Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! - Тема 17

  • 78 698
  • 722
# 405
Джеси,пак много благодаря и много  Hug
Само да допълня,че като питах докторът за резултата по Бетезда , ми каза,че щом нямало лоша находка по ПАП,значи нямало смисъл.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 406
kikaha1 , браво!!!
Само такива резултати за всички нас да има  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 407
Момичета поздравления за добрите резултати. Дай боже всеки му. Grinning
Julielm, стискаме палци, това е лека манипулация и ще си като нова след това. Hug
Виж целия пост
# 408
Здравейте, отдавна не съм влизала- проблеми и с дете и с мен. След лапароскопията болките си продължават ниско долу, а вчера от изследванията на кръвта видяха че левкоцитите са ми паднали до 2,80 при граници 4,50-10,00. Искат да правя пункция на костен мозък..Не свършват тези проблеми. Вие как сте, Не съм чела назад но днес или утре ще се върна да прочета.
Виждам има нови момичета сред нас- желая на всички само добри резултати Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 409
Момичета, Hug Hug HugЧЕСТИТ ПРАЗНИК - СОФИЯ,ВЯРА,НАДЕЖДА И ЛЮБОВ!
Бъдете здрави,обичани и късмет във всичко и нека тези прекрасни човешки качества
никога не ни напускат!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Честито на имениците!!! 1dating.....ако има такива!!!!!
Виж целия пост
# 410
brambi,4eri,zvezdicka и всички  Hug
Честито и от мен на всички именици  bouquet  bouquet  bouquet
Iva Popovska ,често се получава така-струпват се наведнъж проблеми.Явно организмът ти е отслабнал доста и разни болести го атакуват.Дано всичко отшуми бързо и да забравите проблемите с теб и детето. Praynig Hug
Виж целия пост
# 411
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ, НЕКА БОГ ДА Е С ВСИЧКИ НАС.
Ива надявам се да няма проблеми след изследването, дано просто да е отслабнал организма и да се възстановиш бързо.
Виж целия пост
# 412
ЧЕСТИТ  ИМЕН  ДЕН  НА  ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ  ДНЕС !!!  ДА  ИМ Е  ЖИВО  И ЗДРАВО  ИМЕТО  И  САМО   ХУБАВИ  ЕМОЦИИ ДА  ИМАТ !!!

 


 Аз  също  имам  двама  именници -  баща  ми и  големият  ми син  са  с  едно  и също  име  . Да   ви  почерпя   по този повод  и на   всички  пожелавам  само  хубави резултати  !!!

     
 
 Чери ,  Ива  ,  Синеоч ,  Реа , kikaha1 , Деси,  Жули  Hug Hug Hug Hug Hug


 
Виж целия пост
# 413
Честит празник на всички празнуващи.  bouquet

Джесика, на тати много здраве да му носи името и бързо възстановяване, а на голямото ти момче успешна и здрава година.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 414
 Мерси    Реа  !!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

  На   теб  и на  твоето  семейство също пожелавам  много  здраве  и късмет ! Peace Peace Peace  А  на  учениците  ти    успешна  и  спорна  учебна  година  !  newsm51  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 415
Джеси, честит празник на тати и на детенце. Да са ти живи и здрави и много да се гордееш с дечицата. Късмет на всички.
Виж целия пост
# 416
iva popovska, искрено се надявам всичко при теб да е наред  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 417
Благодаря ви момичета  Hug Ще повторя изследванията във вторник и ако е пак лош резултата ще правя пункцията в София.
Джесида са ти живи и здрави именниците
Честит празник на всички празнуващи!  bouquet
Виж целия пост
# 418
Иве  ,   Hug Hug Hug Hug Hug  стискам ти  много  палци  дано всичко  с  изследванията  ти  да е  наред  и   да  ти се  размине  пункцията  !!!   Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 419
Gesika /.благодаря ти мила Hug Hug Hug Дано се размине Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия