко ме тресе  Sick
Виж целия пост
# 346
Здрасти,
Доктора ми каза след третата менструация, но аз отидох след втората с идея само за преглед и колпоскоп, но той ми каза,че вече може и ми взе и цитонамазка.
Ти къде се оперира?
Мен ме притеснява, че имам на моменти болки и дискомфорт. Доктора нищо не ми каза за това. И това ми носи притеснение, питам се дали има общо с измененията, дали всичко е изрязано и т.н.
Виж целия пост
# 347
МДИванова,не се притеснявай излишно,имаме много момчиета/за съжаление/ с карцином ин ситу ,някои от коите родиха и по едно дете след това. Simple Smile Сега редовно на лекар и по-малко притеснения,няма по-добра профилактика от това. ))))
Виж целия пост
# 348
     Здравейте  !   Hug Hug Hug


  Момичета   ,  току  що си  разбрах  резултата  от   цитото  вчера   - РАР    І  .   Simple Smile   Чак   не  мога  да  повярвам ................  сега   ще се  заемам  с други  проблеми  , които  ме  мъчат  след  като си  извадих сливиците  ..........   че   то край няма  ....... Sad


  Успех   на  всички  ,  чакащи  резултати !!!    Hug Praynig Peace

   Стискам   палци  за  всички !  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 349
Джеси,чудесни новини!!!Дай Боже на всяка от нас такива резултати!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Джеси, мноооого се радвам за теб сега се успокой и не му мисли повече по-добро от това ,здраве му кажи. Честито
Виж целия пост
# 351
момичета, да се отчета. май ще се ходи на конизация, така ми казаха като резултат от биопсията. опитах се да запазя час за преглед в токуда, но има чак за ноември. май ще търся светилата от онкологията. Sad
поздравления на всички с добри резултати и стискам палци на другите!
Виж целия пост
# 352
Харалампиева     най-  добре   наистина да  отидеш  с всички   изследвания  при  някой  от   лекарите  онко-гинеколози  от  Дървеница  . Те  да   преценят  дали   наистина  си  за  конизация  ? 


  Чери  , Деси  ,   Hug Hug Hug    благодаря   ви  много    пожелавам  и   на вас  същият  резултат !  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 353
Gesika,ей ,че хубаво smile3501.Отличничка си Hug
Виж целия пост
# 354
Честито на ПАП 1  Wink
Джесика, душко видя ли, че звездите ми го говорят  Joy Знаех си , че всичко ще е наред и излишно вече се притесняваш  Hug Heart Eyes Може би наистина махането на сливиците си е оказало някакво положително въздействие Peace
Виж целия пост
# 355
Деси, благодаря ти !
Джеси, честити резултати и само такива за напред!
Харалампиева, ако искаш пробвай и при Божидар Славчев. Той се връща от 13.09. на работа. На мен близки познати негови колеги, горещо ми го препоръчаха. Тел. на мед. център е 859-60-71. Дори ако отидеш без записан час в четвъртък вечер и изчакаш всички, няма да те върне и ще те прегледа. Аз съм ходила така и той беше много човечен и ме прие.
Всичко ще бъде о.к. С най-добри пожелания!
Виж целия пост
# 356
Ей, Gesika, браво маце, само така.
ПАП 1 - най-мечтания резултат... е-е-ех...
Виж целия пост
# 357
   Благодаря  на  всички  ви  момичета  !   Hug Hug Hug   


 Да  ви се  връщат  и на  вас  само    хубави  резултати  !  Peace Peace Peace


  brambi ,   ти  как си  ?  Казваш  минаха май  6  м.  от  конизацията  - не  помня  (извини ме  Embarassed)   ти   ходи ли на   контролен   преглед  с колпоскоп и цито  ?


   Сега   започвам  ново  ходене по  мъките  за  друг  проблем  , който ми се  появи    след  операцията на сливиците .............   От  началото на  май  месец  имам   горчиво -кисел  вкус  в  устата -  адски  гадно  и  неприятно   преди   3  м. ходих на  няколко  УНГ  -  никой  нищо   не   обясни , мотаят ме  , личната  и тя  само  разтъкава  и не  ми дава никакви  направления  за  специалисти , като  отида  ми  губи половин ден  в чакане пред  кабинета  и вътре  празни  приказки  ........ Mr. Green   Затова   днес  си  пуснах  на своя  глава   ПКК  ,  урина  ,  АСТ  и  някой  биохимични  показатели   платени. 

  Този   вкус   страшно  много ме  тревожи  и вече толкова  дълго  време........   направо  нЕмааааам  нерви  вече  ........... ooooh! Cry
Виж целия пост
# 358
Здравейте момичета!  Hug

Джеси, честито за добрия резултат   bouquet  Хайде сега и със сливиците всичко да се оправя бързо и да се похвалиш!

Харалампиева, аз съм в твоето положение: от цитото ПАП 3А, от биопсията CIN I-II и сега ми предстои конизация. Цитонамазката си я правих при обикновен гинеколог, който ме изпрати на изледване и за Папилома вирус - положителен. След това обаче се опита да ме лекува с умуностимулатори - не че е лошо, но аз исках да знам цялата картинка и отидох в онкологията в дървеница. Там поне хората си знаят нещата, специалисти са си. Разбирам колко си притеснена, не знам как ще чакаш два месеца.

Аз чакам МЦ, за да си запиша час за операцията, но.. той реши точно този месец да ми закъснява  smile3515 за да се побърквам с всеки изминал ден  smile3511  Е не е честно  smile3516
Виж целия пост
# 359
julielm   Hug   успокой  се  ,защото  е  много  вероятно  да ти  закъснява  от  стрес  и притеснение  .  Това  го казвам   от личен опит  - случва  ми се  както да  ми  закъснее , така и да  ми   подрани  от  стрес  !  Peace


  Така  ,че  се  настрой  позитивно  и всичко ще  мине  и  ще  е  ОК !  Peace  Кой  ще ти  прави  конизацията  в  Дървеница ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия